Dřevojas

Dřevojas, výrobní družstvo je výrobcem koupelnového a hotelového nábytku. Výrobní družstvo bylo založeno soukromými výrobci stolařů a truhlářů v roce 1948 s provozovnou v centru města Svitavy.

Na základě provedených investic v minulých letech je výroba družstva připravena reagovat na všechny vývojové trendy trhu. Výrobní družstvo je schopno vyrábět nábytek z plošného materiálu, melaminovaných i dýhovaných DTD desek (disponuje vlastní sesazovnou) jakož i ostatních druhů materiálů.

Nejprodávanější produkty

Aston
Aston

Design ASTON nejlépe vynikne ve vysokém lesku. Barvu můžete vybírat v jakékoliv odstínu vzorníku RAL. Vysoké zásuvky zajistí více úložného prostoru i ve variantě s menší šířkou. Kolekce tak splňuje představy nejen vzhledové, ale i praktické. Koupelnová kolekce ASTON vás oslní svou přímočarostí. Zaměřte svou pozornost na výjimečné umyvadlo – z boku uvidíte pouhý centimetr keramického povrchu. ASTON představuje luxusní minimalistický design.

od 12384 35 dní

Big Inn
Big Inn

Koupelnovou kolekci BIG INN si nejčastěji zákazníci vybírají v kombinaci tmavšího dřevodekoru a světlých výrazných úchytek. Ve vaší velké koupelně si však můžete dopřát jakoukoliv barevnou kombinaci. Pokud máte opravdu prostornou koupelnu a pátráte po takové kolekci, která rozhodně nezapadne, pak BIG INN splní vaše očekávání. Hluboké umyvadlo, vysoké zásuvky a výrazné úchytky představují elegantní celek ve velkých rozměrech.

od 11520 35 dní

Color
Color

Úsměvy a vtipy budete přirozeně sršet vždy, když přijdete do koupelny vybavené nábytkem COLOR. Jak je to možné? V programu Individual si můžete prostorné zásuvky vybrat v jakékoliv vaší oblíbené barvě ze vzorníku RAL. Vyfrézovaná část v čele vysokých zásuvek slouží k pohodlnému otevírání. Díky kvalitnímu laku se nemusíte obávat příliš znatelných otisků prstů (a to ani v lesklé variantě). I když ve velké rodině, pro kterou je řada COLOR designována, se pár stop po dětech vždy najde.

od 9261 35 dní

Door
Door

Jako jednu z mála kolekcí můžete DOOR instalovat do zdi a také postavit na kovové nožičky (s nutností upevnění ve zdi). Dvířka skříňky ukrývají dostatek prostoru na všechny koupelnové nezbytnosti. Svou kompaktní hloubkou jen 38 cm potěší koupelnový nábytek DOOR každého s menší koupelnou. U této kolekce si můžete vybrat ze 2 možností – ostré hrany čelní plochy v mnoha dekorech, nebo kulaté hrany v lakované úpravě.

od 6471 35 dní

doplňky ke skříňkám
Doplňky ke skříňkám

od 171 35 dní

Enzo
Enzo

Luxus a elegance nikdy nekřičí na svého diváka. Nechají ho přijít blíž a okouzlí ho až při bližším kontaktu, stejně jako koupelnový nábytek ENZO – zafrézovaná kovová úchytka, oblé boky skříněk, galerka s oboustrannými zrcadly. To vše vás ohromí. Možnost přizpůsobit si světlo se hodí při brzkém vstávání i večerní uklidňující voňavé lázni. Proto je LED osvětlení galerky ENZO po stranách i ve spodní části vybaveno možností regulace.

od 14976 35 dní

Gio
Gio

U koupelnové řady GIO vás na první pohled zaujme umyvadlo. Jeho tenký profil se může z dálky zdát jako keramická deska a tuto roli i částečně hraje. Díky širokým okrajům na něj můžete trvale uložit kosmetiku i doplňky bez toho, aby to omezovalo vaše ráno i večer. Na bok umyvadlové skříňky lze přimontovat držák na ručník. Oceníte ho především v koupelnách, v nichž nejsou věšáky na ručníky a osušky v bezprostřední blízkosti umyvadla. Držák se montuje přímo do korpusu skříňky.

od 14004 35 dní

Go
Go

Pokud hledáte do své malé koupelny umyvadlovou skříňku, do které uložíte vše potřebné a zároveň bude dostatečně výrazná, máme pro vás řadu GO. Díky 2 vysokým zásuvkám vyniknou dřevodekory i výrazné barvy, které si můžete zvolit podle svých představ. Skříňku GO lze doplnit i 20 cm nožkami. Další rozhodování vás čeká s úchytkami. Delší chromované nebo raději kratší v matném provedení? Vaší fantazii meze rozhodně neklademe.

od 9684 35 dní

Majesty
Majesty

Koupelová řada MAJESTY vynikne nejlépe v jednobarevných plochách. A vámi vybranou barvu si můžete opravdu vychutnat, protože skříňky jsou celolakované. Chcete mít luxusní a zároveň vkusnou koupelnu? Podívejte se na řadu MAJESTY. Na bezúchytkové provedení u skříněk MAJESTY jsme opravdu pyšní. Zkosení hran do 45 stupňů a pohodlné otevírání jen za přesah zásuvky vás nadchne. Skloubili jsme pohodlí a vášeň pro design.

od 19260 35 dní

nohy
Nohy

od 117 35 dní

odkládací desky
Odkládací desky

od 540 35 dní

osvětlení k zrcadlům
Osvětlení k zrcadlům

od 1242 35 dní

Q
Q

Zásuvky, nebo dveře? To je to, oč tu běží, dalo by se říci... Pokud dáváte přednost zásuvkám, prohlédněte si dobře velký prostor, který skýtají šuplíky pod umyvadlem, vyvedené v tmavém dřevě. Praktická úchytka usnadní otevírání a zavírání. Nízká skříňka ve světlejším dřevodekoru je opět závěsná. Požadujete-li však nožičky, není to pro nás problém, dvaceticentimetrové nožky se snadno instalují. Barvu a dekor dveří pak můžete zvolit podle svých preferencí.

od 3987 35 dní

Q max
Q max

Lesklou bílou od nás znáte. Prohlédněte si i červenou s vysokým leskem: tento odstín syté purpurové vám možná nedá spát. Rozhodně bude slušet moderním koupelnám. Vychutnejte si tu barvu... A víte, že máme i antracit s vysokým leskem? Všimněte si, prosím, v zásuvce v příjemném dekoru cafe pořadače Standard. Dokonalý přehled a pořádek, vlastní místečko pro maličkosti i větší předměty, to vše vám zajistí. Použít ho je možné ve skříňkách s rozměry 70 až 80 centimetrů.

od 9432 35 dní

skříně
Skříně

od 5994 35 dní

Solo
Solo

Bílá v kombinaci s dřevodekorem pohladí po duši. Je jakýmsi univerzálním řešením, hodí se do koupelny mladé domácnosti, zralého páru nebo třeba na chalupu. Skříňku vhodně doplní umyvadlo Mini a kterákoliv ze tří druhů příjemně tvarovaných úchytek. Vysokou skříňku s jednoduše zavěsíte na stěnu. Toto řešení oceníte při vytírání podlahy, nikde totiž nepřekážejí nožičky. Skříňka má úsporné rozměry, náleží spíše do menších koupelen, ale prostor pro odkládání nezbytností v ní rozhodně najdete.

od 7434 35 dní

Storm
Storm

Originalita, toto slovo charakterizuje řadu Storm. Skříňky jsou závěsné, nemusejí mít nožičky. Tato skříňka s umyvadlem Kube byla vytvořena pro umyvadla na desku. Bílá s vysokým leskem umocňuje dojem z designového nábytku. Další jedinečný kousek z řady Storm zaujme ty, kteří preferují oblá umyvadla. Bělostnému oválnému umyvadlu Gamma vysloveně sluší skříňka s dekorem betonu. Je snadno přístupná, hladká a elegantní. Je-li pro vás šedesáticentimetrová šířka málo, doporučujeme dvojnásobnou.

od 6129 35 dní

Take It
Take It

od 5382 35 dní

umyvadla
Umyvadla

od 1035 35 dní

umyvadlové desky
Umyvadlové desky

od 189 35 dní

Variante
Variante

Barva laku, rozměry, několik typů umyvadel nebo klidně dvojumyvadlo, dokonce i počet šuplíků… vyberte si, máte volnou ruku. Počet kombinací je téměř neomezený. Otevírání skříněk je bezúchytkové – funguje na dotek. Výsledek svým designem a bezpodmínečnou funkčností osloví milovníky minimalismu, a stejně tak ty, kteří se nespokojí s žádným kompromisem a hledají pro sebe tu pravou… variantu.

od 8523 35 dní

zrcadla
Zrcadla

od 2043 35 dní

zrcadlové skříňky
Zrcadlové skříňky

Koupelnová galerka Air je vyrobena z kvalitních bílých LTD desek. Přední část galerky je řešena oboustranným otevíratelným zrcadlem umístěným na značkových kovových pantech Grass. Zrcadlo je k pantům přichyceno pomocí speciální zrcadlové lišty (tato upevňovací technologie je chráněna českým patentem). V horní části galerky je umístěno výkonné LED osvětlení, které velmi vhodně osvětluje i vnitřní prostor galerky. Uvnitř je umístěna elektrická zásuvka (230 V) včetně vypínače na osvětlení. Vnitřní uspořádání galerky Air je řešeno dvěmi skleněnými poličkami. Tyto poličky lze umístit v šesti různých výškově nastavitelných pozicích.

od 7317 35 dní


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU