Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Sprchový systém HansaBasic: Spojení pohodlí, bezpečnosti a designu

Představujeme HansaBasic, sprchový systém, který je ideální pro každou moderní koupelnu, díky svému jednoduchému, ale efektivnímu designu a rozšířené pětileté záruce.


Výběr sprchového systému může být někdy složitý proces, ale s novou řadou HansaBasic od německého výrobce Hansa je rozhodnutí snadnější. Hansa, je známá svým důrazem na kvalitu a inovativní přístup k designu koupelnových armatur. Řada HansaBasic byla navržena s cílem poskytnout jednoduché, ale efektivní řešení pro moderní koupelny, což z ní dělá ideální volbu pro ty, kteří hledají spojení funkčnosti a estetického vzhledu.


Klíčové vlastnosti a obsah balení
Sprchový systém HansaBasic je vybaven množstvím funkčních prvků, které zajišťují komfort a bezpečnost uživatelů. Mezi hlavní prvky patří:
Termostatická sprchová baterie s integrovanou termostatickou kartuší, která umožňuje přesné ovládání teploty vody.
Otočný a integrovaný přepínač pro snadnou manipulaci s průtokem vody.
Bezpečnostní pojistka nastavená na 38 °C chrání před nechtěným opařením, zatímco technologie THERMO COOL zajišťuje, že tělo baterie zůstává chladné na dotek.
Hlavová sprcha a ruční sprcha s technologií proti usazeninám, která usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost produktu.


Výjimečná záruka a technické specifikace
Kromě nadčasového designu a prvotřídní kvality materiálů, jako je mosaz použitá pro výrobu, HansaBasic nabízí zákazníkům rozšířenou záruku pět let na funkčnost. To je důkazem důvěry vynaložené výrobce v trvanlivost a spolehlivost svých produktů.

Technické vlastnosti, jako je maximální teplota zdroje teplé vody (+65°C) a instalační šířka (150±15 mm), jsou přizpůsobeny pro snadnou montáž a kompatibilitu s většinou stávajících systémů. Průtok vody u tohoto modelu, který se pohybuje mezi 10,8 a 14,4 litry za minutu, je ideální pro efektivní, ale šetrné mycí zážitky.


Dostupnost a podpora
Sprchový systém HansaBasic je k vidění v našem novém koupelnovém studiu v Vestci u Prahy, kde si zákazníci mohou všechny funkce prohlédnout a vyzkoušet. Náš tým je připraven poskytnout odborné poradenství a pomoc s výběrem toho pravého řešení pro vaši koupelnu. Prozkoumejte HansaBasic a další kvalitní vybavení v našem studiu a přesvědčte se sami, že kvalita a funkčnost jdou ruku v ruce s elegantním designem, který doplní jakýkoli interiér koupelny.Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU