Chat: jsme OFFLINE

Cersanit

CERSANIT S. A. patří mezi lídry výrobních firem s polským kapitálem působících na evropském trhu. Její základní činností je výroba a distribuce výrobků pro vybavení koupelen (sanitarní keramiky, keramických obkladů, sprchových boxů, akrylátových van a vaniček, nábytku do koupelen a ostatních výrobků spojených s koupelnou).

Produktové řady

Počet výsledků: 62, strana 1 / 4
Adelle
Ambio
Arce
Arce

Klasická kombinace bílé a černé, která nikdy nevyjde z módy. Kolekce Arce je ideální pro stavbu odvážných a originálních aranžmá. Dlažba se strukturou inspirovanou bílým kamenem, označená černými žilkami, dodá každému interiéru jedinečný výraz a lesklá povrchová úprava naplní prostor nádechem elegance a prestiže. Kolekce skvěle doplňuje specializované leštěné podlahy v jednolitých barvách černé a bílé nebo v kombinaci s dlaždicemi připomínajícími dřevo.

Arcos
Arctic Storm
Arctic Storm

Uspořádání bílé koupelny je dokonalým receptem na nadčasový a univerzální interiér. Bílá vnáší do prostoru smysl pro pořádek, díky čemuž naše koupelna vypadá svěže, prostorně a ... čistě. Různé tváře tradiční bílé objevíme díky kolekci obkladů Arctic Storm. Hladké, saténové dlaždice v kombinaci se strukturálními dlaždicemi budou skvělým způsobem, jak zpestřit klasický interiér a narušit stereotypní přístup k celkovému bílému vzhledu. Hluboké, geometrické textury nejen že z nich nebudeme moci spustit oči, ale také rádi ucítíme jejich sametový povrch pod prsty. Kolekci skvěle doplňuje úzká lesklá soklová lišta, která krásně odráží světlo, a bílá dlažba.

Artiga 2019
Artiga 2019

V interiéru vyzdobeném kolekcí Artiga jaro nikdy nekončí. Obklady a dlažby osloví ty, kteří milují interiéry, ve kterých hrají hlavní roli pastelové barvy a floristické dekory. Barvy podkladových dlaždic byly zvoleny tak, aby místnost rozjasnily. Na výběr mají široký výběr. Dlaždice v limetkové, zelené, světle zelené, fialové a levandulové barvě dokonale ladí s květinovým insertem. Jediný dekorativní obklad lze libovolně kombinovat do dispozic. Lesklé povrchy prosvětlí místnost a připomenou první silné sluneční paprsky.

Avantgarde
Bantu
Bianca
Black and White 2021
Brasco (Beryl)
Calm Organic
Calm Organic

Jednobarevné, minimalistické interiéry nemusí působit sterilně nebo nudně. Kolekce Calm Organic inspirovaná odstínem teplého, krémového štuku dokazuje, že díky správným barvám a použití různých struktur dokážeme vytvořit útulnou, harmonickou koupelnu, kde můžeme s potěšením odpočívat po náročném dni. Lesk nanesený na saténové podkladové dlaždice činí dlaždice dostupné v kolekci oživením interiéru, který mu dodává jedinečný charakter díky vhodnému osvětlení. K dispozici ve dvou variantách - hladká a pokrytá čirou organickou strukturou - dlaždice budou dokonale ladit s bezchybnou bělostí keramiky a moderními formami tvarovek.

Concrete Style
Dekorina
Dekorina

Kolekce Dekorina je originalita získaná díky síle barev. Výrazný barevný akcent v ušlechtilém odstínu sytě tyrkysové upoutá a okouzlí překvapivou, výraznou atmosférou. Jedinečný charakter obkladů je navíc zdůrazněn výraznými motivy řezaného betonu a nepravidelným geometrickým patchworkovým motivem v dekorativní variantě dostupné v kolekci. Je to návrh šitý na míru potřebám každého milovníka interiérových trendů a nenápadných návrhů.

Desto (Apis)
Elfi
Febe
Ferrata
Ferrata

Kolekce Ferrata inspirovaná motivem kamene je tou správnou volbou pro ty, kteří oceňují přírodní textury a osvědčená řešení v interiéru. Lesklé obklady ve formátu 25x40 cm jsou úvodem do dalších možností aranžování a oblíbené odstíny béžové a šedé kolekce skvěle zapadnou do moderních i tradičních interiérů. Výrobek se vyznačuje bohatostí dekorativních prvků. Strukturální dlaždice napodobující skutečnou vlnitou texturu kamene, jemný, ale výrazný květinový motiv inserta dotvářející celek vám dávají možnost vytvořit si interiér na míru vašim potřebám a vkusu.

Fresh Moss
Fresh Moss

Kolekce Fresh Moss je dokonalou kombinací surového betonu a svěžího zeleného sobího mechu. Zdánlivě dva kontrastní prvky nám pomohou vytvořit moderní interiér s nevšedním přírodním akcentem. Kdysi podceňovaný motiv betonu je nyní stále populárnější. Povinná výbava každého industriálního interiéru je vidět na podlahách, stěnách, předmětech každodenní potřeby a dekoracích. Kolekce obsahuje dokonalou imitaci vzhledu základových dlaždic ze surového betonu v rozměru 30x60 ve dvou variantách - hladké a pokryté stínovanými prvky, které dodávají konstrukci hloubku. Abyste interiéru dodali jedinečný charakter, použijte skleněné dekorace s potiskem mechu.

Gold Wish
Gold Wish

Kolekce Gold Wish je luxus a půvab okouzlující ve dvou jedinečných dlaždicích. Zlato je po staletí spojováno se stylem nejvyšší třídy, a proto tak dobře funguje ve světlých a prostorných aranžmá. Toto je možnost pro ty, kteří nedělají kompromisy a hledají originální řešení. Zlaté detaily rozeseté na dlaždici byly zapuštěny do nejmódnějších odstínů bílé, šedé a béžové, aby z každé stěny udělaly umělecké dílo plné charakteru. Kolekce byla navíc obohacena o obklady ve formě mozaiky. Skládají se ze dvou prvků základní desky a také prvku pokrytého zrcadlem, které krásně odráží světlo procházející okny. Pohodové chvíle doprovázené elegancí máte na dosah ruky.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.