Akce - Koupelnová skříňka Vltavín plus vodovodní baterie Hansabasic v akčním setu

Představujeme Vám exkluzivní set pro vaši koupelnu, který tvoří skříňka s umyvadlem Vltavín od renomovaného výrobce Eden v luxusním dekoru Gold Craft Oak a kvalitní vodovodní baterie Hansabasic XL od odborníků z firmy Hansa.

Skříňka Vltavín vás okouzlí svou elegancí a funkcionalitou. Její design v dekoru Gold Craft Oak přinese do vaší koupelny jedinečnou atmosféru tepla a pohodlí. K tomu perfektně doplňuje robustní a stylová vodovodní baterie Hansabasic XL, která spojuje moderní estetiku s vysokou praktičností.


Jako bonus pro vás máme skvělou zprávu - tento set nyní nabízíme za zvýhodněnou cenu! Pokud si nejste jisti, jak tento set bude vypadat ve vaší koupelně, můžete si ho přijít prohlédnout v naší vzorkové prodejně Sanita.cz ve Vestci. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem a zodpoví všechny vaše dotazy.


A jako třešnička na dortu - nabízíme zdarma dopravu tohoto setu kamkoli po České republice! Tak neváhejte a využijte této výjimečné nabídky, která z vaší koupelny udělá oázu luxusu a pohodlí.

Eden je uznávaný český výrobce koupelnového nábytku, který je známý pro své inovativní designy a vysokou kvalitu materiálů. Společnost se zaměřuje na výrobu koupelnového nábytku, který je nejen stylový a moderní, ale také funkční a trvanlivý. Eden zdůrazňuje důležitost detailů a dokonalosti ve výrobě, což se projevuje v pečlivém výběru materiálů, jako jsou dřevo, sklo nebo kov, a v kombinaci tradičního řemesla s moderními technologiemi. To vše vytváří unikátní kousky nábytku, které jsou stejně krásné, jako jsou praktické.

Hansa je mezinárodně uznávaný výrobce vodovodních baterií, který se vyznačuje spojením technické excelence a elegantního designu. Jejich produkty jsou synonymem pro kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Hansa je přední v oblasti inovací vodovodních baterií, přičemž nabízí řadu inteligentních řešení, které pomáhají zlepšovat efektivitu a udržitelnost vody. Produkty Hansa nejen splňují, ale často překračují nejpřísnější mezinárodní standardy, což je důvod, proč jsou volbou odborníků po celém světě.


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU