Opoczno

Značka OPOCZNO tvoří a inspiruje jedinečné a nadčasové kolekce již více jak 125 let.
JIž několik generací pracujeme pro spokojenost a pohodlí našich zákazníků. Talentovaní a odhodlaní designéři a návrháři s podporou nejmodernější technologie spolu s odborníky přes prodej a marketing plní misi značky OPOCZNO, kterou je tvoření trendů a pomoc v čerpání nápadů na pěkné bydlení.
Proto neustále sledujeme nejnovější trendy ve světové módě, nejen keramické, neboť tendence z módy přecházejí do trendů interiérového designu.
Naší odpovědí na současnou módu je odvážný design a bohatá škála barev nových kolekcí. Protáhlý formát, smělý design a především kolekce rektifikovaných obkladovým prvků to je další významný přelom ve vzhledu výrobků značky OPOCZNO.
Rozvoj a neustálé zdokonalování našich výrobků umožňují tři moderní výrobní závody: Mazowsze, Pomorze a Śląsk, dále také odborníci, kteří se svou každodenní prací podílejí na mnohých úspěších.
OPOCZNO je dnes nejsilnější značkou na trhu keramických obkladových prvků. Bezesporu svědčí o tom skutečnost, že je rozeznatelná až v 92 %. Podílí se na tom nejen bohaté tradice, ale především popularita mezi spotřebiteli, které jsou v naší hierarchii vždy na prvním místě. Jsme a tvoříme s myšlenkou na ty, jež chtějí, aby jejich soukromý svět kolem vypadal krásněji.

Nejprodávanější produkty

Almera
1115 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Almera

Kolekce Almera Wood vnese do interiéru dojem klidu a rovnováhy díky barvám vycházejícím z vyhledávané béžové a teplých odstínů dřeva. Aranžmá zároveň zpestří díky dvěma různým vzorům , které odrážejí špičkové trendy. Kombinace motivu teraca se strukturou dřevěných lamel je nutností pro stylové, kreativní prostory. Podkladová dlažba je zdobena grafikou jemných krémově bílých kamínků ve stylu italského teraca. Některé z nich jsou pokryty lesklým inkoustem, díky kterému se efektně lesknou, což navíc působí kontrastním dojmem. Spolu s obkladem se strukturou odrážející dřevěné lamely je celek základem teplých moderních interiérů. Zajímavě na tomto pozadí budou vypadat kubistická umyvadla, kulatá zrcadla a černé kování . Podlaha z kameniny připomínající dřevo ve světlém odstínu doplní koupelnové zařízení v atmosféře SPA. Kolekci doplňuje obklad se strukturou dřevěných lamel . To celé tvoří základ teplých, moderních interiérů . V kombinaci s dřevěnou kameninou ve světlém odstínu vytvoří koupelnové uspořádání jako SPA se sprchovým koutem a prostornou vanou.

Lovely Patchwork
650 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Lovely Patchwork

Nový koncept Lovely Parchwork značky Opoczno tvoří 7 kolekcí s originálními vzory ve formátu 30x30 cm. Svěží přístup k tradičním keramickým obkladům, spojeným s pařížskými kavárnami nebo varšavskými činžáky, se setkává s moderním designem. Obklady v tomto stylu jsou velmi oblíbené. Jejich nadčasové barvy (vycházející z bílé, černé a šedé) znamenají, že je lze kombinovat s různými barvami a texturami a vytvářet tak bezchybná aranžmá. Zajímavé geometrické vzory, lineární koláže, palácové ornamenty, jemné spoje, ale i klasické, výrazné vzory – takovou paletu keramických obkladů obsahuje série Lovely Patchwork. Je těžké nenechat se jimi okouzlit.

Harmony
618 Kč / m2 5 dní
Harmony

Šedá je aktuálním trendem v interiérovém designu a moderní vášeň pro minimalismus a modernismus neztrácí na oblibě. V reakci na tyto potřeby představilo Opoczno kolekci Harmony ve dvou odstínech šedého betonu. Nadčasová barva a současný vzor obkladů budou dobře ladit v kombinaci s bílými a černými doplňky. Jde také o podklad, který je podkladem pro nábytek se vzorem dřeva.

Santis
944 Kč / m2 5 dní
Santis

Klasika v moderním provedení. Santis je kolekce založená na kontrastech, spojující sílu a jemnost v podobě jak velmi silné, tak extrémně jemné kamenné grafiky. Díky výraznému vzoru kamene se jedná o odvážnou nabídku se silným charakterem. Zároveň ponechává spoustu aranžérské svobody a možností vyvažování, a to díky kombinaci s obkladem s jemným vzorem. V závislosti na povaze projektu může být základem jak pro tradiční interiéry, tak pro současné, eklektické prostory.

Manuka
944 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Manuka

Decentní verze betonu ve dvou odstínech: šedé a krémové. Jemný charakter kolekce je navíc zdůrazněn jemnou, saténovou glazurou, která rozbíjí surový charakter betonu a působí jako dotek. Struktura s motivem vln dodává mimořádně atraktivní efekt tekuté stěny. Kombinace jemné struktury, saténové glazury a betonové grafiky je zodpovědná za přírodní, organický charakter kolekce. V kombinaci s dlažbou podobnou dřevu vytvoří atmosférické uspořádání interiéru v moderním provedení.

Coffe Foam
1301 Kč / m2 5 dní
Coffe Foam

Máte zájem o klasická řešení v moderní verzi? Pak by vás tato kolekce měla oslovit. Toto je naše původní verze struktury tradičně označované jako ´´vlna´´. Díky použití mikrogranilie jsme získali dva jasně oddělené povrchy - hladkou a strukturovanou vlnu skládající se z jemných linek. Máme tedy vedle sebe dva samostatné světy – syrový a jemný – ale dokonale synchronizované. Perfektním doplňkem dlaždic této série bude betonová podlaha.

Calm Colors
1362 Kč / m2 5 dní
Calm Colors

Tapety se pravidelně objevují mezi trendy interiérového designu. Těší nás efekt domácí útulnosti, kterou lze díky nim získat, a také univerzálnost použití v prostorech různého účelu a stylu. V kolekci jsme se zaměřili na jeden společný akcent, kterým je vzor koberce v odstínech modré, béžové a hnědé. Tato barevná kombinace se skvěle kombinuje se studenými i teplými barvami. Série také zahrnuje vyhrazenou podlahu založenou na grafice obkladů.

Carrara Chic
879 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Carrara Chic

Elegance a třída uzavřená v jedinečné grafice kamene carrara v lesklém provedení. Pro dlaždice z této kolekce byla dodatečně vybrána struktura ve tvaru šipky, díky které byl získán efekt pařížského šiku. Tato odvážná kombinace dala mimořádný výsledek, který může být doplněn podlahou s grafikou dřeva speciálně věnovanou této kolekci. Je uspořádán ve vzoru V, který odkazuje na strukturu zvolenou pro obklad.

Carrara Pulpis
1041 Kč / m2 5 dní
Carrara Pulpis

Carrara bílý mramor a černá Marquina, nic víc, nic míň. Je to styl a třída sama o sobě. Nejen pro ty, kteří milují italský design. Carrara Pulpis je originální nabídka pro milovníky klasické elegance. Jeden obklad a dlažba ve formátu 60x60 plus dekorativní mozaika – to je vše, co potřebujete, abyste své koupelně dodali jedinečný charakter a styl. V této kolekci je minimalismus na straně luxusu.

Concrete Stripes
1041 Kč / m2 5 dní
Concrete Stripes

20. století je ve znamení prudkého rozvoje průmyslových prostor. Jejich estetika se dostala i do bytových interiérů, kde začaly hrát významnou roli industriální reference. Milovníci minimalismu ocení surové materiály a rafinovanou jednoduchost kolekce Concrete Stripes. Celá kolekce je inspirována oblíbeným a v interiérech dychtivě používaným materiálem – architektonickým betonem. Proto převládá šedé barevné schéma v několika odstínech. Na stěny byly připraveny dvě základní dlaždice - bílá a šedá - které byly obohaceny o strukturální inserto a dekorativní dlaždici s výraznou grafikou. Podlahové prvky jsou dvě dlaždice v módním formátu 60x60 a velkoformátové dlaždice v barvě z klasického dubu. Kombinace takto různých inspirací vyústila v ucelenou a výraznou kolekci, která se bude skvěle hodit do jednoduchých, elegantních interiérů s industriální atmosférou.

Willow Sky
1041 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Willow Sky

Styl a třída nikdy nevyjdou z módy. Úsporné barvy, nadčasová grafika, jednoduchý tvar a ušlechtilé doplňky – to jsou prvky, které se nejlépe hodí k vytvoření jedinečného a krásného interiéru. Jednoduché obklady získaly v kolekci Willow Sky jedinečný charakter díky krásné grafice imitující kámen. Obohacené o jednoduchou mozaiku a originální dekorativní obklady tvoří ucelenou a stylovou kolekci koupelnových obkladů. Stačí jen pár doplňků, aby interiér, ve kterém byl použit, získal charakter a vytříbenou krásu.

Ocean Romance
990 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Ocean Romance

Milovníce mořských odstínů si zamilují kombinaci modrých a zelených tónů, ve kterých byla kolekce Ocean Romance vytvořena. Svou strukturou připomíná mořskou pěnu a vlny. Kolekce odkazuje ke vzpomínkám a výjimečným okamžikům z dovolené.

Nerina Slash
1041 Kč / m2 5 dní
Nerina Slash

Grafika vymodelovaná na betonu ve třech odstínech vytváří ucelený celek a to vše díky strukturální výzdobě. Nerina Slash je návrh, ve kterém se všechny tři barvy vzájemně doplňují, díky čemuž získáváme spoustu kompozičních možností. Je na nás, abychom se rozhodli, zda interiér ponecháme ve světlejším, tmavším nebo kombinovaném barevném provedení, díky čemuž je tato kolekce mimořádně univerzální.

Grey Blanket
953 Kč / m2 5 dní
Grey Blanket

Extrémně dynamická a originální kolekce, jejíž struktura připomíná zmačkaný papír. Tohoto výsledku bylo dosaženo kombinací jednotné šedé se škrábanci a nepravidelné, trojrozměrné struktury. Dojem umocňuje i struktura povrchu - použití glazury microgranilia pro ty, kteří ocení jedinečný jemný, měkký povrch obkladů. Toto řešení osloví i ty, kteří milují prosvětlené místnosti – kolekce dokonale láme světlo a dokonale s ním ladí.

Selina
1362 Kč / m2 5 dní
Selina

Hrajete si rádi se světlem v interiérech? Ptáte se, jaký povrch dlaždice v tomto ohledu nejlépe splní vaše očekávání? Vsaďte na inovativní kolekci Selina, ve které jsme poprvé použili zcela nový typ smaltu - mikrogranilii se zrcátkem. Svou strukturou připomíná jemné záhyby pramenů stuhy a povrch se třpytí do takové míry, že vypadá jako pokrytý mrazem jiskřícím v paprscích zimního slunce. Netřeba dodávat, že tato kolekce nabízí úžasné možnosti uspořádání.

Vulcanic Dust
1242 Kč / m2 5 dní
Vulcanic Dust

Při vytváření této unikátní kolekce jsme si kladli otázku: je možné nějaký živel domestikovat? Ukazuje se, že můžete. Povedlo se to našim designérům, kteří inspirováni sopečnou lávou vytvořili moderní béžové obklady Vulcanic Dust a obohatili je o nepravidelné rezavé žilky. Účinek této kombinace je velkolepý. Dostali jsme řešení v teplých barvách, které zdůrazní útulný charakter koupelnových interiérů, ale dynamická grafika činí prostory originálními a zajímavými zároveň.

Frozen Lake
1301 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Frozen Lake

Koupelna je království, kde vládne voda. Proč tedy tento fakt nezdůraznit kolekcí obkladů přímo inspirovaných nepravidelnou hladinou zamrzajícího jezera? Jemné ohyby, měkké tvary a praktické použití saténové glazury působí velmi subtilně jak v paprscích slunce, tak ve vhodně zvoleném osvětlení koupaliště. Prvky této kolekce jsou extrémně snadno kombinovatelné s jakýmkoli typem podlahy (cement, kámen, dřevo).

Concrete Sea
1362 Kč / m2 5 dní
Concrete Sea

Ohromí vás krása a praktické využití betonu v interiérech? Tato kolekce je skvělou nabídkou pro každého, komu jsou blízké trendy spojené s jednoduchostí. Jedná se o klasickou sérii, lehce strohou ve své jednoduchosti, která díky použití matné lazury jedinečně zdůrazňuje charakter cementu. Kromě toho zdařile využívá i motiv mořské vlny. Jasnou strukturu tvoří dvě oddělené plochy: hladká a strukturální, které jsme navíc překryli zrcadlem, abychom získali větší hloubku.

Noisy Grey
1362 Kč / m2 5 dní
Noisy Grey

Oceňujete překvapivé a neokoukané kombinace? Pokud ano, tato kolekce je pro vás! Jde o jakési snoubení struktury drobných proužků s grafikou kamene pokrytého četnými žilkami. Přirozeně vypadající lesky skály jsme dosáhli díky použití lesklého inkoustu a vodorovné pruhy je navíc zvýrazňují. Tuto silnou řadu doplňuje vyhrazená podlaha. Pokud však dáváte přednost klasičtější kombinaci, můžete použít podlahu z dlaždic připomínajících dřevo.

Green Show
1362 Kč / m2 5 dní
Stonington
1242 Kč / m2 5 dní
Stonington

Hledáte obklady, které budou hrát příslovečné ´´první housle´´ v minimalistickém uspořádání vaší koupelny? Pak byste se měli podívat na tuto kolekci! Silný, výrazný, s charakterem, to jsou jen některé pojmy, které vás napadnou při pohledu na dlaždice Stonington. Pokud se je rozhodnete použít ve své koupelně, stačí to celé doplnit jednoduchými doplňky, abyste získali skutečně velkolepý efekt přímo z exkluzivních časopisů o interiérovém designu.

Night Shade
1242 Kč / m2 5 dní
Night Shade

Představte si noční oblohu za městem a měsíc, který vrhá na Zemi záři, která se mění v fascinující stíny. Byli inspirací k vytvoření této rozhodně neobvyklé kolekce Night Shade, ve které se z dříve matného betonu stává leštěný lesklý povrch. Charakteristickým prvkem obkladů jsou rohové lazury, díky nimž to celé získává tajemný výraz. Pokud sníte o syrovém interiéru s charakterem, bez stínu pochybností byste měli vsadit na toto řešení!

Marble Skin
1003 Kč / m2 5 dní
Marble Skin

Jsou materiály, které i přes plynutí času nestárnou a neztrácejí na oblibě. Jednou z takových surovin je mramor. Dlaždice z kolekce Marble Skin jí inspirované jsou diskrétním závanem elegance bez námahy v celé své kráse. Barvy jsou v tomto případě v odstínech sytě šedé se surově matným povrchem. Celek je zdůrazněn černými žilkami zakončenými lesklým inkoustem. Jedním slovem - klasika, která je výborným základem pro četné aranžérské nápady.

Ironic
1242 Kč / m2 5 dní
Ironic

Fascinuje vás doba průmyslové revoluce? Kolekce Ironic připomíná industriální charakter metropole té doby. Vzor lehce zestárlého plechu v něm použitý jsme obohatili o různorodou texturu a leštěný povrch, čímž jsme získali originální efekt hloubky, který s úspěchem využijete v moderním loftu. Jedná se o obklady, které bezpochyby uspokojí i ty nejvznešenější choutky hledající řešení daleko od klišé a banality.

Brave Onyx
1242 Kč / m2 5 dní
Brave Onyx

Skutečná perla mezi našimi nejnovějšími návrhy! Pokud sníte o moderní glamour koupelně, pak musíte znát kolekci Brave Onyx! Ve světlo odrážejícím, krásně leštěném povrchu s jemnou texturou jsme ukryli vzor, ??který na první pohled připomíná vzácné perly ukryté na dně nekonečného oceánu. Jde o kombinaci nadčasové elegance a moderny, jejíž přirozeně poutavý efekt bude fungovat v soukromých i komerčních interiérech a vždy přitáhne pozornost.

Distance
1242 Kč / m2 5 dní
Distance

Chcete si udržet rovnováhu ve stále rychlejším světě? Odpočinek v harmonických prostorách může být skvělým úvodem k hluboké relaxaci. V kolekci Distance se originální textura elegantního kamene jemně prolíná s leštěným povrchem. A celek podtrhuje tlumená elegance šedé. Získáme tak interiéry plné klidu, které jsou zároveň výborným základem pro aranžérské experimenty v různých stylech, pokud do nich chceme vnést zcela novou energii.

Desert Wind
1242 Kč / m2 5 dní
Desert Wind

Inspirace pouštní skálou, která musí v noci odolávat silným větrům a přes den ji nepřekonají ostré paprsky slunce, se stala základem pro vytvoření této kolekce originálních dlaždic - Desert Wind. Kombinaci sytě černého podkladu s kontrastním geometrickým žilkováním v bílé a měděné barvě ocení milovníci kombinací s nadprůměrnou estetikou vycházející z nejlepších současných trendů interiérového designu.

Eternal
1242 Kč / m2 5 dní
Eternal

Představujeme dokonalé spojení rafinované, sofistikované bílé a lehce divoké, avantgardní černé. Kolekce Eternal je udržována v jednom z nejžhavějších světových trendů interiérového designu Black & White. Jeho originální design jistě ocení milovníci odvážných kombinací a kreativního přístupu k uspořádání prostoru. Čistě bílý podklad obohacený o elegantní černé žilky v kombinaci s leštěným povrchem je ideálním základem pro vytvoření monochromatických interiérů.

Essential
1242 Kč / m2 5 dní
Essential

Essential je kolekce s mramorovým vzorem. Nadčasový vzor kamene s výraznými, tmavými a červeno-zlatými žilkami, které jasně dominují šedému pozadí, vyzařuje sílu a rafinovanou eleganci. Kolekce se uplatní jak v komerčních interiérech, kde efektně zdůrazní prostor haly nebo kanceláře. Leštěný povrch dodá koupelně šik ve wellness stylu a do domácích relaxačních zón vnese harmonii a nenucený klid inspirovaný přírodou.

kovové listely
od 445 5 dní
Salsa & Metro Style
883 Kč / m2 5 dní
Salsa & Metro Style

Kolekce Metro ve formátu 10×30 cm - malá kostka s mimořádnou tvůrčí silou. Jednoduchá forma obkladů skrývá mnoho možností tvarování interiéru. Stylový nebo moderní, industriální, glamour nebo boho – skvěle se bude hodit do každého aranžmá. Ve 3 základních barvách - bílé, šedé a černé - vytvoří interiér sám o sobě nebo jej skvěle doplní. Jeho plasticita je stejně mimořádná jako mnoho způsobů pokládky: vertikálně, horizontálně, rybí kost, překrývající se, paralelní. To jsou jen některé z mnoha možností. Sníte o odvážné městské kuchyni v newyorském stylu? Takové uspořádání vyžaduje nejen správný interiér, ale také jedinečné dokončovací prvky. Jednoduché a syrové keramické obklady dodají kuchyni expresivitu a charakter. V tomto případě se vyplatí sáhnout po sérii Salsa Metro Style z Opoczna. Ekonomika výrazu je zde klíčem k úspěchu – díky ní lze spojit eleganci s avantgardním přístupem. Je to řešení, díky kterému zrealizujete vlastní vizi své vysněné kuchyně. Klasický styl starého činžáku, industriální styl, závan originální moderny - tak lze několika slovy popsat obklady do koupelny a kuchyně z kolekce Opoczno Salsa & Metro Style. Je to perfektní aranžérská volba pro všechny příznivce jednoduchých, čistých a elegantních kombinací. Koupelna nebo kuchyně dokončená těmito keramickými dlaždicemi připomíná to nejlepší z newyorských interiérů. Kolekce je nejlepší odpovědí na otázku, jak zařídit malou koupelnu v paneláku nebo jaké obklady zvolit na stěnu kuchyně. Univerzální a klasické, udělají okouzlující každou místnost. Je to skvělý způsob, jak dodat interiéru styl přímo z návrhů 60. let. Spojení retro stylu a elegantní moderny bude fungovat všude – jak v malých bytech, tak v prostorných domech

Velez
897 Kč / m2 5 dní
Velez

Kolekce Velez je založena na originální geometrické struktuře s mírně ostrým tvarem, který je zjemněn jemnou bělostí saténového povrchu obkladů. V rámci kolekce se dva keramické obklady ve formátu 29,8×59,8 cm - hladké a strukturované - vzájemně doplňují a umocňují jejich přirozenou krásu. Světlo lomené na povrchu strukturálních dlaždic prozrazuje jejich neobvyklý tvar. Bílý a saténový povrch hladkých dlaždic je i přes jejich jednoduchost jemně prosvětluje a navíc dodává dekorativní efekt. Kolekci doplňuje kameninový obklad 59,8×59,8 cm v odstínu jemné šedé se světlejšími žilkami. Stříbrný proužek dodává kolekci elegantní, jemnou záři.

First Row
888 Kč / m2 5 dní
First Row

Kolekce First Row je návrh obkladů v barvách teplé, světle béžové lámané cementovou šedí. To je odstín, který dominuje současným trendům. Kolekce obsahuje dvě dlaždice o rozměrech 29,8×59,8 cm: hladkou, matnou základní dlaždici v béžové lámané cementem a dekorativní s jemným, jemně stínovaným vzorem odkazujícím na pravidelně se vracející trend tapet. Kolekci doplňuje kameninový obklad 59,8×59,8 cm a 2×59,8 cm kartáčovaný měděný pásek. Díky barvám obkladů z kolekce First Row může prostor odkazovat na architekturu středomořských, sluncem prosycených míst. Tento slunečný efekt lze dodatečně zdůraznit soklovou lištou, která dodá interiéru styl a eleganci. Podlaha věnovaná kolekci sjednotí prostor a vytvoří vynikající základnu pro různá aranžmá. Pokoj lze udržet v přímořském klimatu výběrem dekoru ve zlaté, béžové, pískovcové a všech odstínech hnědé. Dřevo dodá aranžmá strohost, zdůrazní jednoduchost forem a tvarů, aniž by místnost ochlazovalo. Monochromatický dekor lze rozbít vybavením a doplňky ve výrazných barvách.

Color Crush
1176 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Color Crush

V oblasti industriálního designu, kde se trendy mění s rychlostí světla, existují některé výjimečné kousky, které navždy změní pravidla hry. Mezi ně patří i kolekce velkoformátových dlaždic Color Crush od polského výrobce Opoczno, která v roce 2021 získala jedno z nejprestižnějších ocenění v oboru – Red Dot Design Award.

Wood Concept
864 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Beton
920 Kč / m2 5 dní
Patchwork
618 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Patchwork

Patchworkové dlaždice na jednu stranu překvapí nevšedními vzory, na druhou stranu dokážou vyzdvihnout to, co je na aranžmá nejkrásnější. Lze jimi pokrýt celou plochu stěn nebo podlahy, dodají stylingu zajímavý charakter, nebo zdůrazní pouze vybrané zóny v místnosti. Obklady v tomto stylu jsou velmi oblíbené. Jejich nadčasové barvy (vycházející z bílé, černé a šedé) je umožňují kombinovat s různými barvami a texturami a vytvářet tak bezchybná aranžmá.

Grava
1003 Kč / m2 5 dní
Lake Stone
1180 Kč / m2 5 dní
Royal Black
1176 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU