Chat: jsme ONLINE

Dřevojas

Dřevojas, výrobní družstvo je výrobcem koupelnového a hotelového nábytku. Výrobní družstvo bylo založeno soukromými výrobci stolařů a truhlářů v roce 1948 s provozovnou v centru města Svitavy.

Na základě provedených investic v minulých letech je výroba družstva připravena reagovat na všechny vývojové trendy trhu. Výrobní družstvo je schopno vyrábět nábytek z plošného materiálu, melaminovaných i dýhovaných DTD desek (disponuje vlastní sesazovnou) jakož i ostatních druhů materiálů.

Doporučujeme z nabídky Dřevojas

11.313 Kč / ks
12570 / ks -10%
11.844 Kč / ks
13160 / ks -10%

Další doporučené zboží

Produktové řady

Počet výsledků: 29, strana 1 / 2
Aston
Aston

Prostor a nadčasovost nabízí koupelnová řada Aston. Na výběr je z řady dřevodekorů, ve vaší koupelně však můžou být skříňky v lesklé červené či antracitové. Šířku skříněk i umyvadel vyberete podle chuti a místa u vás doma. Umyvadlo Slim vás určitě zaujme, je....zajímavé. Organizér značky Hettich je k nezaplacení ... to, že ve vašich zásuvkách a šuplících udrží řád a pořádek, oceníte ráno, v poledne i večer. Máme pro vás několik druhů, například krabičku na rtěnky a laky na nehty nebo dokonce pořadač pro kapesníky.

Big Inn
Big Inn

Koupelnová skříňka v dekoru zvaném Oregon může být solidní alternativou pro páry, které se nemohou shodnout na tom, zda světlé, nebo naopak tmavé dřevo. Úchytky jsou matné, je možné vyměnit za ocelové či z chromu. Před dřevodekorem můžete dát přednost bílé barvě s vysokým leskem. Říkali jsme vám už, že koupelnové skříňky jsou lakovány v maximální možné kvalitě? Dřevojas má totiž nejmodernější lakovací linku v Evropě.

Color
Color

Skříňky Color máme i v šířce 125 cm, na ně přijde dvojumyvadlo Norm se dvěma odkládacími prostory kolem, dvěma bateriemi. Velký prostor budou pozitivně hodnotit členové početnějších domácností. Zkrátka: skončily strkanice u umyvadla. Síla řady Color je jednoduše v barvě, jak její název napovídá. Bílá, béžová nebo sympatická Grey metallic, která bude slušet moderní koupelně. Nebo prostě zvolte jiný odstín z našeho vzorníku.

Door
Door

Ke kolekci Door, která se hodí spíše do méně prostorných koupelen, náležejí malá či mini umyvadélka. Pokud je třeba šetřit místem, zcela jistě oceníte umývátko Q se šířkou 44 centimetrů (hodí se třeba na toaletu) nebo umyvadla mini široká od 50 do 60 centimetrů s příslušnou skříňkou. Nepřehlédněte, prosím, že skříňky mají kulaté hrany a originální úchytky obdélník v obdélníku. Spodní skříňky obsahují jednu poličku navíc, kterou můžete jednoduše odstranit, jestliže potřebujete umístit do skříňky rozměrnější předmět.

doplňky ke skříňkám
Enzo
Enzo

Pouze a jedině Enzo vám nabídne lakovaný hluboký mat Velvet Touch...při doteku máte pocit, že jste se dotkli lidské kůže. Enzo máme i v bílé lesklé a béžové lesklé, ale Velvetu Touch se nic nevyrovná. Galerka příslušející k Enzu je jedním slovem luxusní: prostoru a zrcadlové plochy nabídne, kolik potřebujete, navíc má kvalitní LED osvětlení, u něhož je regulováno stmívání, má elektrickou zásuvku (u větších dvě) a vypínač osvětlení (někdy na obou stranách).

Gio
Gio

Euphoria, umyvadlo náležející k Giu, je příjemně tvarované s odkládacím prostorem kolem. Potřebujete šedesát centimetrů široké, nebo o dvacet čísel více? Zásuvky pod ním opět skryjí drobnosti a s organizérem Hettich budou stále na svém místě. Na bok umyvadlové skříňky lze přimontovat držák na ručník. Oceníte ho především v koupelnách, v nichž nejsou věšáky na ručníky a osušky v bezprostřední blízkosti umyvadla. Držák se montuje přímo do korpusu skříňky.

Go
Go

Prostornost našich umyvadlových skříněk je ´´nekonečná´´. A představte si, že tato skříňka je hluboká pouze 38 centimetrů. Hodí se tedy do menších koupelen nebo koupelen se speciálními rozměry: do podkroví, na chalupu. Umyvadla Mini určená pro Go jsou menších rozměrů, od 50 do 60 centimetrů široká. Ale i malé umyvadlo s příslušnou skříňkou může udělat velkou parádu, zvláště v červené lesklé nebo třeba v šedém matu. Naše chromovaná úchytka dojem podtrhne.

Majesty
Majesty

Začalo to u švýcarského designéra Reto Bruhina. Jeho myšlence pak dali přesnou podobu naši návrháři. A vy nebudete chtít nic jiného, než si sáhnout a na vlastní oči se přesvědčit: jak to, že koupelna může být tak božsky lesklá? Dokonalý čistý design, tiché dovírání skříněk, jemné úchyty zapuštěné přímo do přední desky, protiskluzové dno zásuvek… to od nás znáte. Ale viděli jste už úhel 45 stupňů použitý na nábytku určeném do koupelny? Majesty vám dodáme v černé, červené nebo bílé barvě. Anebo v úplně jiné – stačí si ji vybrat z našeho rejstříku.

Module
Module

Renesance čistých linií skloubených s důmyslnou variabilitou se výrazně zapsala v našem sortimentu kolekcí Module. Nábytek inspirovaný italskými designery přivede do vaší koupelny hříčku ladných tvarů a jednoduchosti. Moderní styl umyvadlových skříněk je podpořen absencí úchytek, zásuvku s lehkostí otevřete pouhým tlačením. Rovněž vás osloví umyvadlo Glance, novinka, kterou ocení ti, co chtějí své koupelně dopřát nádech elegance.

nohy
odkládací desky
osvětlení k zrcadlům
Q
Q

Dveřová kolekce Q uspokojí všechny, jež žádají jasné a přímé linie, neposkvrněné plochy, ladné tvary. Že se za dveřmi skrývá dost odkládacího prostoru, asi nemusíme připomínat. Skříňky si vyberete podle svého přání a potřeb: máme závěsné nízké i závěsné vysoké, tedy s dvojitým odkládacím prostorem. K oběma typům je možné přiobjednat praktický koš na prádlo. Dveřová skříň má rovněž jednu polici, kterou nastavíte podle své potřeby.

Q max
Q max

Lesklou bílou od nás znáte. Prohlédněte si i červenou s vysokým leskem: tento odstín syté purpurové vám možná nedá spát. Rozhodně bude slušet moderním koupelnám. Vychutnejte si tu barvu... A víte, že máme i antracit s vysokým leskem? Všimněte si, prosím, v zásuvce v příjemném dekoru cafe pořadače Standard. Dokonalý přehled a pořádek, vlastní místečko pro maličkosti i větší předměty, to vše vám zajistí. Použít ho je možné ve skříňkách s rozměry 70 až 80 centimetrů.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.