koupelny

Almera
Almera

Kolekce Almera Wood vnese do interiéru dojem klidu a rovnováhy díky barvám vycházejícím z vyhledávané béžové a teplých odstínů dřeva. Aranžmá zároveň zpestří díky dvěma různým vzorům , které odrážejí špičkové trendy. Kombinace motivu teraca se strukturou dřevěných lamel je nutností pro stylové, kreativní prostory. Podkladová dlažba je zdobena grafikou jemných krémově bílých kamínků ve stylu italského teraca. Některé z nich jsou pokryty lesklým inkoustem, díky kterému se efektně lesknou, což navíc působí kontrastním dojmem. Spolu s obkladem se strukturou odrážející dřevěné lamely je celek základem teplých moderních interiérů. Zajímavě na tomto pozadí budou vypadat kubistická umyvadla, kulatá zrcadla a černé kování . Podlaha z kameniny připomínající dřevo ve světlém odstínu doplní koupelnové zařízení v atmosféře SPA. Kolekci doplňuje obklad se strukturou dřevěných lamel . To celé tvoří základ teplých, moderních interiérů . V kombinaci s dřevěnou kameninou ve světlém odstínu vytvoří koupelnové uspořádání jako SPA se sprchovým koutem a prostornou vanou.

1115 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Amaro
Amaro

464 Kč / m2 5 dní

Aranta
Aranta

618 Kč / m2 5 dní

Calm Colors
Calm Colors

Tapety se pravidelně objevují mezi trendy interiérového designu. Těší nás efekt domácí útulnosti, kterou lze díky nim získat, a také univerzálnost použití v prostorech různého účelu a stylu. V kolekci jsme se zaměřili na jeden společný akcent, kterým je vzor koberce v odstínech modré, béžové a hnědé. Tato barevná kombinace se skvěle kombinuje se studenými i teplými barvami. Série také zahrnuje vyhrazenou podlahu založenou na grafice obkladů.

1362 Kč / m2 5 dní

Carrara Chic
Carrara Chic

Elegance a třída uzavřená v jedinečné grafice kamene carrara v lesklém provedení. Pro dlaždice z této kolekce byla dodatečně vybrána struktura ve tvaru šipky, díky které byl získán efekt pařížského šiku. Tato odvážná kombinace dala mimořádný výsledek, který může být doplněn podlahou s grafikou dřeva speciálně věnovanou této kolekci. Je uspořádán ve vzoru V, který odkazuje na strukturu zvolenou pro obklad.

879 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Carrara Pulpis
Carrara Pulpis

Carrara bílý mramor a černá Marquina, nic víc, nic míň. Je to styl a třída sama o sobě. Nejen pro ty, kteří milují italský design. Carrara Pulpis je originální nabídka pro milovníky klasické elegance. Jeden obklad a dlažba ve formátu 60x60 plus dekorativní mozaika – to je vše, co potřebujete, abyste své koupelně dodali jedinečný charakter a styl. V této kolekci je minimalismus na straně luxusu.

1041 Kč / m2 5 dní

Coffe Foam
Coffe Foam

Máte zájem o klasická řešení v moderní verzi? Pak by vás tato kolekce měla oslovit. Toto je naše původní verze struktury tradičně označované jako ´´vlna´´. Díky použití mikrogranilie jsme získali dva jasně oddělené povrchy - hladkou a strukturovanou vlnu skládající se z jemných linek. Máme tedy vedle sebe dva samostatné světy – syrový a jemný – ale dokonale synchronizované. Perfektním doplňkem dlaždic této série bude betonová podlaha.

1301 Kč / m2 5 dní

Concrete Sea
Concrete Sea

Ohromí vás krása a praktické využití betonu v interiérech? Tato kolekce je skvělou nabídkou pro každého, komu jsou blízké trendy spojené s jednoduchostí. Jedná se o klasickou sérii, lehce strohou ve své jednoduchosti, která díky použití matné lazury jedinečně zdůrazňuje charakter cementu. Kromě toho zdařile využívá i motiv mořské vlny. Jasnou strukturu tvoří dvě oddělené plochy: hladká a strukturální, které jsme navíc překryli zrcadlem, abychom získali větší hloubku.

1362 Kč / m2 5 dní

Concrete Stripes
Concrete Stripes

20. století je ve znamení prudkého rozvoje průmyslových prostor. Jejich estetika se dostala i do bytových interiérů, kde začaly hrát významnou roli industriální reference. Milovníci minimalismu ocení surové materiály a rafinovanou jednoduchost kolekce Concrete Stripes. Celá kolekce je inspirována oblíbeným a v interiérech dychtivě používaným materiálem – architektonickým betonem. Proto převládá šedé barevné schéma v několika odstínech. Na stěny byly připraveny dvě základní dlaždice - bílá a šedá - které byly obohaceny o strukturální inserto a dekorativní dlaždici s výraznou grafikou. Podlahové prvky jsou dvě dlaždice v módním formátu 60x60 a velkoformátové dlaždice v barvě z klasického dubu. Kombinace takto různých inspirací vyústila v ucelenou a výraznou kolekci, která se bude skvěle hodit do jednoduchých, elegantních interiérů s industriální atmosférou.

1041 Kč / m2 5 dní

Elegant Stripes
Elegant Stripes

836 Kč / m2 5 dní

First Row
First Row

Kolekce First Row je návrh obkladů v barvách teplé, světle béžové lámané cementovou šedí. To je odstín, který dominuje současným trendům. Kolekce obsahuje dvě dlaždice o rozměrech 29,8×59,8 cm: hladkou, matnou základní dlaždici v béžové lámané cementem a dekorativní s jemným, jemně stínovaným vzorem odkazujícím na pravidelně se vracející trend tapet. Kolekci doplňuje kameninový obklad 59,8×59,8 cm a 2×59,8 cm kartáčovaný měděný pásek. Díky barvám obkladů z kolekce First Row může prostor odkazovat na architekturu středomořských, sluncem prosycených míst. Tento slunečný efekt lze dodatečně zdůraznit soklovou lištou, která dodá interiéru styl a eleganci. Podlaha věnovaná kolekci sjednotí prostor a vytvoří vynikající základnu pro různá aranžmá. Pokoj lze udržet v přímořském klimatu výběrem dekoru ve zlaté, béžové, pískovcové a všech odstínech hnědé. Dřevo dodá aranžmá strohost, zdůrazní jednoduchost forem a tvarů, aniž by místnost ochlazovalo. Monochromatický dekor lze rozbít vybavením a doplňky ve výrazných barvách.

888 Kč / m2 5 dní

Frozen Lake
Frozen Lake

Koupelna je království, kde vládne voda. Proč tedy tento fakt nezdůraznit kolekcí obkladů přímo inspirovaných nepravidelnou hladinou zamrzajícího jezera? Jemné ohyby, měkké tvary a praktické použití saténové glazury působí velmi subtilně jak v paprscích slunce, tak ve vhodně zvoleném osvětlení koupaliště. Prvky této kolekce jsou extrémně snadno kombinovatelné s jakýmkoli typem podlahy (cement, kámen, dřevo).

1301 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Green Show
Green Show

1362 Kč / m2 5 dní

Grey Blanket
Grey Blanket

Extrémně dynamická a originální kolekce, jejíž struktura připomíná zmačkaný papír. Tohoto výsledku bylo dosaženo kombinací jednotné šedé se škrábanci a nepravidelné, trojrozměrné struktury. Dojem umocňuje i struktura povrchu - použití glazury microgranilia pro ty, kteří ocení jedinečný jemný, měkký povrch obkladů. Toto řešení osloví i ty, kteří milují prosvětlené místnosti – kolekce dokonale láme světlo a dokonale s ním ladí.

953 Kč / m2 5 dní

Manuka
Manuka

Decentní verze betonu ve dvou odstínech: šedé a krémové. Jemný charakter kolekce je navíc zdůrazněn jemnou, saténovou glazurou, která rozbíjí surový charakter betonu a působí jako dotek. Struktura s motivem vln dodává mimořádně atraktivní efekt tekuté stěny. Kombinace jemné struktury, saténové glazury a betonové grafiky je zodpovědná za přírodní, organický charakter kolekce. V kombinaci s dlažbou podobnou dřevu vytvoří atmosférické uspořádání interiéru v moderním provedení.

944 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Mirror
Mirror

od 693 5 dní

Nerina Slash
Nerina Slash

Grafika vymodelovaná na betonu ve třech odstínech vytváří ucelený celek a to vše díky strukturální výzdobě. Nerina Slash je návrh, ve kterém se všechny tři barvy vzájemně doplňují, díky čemuž získáváme spoustu kompozičních možností. Je na nás, abychom se rozhodli, zda interiér ponecháme ve světlejším, tmavším nebo kombinovaném barevném provedení, díky čemuž je tato kolekce mimořádně univerzální.

1041 Kč / m2 5 dní

Noisy Grey
Noisy Grey

Oceňujete překvapivé a neokoukané kombinace? Pokud ano, tato kolekce je pro vás! Jde o jakési snoubení struktury drobných proužků s grafikou kamene pokrytého četnými žilkami. Přirozeně vypadající lesky skály jsme dosáhli díky použití lesklého inkoustu a vodorovné pruhy je navíc zvýrazňují. Tuto silnou řadu doplňuje vyhrazená podlaha. Pokud však dáváte přednost klasičtější kombinaci, můžete použít podlahu z dlaždic připomínajících dřevo.

1362 Kč / m2 5 dní

Ocean Romance
Ocean Romance

Milovníce mořských odstínů si zamilují kombinaci modrých a zelených tónů, ve kterých byla kolekce Ocean Romance vytvořena. Svou strukturou připomíná mořskou pěnu a vlny. Kolekce odkazuje ke vzpomínkám a výjimečným okamžikům z dovolené.

990 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Pret a Porter
Pret a Porter

804 Kč / m2 5 dní

Salsa & Metro Style
Salsa & Metro Style

Kolekce Metro ve formátu 10×30 cm - malá kostka s mimořádnou tvůrčí silou. Jednoduchá forma obkladů skrývá mnoho možností tvarování interiéru. Stylový nebo moderní, industriální, glamour nebo boho – skvěle se bude hodit do každého aranžmá. Ve 3 základních barvách - bílé, šedé a černé - vytvoří interiér sám o sobě nebo jej skvěle doplní. Jeho plasticita je stejně mimořádná jako mnoho způsobů pokládky: vertikálně, horizontálně, rybí kost, překrývající se, paralelní. To jsou jen některé z mnoha možností. Sníte o odvážné městské kuchyni v newyorském stylu? Takové uspořádání vyžaduje nejen správný interiér, ale také jedinečné dokončovací prvky. Jednoduché a syrové keramické obklady dodají kuchyni expresivitu a charakter. V tomto případě se vyplatí sáhnout po sérii Salsa Metro Style z Opoczna. Ekonomika výrazu je zde klíčem k úspěchu – díky ní lze spojit eleganci s avantgardním přístupem. Je to řešení, díky kterému zrealizujete vlastní vizi své vysněné kuchyně. Klasický styl starého činžáku, industriální styl, závan originální moderny - tak lze několika slovy popsat obklady do koupelny a kuchyně z kolekce Opoczno Salsa & Metro Style. Je to perfektní aranžérská volba pro všechny příznivce jednoduchých, čistých a elegantních kombinací. Koupelna nebo kuchyně dokončená těmito keramickými dlaždicemi připomíná to nejlepší z newyorských interiérů. Kolekce je nejlepší odpovědí na otázku, jak zařídit malou koupelnu v paneláku nebo jaké obklady zvolit na stěnu kuchyně. Univerzální a klasické, udělají okouzlující každou místnost. Je to skvělý způsob, jak dodat interiéru styl přímo z návrhů 60. let. Spojení retro stylu a elegantní moderny bude fungovat všude – jak v malých bytech, tak v prostorných domech

883 Kč / m2 5 dní

Santis
Santis

Klasika v moderním provedení. Santis je kolekce založená na kontrastech, spojující sílu a jemnost v podobě jak velmi silné, tak extrémně jemné kamenné grafiky. Díky výraznému vzoru kamene se jedná o odvážnou nabídku se silným charakterem. Zároveň ponechává spoustu aranžérské svobody a možností vyvažování, a to díky kombinaci s obkladem s jemným vzorem. V závislosti na povaze projektu může být základem jak pro tradiční interiéry, tak pro současné, eklektické prostory.

944 Kč / m2 5 dní

Selina
Selina

Hrajete si rádi se světlem v interiérech? Ptáte se, jaký povrch dlaždice v tomto ohledu nejlépe splní vaše očekávání? Vsaďte na inovativní kolekci Selina, ve které jsme poprvé použili zcela nový typ smaltu - mikrogranilii se zrcátkem. Svou strukturou připomíná jemné záhyby pramenů stuhy a povrch se třpytí do takové míry, že vypadá jako pokrytý mrazem jiskřícím v paprscích zimního slunce. Netřeba dodávat, že tato kolekce nabízí úžasné možnosti uspořádání.

1362 Kč / m2 5 dní

Stone Flowers
Stone Flowers

836 Kč / m2 5 dní

Velez
Velez

Kolekce Velez je založena na originální geometrické struktuře s mírně ostrým tvarem, který je zjemněn jemnou bělostí saténového povrchu obkladů. V rámci kolekce se dva keramické obklady ve formátu 29,8×59,8 cm - hladké a strukturované - vzájemně doplňují a umocňují jejich přirozenou krásu. Světlo lomené na povrchu strukturálních dlaždic prozrazuje jejich neobvyklý tvar. Bílý a saténový povrch hladkých dlaždic je i přes jejich jednoduchost jemně prosvětluje a navíc dodává dekorativní efekt. Kolekci doplňuje kameninový obklad 59,8×59,8 cm v odstínu jemné šedé se světlejšími žilkami. Stříbrný proužek dodává kolekci elegantní, jemnou záři.

897 Kč / m2 5 dní

Willow Sky
Willow Sky

Styl a třída nikdy nevyjdou z módy. Úsporné barvy, nadčasová grafika, jednoduchý tvar a ušlechtilé doplňky – to jsou prvky, které se nejlépe hodí k vytvoření jedinečného a krásného interiéru. Jednoduché obklady získaly v kolekci Willow Sky jedinečný charakter díky krásné grafice imitující kámen. Obohacené o jednoduchou mozaiku a originální dekorativní obklady tvoří ucelenou a stylovou kolekci koupelnových obkladů. Stačí jen pár doplňků, aby interiér, ve kterém byl použit, získal charakter a vytříbenou krásu.

1041 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU