Dřevojas

Dřevojas, výrobní družstvo je výrobcem koupelnového a hotelového nábytku. Výrobní družstvo bylo založeno soukromými výrobci stolařů a truhlářů v roce 1948 s provozovnou v centru města Svitavy.

Na základě provedených investic v minulých letech je výroba družstva připravena reagovat na všechny vývojové trendy trhu. Výrobní družstvo je schopno vyrábět nábytek z plošného materiálu, melaminovaných i dýhovaných DTD desek (disponuje vlastní sesazovnou) jakož i ostatních druhů materiálů.
Počet výsledků: 28, strana 1 / 2
Aston
Aston

Prostor a nadčasovost nabízí koupelnová řada Aston. Na výběr je z řady dřevodekorů, ve vaší koupelně však můžou být skříňky v lesklé červené či antracitové. Šířku skříněk i umyvadel vyberete podle chuti a místa u vás doma. Umyvadlo Slim vás určitě zaujme, je....zajímavé. Organizér značky Hettich je k nezaplacení ... to, že ve vašich zásuvkách a šuplících udrží řád a pořádek, oceníte ráno, v poledne i večer. Máme pro vás několik druhů, například krabičku na rtěnky a laky na nehty nebo dokonce pořadač pro kapesníky.

od 12384 35 dní

Big Inn
Big Inn

Koupelnová skříňka v dekoru zvaném Oregon může být solidní alternativou pro páry, které se nemohou shodnout na tom, zda světlé, nebo naopak tmavé dřevo. Úchytky jsou matné, je možné vyměnit za ocelové či z chromu. Před dřevodekorem můžete dát přednost bílé barvě s vysokým leskem. Říkali jsme vám už, že koupelnové skříňky jsou lakovány v maximální možné kvalitě? Dřevojas má totiž nejmodernější lakovací linku v Evropě.

od 11520 35 dní

Color
Color

Skříňky Color máme i v šířce 125 cm, na ně přijde dvojumyvadlo Norm se dvěma odkládacími prostory kolem, dvěma bateriemi. Velký prostor budou pozitivně hodnotit členové početnějších domácností. Zkrátka: skončily strkanice u umyvadla. Síla řady Color je jednoduše v barvě, jak její název napovídá. Bílá, béžová nebo sympatická Grey metallic, která bude slušet moderní koupelně. Nebo prostě zvolte jiný odstín z našeho vzorníku.

od 9261 35 dní

Door
Door

Ke kolekci Door, která se hodí spíše do méně prostorných koupelen, náležejí malá či mini umyvadélka. Pokud je třeba šetřit místem, zcela jistě oceníte umývátko Q se šířkou 44 centimetrů (hodí se třeba na toaletu) nebo umyvadla mini široká od 50 do 60 centimetrů s příslušnou skříňkou. Nepřehlédněte, prosím, že skříňky mají kulaté hrany a originální úchytky obdélník v obdélníku. Spodní skříňky obsahují jednu poličku navíc, kterou můžete jednoduše odstranit, jestliže potřebujete umístit do skříňky rozměrnější předmět.

od 7209 35 dní

doplňky ke skříňkám
doplňky ke skříňkám

od 171 35 dní

Enzo
Enzo

Pouze a jedině Enzo vám nabídne lakovaný hluboký mat Velvet Touch...při doteku máte pocit, že jste se dotkli lidské kůže. Enzo máme i v bílé lesklé a béžové lesklé, ale Velvetu Touch se nic nevyrovná. Galerka příslušející k Enzu je jedním slovem luxusní: prostoru a zrcadlové plochy nabídne, kolik potřebujete, navíc má kvalitní LED osvětlení, u něhož je regulováno stmívání, má elektrickou zásuvku (u větších dvě) a vypínač osvětlení (někdy na obou stranách).

od 14976 35 dní

Gio
Gio

Euphoria, umyvadlo náležející k Giu, je příjemně tvarované s odkládacím prostorem kolem. Potřebujete šedesát centimetrů široké, nebo o dvacet čísel více? Zásuvky pod ním opět skryjí drobnosti a s organizérem Hettich budou stále na svém místě. Na bok umyvadlové skříňky lze přimontovat držák na ručník. Oceníte ho především v koupelnách, v nichž nejsou věšáky na ručníky a osušky v bezprostřední blízkosti umyvadla. Držák se montuje přímo do korpusu skříňky.

od 14004 35 dní

Go
Go

Prostornost našich umyvadlových skříněk je ´´nekonečná´´. A představte si, že tato skříňka je hluboká pouze 38 centimetrů. Hodí se tedy do menších koupelen nebo koupelen se speciálními rozměry: do podkroví, na chalupu. Umyvadla Mini určená pro Go jsou menších rozměrů, od 50 do 60 centimetrů široká. Ale i malé umyvadlo s příslušnou skříňkou může udělat velkou parádu, zvláště v červené lesklé nebo třeba v šedém matu. Naše chromovaná úchytka dojem podtrhne.

od 9684 35 dní

Majesty
Majesty

Začalo to u švýcarského designéra Reto Bruhina. Jeho myšlence pak dali přesnou podobu naši návrháři. A vy nebudete chtít nic jiného, než si sáhnout a na vlastní oči se přesvědčit: jak to, že koupelna může být tak božsky lesklá? Dokonalý čistý design, tiché dovírání skříněk, jemné úchyty zapuštěné přímo do přední desky, protiskluzové dno zásuvek… to od nás znáte. Ale viděli jste už úhel 45 stupňů použitý na nábytku určeném do koupelny? Majesty vám dodáme v černé, červené nebo bílé barvě. Anebo v úplně jiné – stačí si ji vybrat z našeho rejstříku.

od 19260 35 dní

nohy
nohy

od 117 35 dní

odkládací desky
odkládací desky

od 540 35 dní

osvětlení k zrcadlům
osvětlení k zrcadlům

od 1242 35 dní

Q
Q

Dveřová kolekce Q uspokojí všechny, jež žádají jasné a přímé linie, neposkvrněné plochy, ladné tvary. Že se za dveřmi skrývá dost odkládacího prostoru, asi nemusíme připomínat. Skříňky si vyberete podle svého přání a potřeb: máme závěsné nízké i závěsné vysoké, tedy s dvojitým odkládacím prostorem. K oběma typům je možné přiobjednat praktický koš na prádlo. Dveřová skříň má rovněž jednu polici, kterou nastavíte podle své potřeby.

od 3987 35 dní

Q max
Q max

Lesklou bílou od nás znáte. Prohlédněte si i červenou s vysokým leskem: tento odstín syté purpurové vám možná nedá spát. Rozhodně bude slušet moderním koupelnám. Vychutnejte si tu barvu... A víte, že máme i antracit s vysokým leskem? Všimněte si, prosím, v zásuvce v příjemném dekoru cafe pořadače Standard. Dokonalý přehled a pořádek, vlastní místečko pro maličkosti i větší předměty, to vše vám zajistí. Použít ho je možné ve skříňkách s rozměry 70 až 80 centimetrů.

od 9432 35 dní

skříně
skříně

od 5994 35 dní

Solo
Solo

Bílá v kombinaci s dřevodekorem pohladí po duši. Je jakýmsi univerzálním řešením, hodí se do koupelny mladé domácnosti, zralého páru nebo třeba na chalupu. Skříňku vhodně doplní umyvadlo Mini a kterákoliv ze tří druhů příjemně tvarovaných úchytek. Vysokou skříňku s jednoduše zavěsíte na stěnu. Toto řešení oceníte při vytírání podlahy, nikde totiž nepřekážejí nožičky. Skříňka má úsporné rozměry, náleží spíše do menších koupelen, ale prostor pro odkládání nezbytností v ní rozhodně najdete.

od 7434 35 dní

Storm
Storm

Originalita, toto slovo charakterizuje řadu Storm. Skříňky jsou závěsné, nemusejí mít nožičky. Tato skříňka s umyvadlem Kube byla vytvořena pro umyvadla na desku. Bílá s vysokým leskem umocňuje dojem z designového nábytku. Další jedinečný kousek z řady Storm zaujme ty, kteří preferují oblá umyvadla. Bělostnému oválnému umyvadlu Gamma vysloveně sluší skříňka s dekorem betonu. Je snadno přístupná, hladká a elegantní. Je-li pro vás šedesáticentimetrová šířka málo, doporučujeme dvojnásobnou.

od 6129 35 dní

Take It
Take It

od 5382 35 dní

umyvadla
umyvadla

od 1035 35 dní

umyvadlové desky
umyvadlové desky

od 189 35 dní

Variante
Variante

Barva laku, rozměry, několik typů umyvadel nebo klidně dvojumyvadlo, dokonce i počet šuplíků… vyberte si, máte volnou ruku. Počet kombinací je téměř neomezený. Otevírání skříněk je bezúchytkové – funguje na dotek. Výsledek svým designem a bezpodmínečnou funkčností osloví milovníky minimalismu, a stejně tak ty, kteří se nespokojí s žádným kompromisem a hledají pro sebe tu pravou… variantu.

od 8523 35 dní

zrcadla
zrcadla

od 2043 35 dní

zrcadlové skříňky
zrcadlové skříňky

Koupelnová galerka Air je vyrobena z kvalitních bílých LTD desek. Přední část galerky je řešena oboustranným otevíratelným zrcadlem umístěným na značkových kovových pantech Grass. Zrcadlo je k pantům přichyceno pomocí speciální zrcadlové lišty (tato upevňovací technologie je chráněna českým patentem). V horní části galerky je umístěno výkonné LED osvětlení, které velmi vhodně osvětluje i vnitřní prostor galerky. Uvnitř je umístěna elektrická zásuvka (230 V) včetně vypínače na osvětlení. Vnitřní uspořádání galerky Air je řešeno dvěmi skleněnými poličkami. Tyto poličky lze umístit v šesti různých výškově nastavitelných pozicích.

od 7317 35 dní


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit