Chat: jsme OFFLINE

Výpis článků:

Počet výsledků: 386, strana 1 / 20
Smedbo Villa
Smedbo Villa

Koupelnová řada VILLA se skládá z klasicky řešených doplňků pro vanu, sprchový kout a umyvadlo. Objevte naši širokou nabídku kroužků na ručníky, dávkovačů mýdla, drapáků a háčků s mosazným jádrem a leštěným chromem nebo leštěnou mosazí. Smedbo si dlouho udržuje bohatou tradici řemeslné výroby mosazi. Materiál je slitina mědi a zinku, která dodává zlatavý efekt a je ideální do koupelny, protože nikdy nerezaví.

Nimco KIBO
Nimco KIBO

Nadčasovost. Toto slovo se v oblasti moderního designu skloňuje ve všech směrech a série koupelnových doplňků KIBO jej dokonale vystihuje. Ostré linie, oblé tvary i hrany, to vše lze skloubit v jeden celek, KIBO je toho důkazem. Představujeme vám nadčasový svět, seznamte se s KIBO. Nová série koupelnových doplňků vystihující současné trendy v podobě nekonvenčních tvarů, rozměrů, materiálů a barev. Vsaďte na originalitu a odpoutejte se od uniformního stylu.

Nimco Keira
Nimco Keira

Série koupelnových doplňků KEIRA je primárně navržena tak, aby splňovala předpoklady moderní koupelny v současném pojetí designu. Vybavení takové koupelny musí být plně funkční a zároveň lahodit oku všem uživatelům. Série koupelnových doplňků KEIRA splňuje všechny tyto aspekty.

Smedbo House
Smedbo House

Naše oblíbená řada HOUSE se vyznačuje skandinávským designem, kde čtvercový tvar zdůrazňuje jemné, čisté detaily. HOUSE dokáže efektivně vyniknout a zároveň splynout se sofistikovaností. V závislosti na stylu, který chcete mít ve své koupelně, můžete kombinovat položky a dát si svůj vlastní osobní dotek doma.

Vzorková prodejna Sanita.cz
Vzorková prodejna Sanita.cz

Naši kamennou prodejnu najdete snadno v Zelenči nedaleko Prahy. Celých 300 m2 jsme věnovali tomu nejlepšímu ze světa koupelen, ve kterých se pohybujeme již mnoho let a každá je pro nás výzvou. Jsme rádi, když Vám můžeme pomoci k dosažení nejlepšího výsledku. Vždyť nikdo z nás nekupuje nové vybavení koupelny stejně často jako noviny.

Objevte novou řadu sprchových zástěn DIVERA
Objevte novou řadu sprchových zástěn DIVERA

Moderní sprchové zástěny DIVERA nabízí nadčasovost, prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost. Nová řada sprchových zástěn má zcela modulární strukturu, skládá se z křídlových, posuvných i zalamovacích dveří, které lze kombinovat s variabilními pevnými stěnami v rovině či bočními stěnami pro Vaši koupelnu snů! SanSwiss vyrábí i moderní Walk-in zástěny a praktické U-montáže.

Nalep, nebo vrtej: Novaservis - Smile
Nalep, nebo vrtej: Novaservis - Smile

Jednoduchý koncept pro každý projekt. Nerezové koupelnové doplňky, které spojují zajímavou cenu s kvalitou a širokou řadou typů, které přesně odpovídají potřebám zákazníků.

Ceramika Paradyz - Hope
Ceramika Paradyz - Hope

Kolekce Hope je spojením klasiky a jemné moderny. Saténový povrch dlaždic, jemný na dotek, dodá vytvořenému interiéru eleganci. Moderní charakter zase podtrhne geometrický dekor v mimořádné kombinaci kamenů pulpis a calacatta, které si díky použitým speciálním efektům neustále hrají se světlem.

Ceramika Paradyz - Cold Princess
Ceramika Paradyz - Cold Princess

Představte si vyšperkované zakončení řeckého sloupu. Podívejte se nově na klasiku a přeneste ji do svého interiéru. Sáhněte po inovativní inspiraci antickou strukturou založenou na grafice pruhů, avšak s dynamickým charakterem a v jedinečné formě.

Geberit Publica
Geberit Publica

Existují oblasti, pro které je nutné použít řešení přizpůsobená na míru speciálním požadavkům. Jedná se typicky o nemocnice a pečovatelské domy, ale rovněž o průmyslová, komerční nebo rekreační zařízení.

Ravak Ypsilon - volně stojící vany
Ravak Ypsilon - volně stojící vany

Nová dimenze pohodlí v solitérní vaně. Název Ypsilon dostala podle siluety, která zmíněné písmeno připomíná svou jemně zalomenou přímkou. Strohou symetrii tvarů zjemnil designér citlivým pojetím vnějších liniích s až romantickým vyzněním.

Ravak Matrix
Ravak Matrix

Tyto sprchové kouty s nezaměnitelnou podobou vyrábíme s použitím nejlepších materiálů, proto Matrix představuje to nejelegantnější praktické řešení z naší nabídky posuvných koutů.

Ceramiche FAP - Roots
Ceramiche FAP - Roots

Znovuobjevení kontaktu s přírodou, za účelem hledání nové rovnováhy je posláním, které si FAP keramika vytyčila při vytváření nové kolekce podlah Roots.

Elios Ceramica - Memory
Elios Ceramica - Memory

Nejste si výběrem jisti? Pokud jste si vybrali zboží na internetu a nejste si zcela jisti, zda je to skutečně to pravé pro Vaši koupelnu, zavolejte nám nebo napište. Na Vaše přání dovezeme vzorky obkladů a dlažeb, které běžně v obchodech nenajdete.

Ceramika Paradyz - Emilly Milio
Ceramika Paradyz - Emilly Milio

Dva nápady v jedné kolekci – orientální smyslnost a analytický pořádek jsou postaveny vedle sebe a nazvány krásným dívčím jménem. Ani v nejmenším se nejedná o trapný omyl, ale o promyšlenou kompozici určenou pro ženy i pro muže.

3D návrh koupelny Opoczno Quenos
3D návrh koupelny Opoczno Quenos

Nechte si vyhotovit 3d návrh nové koupelny a v případě, že jí u nás budete realizovat, získáte 3d návrh zdarma (pokud objednávka přesáhne 60.000,- Kč vč. DPH).

Rako - Lint
Rako - Lint

Příroda nás inspiruje, uvolňuje. Ratanová struktura vytvořená technologií DryFix je spojujícím prvkem celé série Lint. Základní obkládačka 30 x 60 cm v barvě slonové kosti je doplněná o výrazné květinové dekorace v zelené a modré barvě. Povrch obkladů působí rafinovaně díky jemným strukturám a barevné dekory jsou moderním zpestřením celé série.

Ceramika Paradyz - Urban Colours
Ceramika Paradyz - Urban Colours

Inspiraci máte na dosah ruky. Městské parky, intenzivní městské nebe či lesk vkusných salónů - Urban Colours se inspiruje bohatstvím barev, struktur a prvků přírody, které jsou charakteristické pro prostředí, ve kterém žijeme.

Rako - Metro
Rako - Metro

Daniel Piršč vytvořil pro novou kolekci RAKO NEWS 2022 sérii keramických obkládaček Metro. Bílé a černé rektifikované obkládačky 30 x 60 cm obsahují dekory se základním liniovým vzorem a 4 typy "zatáček" vytvářející na stěně nahodilé vzory.

Rako - Betonico
Rako - Betonico

Imitaci betonu navozují slinuté glazované rektifikované dlaždice 60 x 60, 30 x 60 cm a obkládačky 30 x 60 cm. Industriální charakter série zjemňuje celoplošný dekor s patchworkovými motivy, a to jak na dlaždicích, tak na obkládačkách.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.