Tork

Kdekoliv se vyskytne potřeba něco utírat, čistit nebo leštit, je tu řešení pod značkou Tork. Řešení, které vylepšuje hygienu a dělá čištění efektivnějším. To pak zákazníkům šetří čas, peníze i zabraňuje problémům. To tím pádem také uživatelům přináší dobrý pocit při práci, komfort a klidnou duši.
Během let jsme poznali, že potřeby zákazníků se dost podstatně liší - v závislosti na aplikaci, na oblasti průmyslu, na místě, kde se práce vykonává atd. Proto klademe velký důraz na to, aby se výrobky Tork dali použít s vysokou efektivitou téměř kdekoli. Ať už jjou to toalety na letišti, v lakovně automobilového podniku nebo v kuchyni prvotřídní restaurace, vždy se můžete spolehnout, že pod značkou Tork dostáváte to nejlepší řešení.

Nejprodávanější produkty

čištění
čištění

Bez ohledu na to, jaké úkoly vás čekají, naše speciálně navržené utěrky z netkané textilie a papírové utěrky vám pomohou odvést práci rychle a efektivně. Od víceúčelových papírových utěrek až po pokročilé Heavy-Duty čisticí utěrky pro vysoké zatížení, u nás najdete ty správné produkty pro požadovaný výsledek.

od 312 5 dní

leštění
Leštění

od 2228 5 dní

náplně - dezinfekční prostředky
Náplně - dezinfekční prostředky

Nezáleží na tom, zda váš podnik potřebuje extra účinnou ochranu proti patogenům nebo časté mytí rukou bez přístupu k vodě – dezinfekční prostředek na ruce je skvělou volbou. Naše přípravky s vysoce kvalitním složením jsou šetrné k pokožce a obsahují hydratační složky, které zanechají ruce hebké a zdravé.Náplně dezinfekčních prostředků na ruce dodáváme v hermeticky uzavřených láhvích s novou pumpičkou připravenou pro každou náplň. To vše, abychom pomohli snížit riziko křížové kontaminace. Všechny produkty jsou dermatologicky testované a mají pH šetrné k pokožce.

od 219 5 dní

náplně - mýdlo
Náplně - mýdlo

Po častém mytí rukou mohou být vaše ruce suché, poškozené nebo podrážděné. Dobrá péče o ruce je nezbytná, aby vaše citlivá pokožka zůstala jemná a hladká. Naše produkty jsou dermatologicky testovány a vyrobeny z hydratačních složek, které jsou vhodné pro všechny typy pokožky. Zvyšte úroveň hygieny pro všechny s výrobky Tork.

od 153 5 dní

náplně - odpadkové koše
Náplně - odpadkové koše

Ať potřebujete jen zajistit základní služby, nebo je vaším cílem vytvořit elegantní a působivé toalety a umývárny, v našem sortimentu najdete širokou nabídku příslušenství pro toalety a umývárny, které bude vyhovovat vašim potřebám i rozpočtu.

od 218 5 dní

náplně - osvěžovače vzduchu
Náplně - osvěžovače vzduchu

Udělejte na návštěvníky vašich toalet a umýváren dobrý dojem díky příjemnému aromatu. V zásobnících na osvěžovače vzduchu lze použít tři vůně: květinovou, citrusovou a ovocnou.

od 258 5 dní

náplně - papírové ručníky
Náplně - papírové ručníky

Vyjít z toalet nebo umýváren s mokrýma rukama není právě příjemným zážitkem. Dbejte na to, aby byla na toaletách a umývárnách vždy dostatečná zásoba papírových ručníků, aby se vaši kolegové, hosté nebo zákazníci mohli vrátit s čistýma a suchýma rukama.

od 1397 5 dní

náplně - toaletní papír
Náplně - toaletní papír

Překvapte návštěvníky vašich toalet a umýváren skvělým komfortem na jednom z nejvíce přehlížených míst. Ať je vaší prioritou luxus, snadná údržba nebo nákladová efektivita, můžete vybírat z několika kvalitativních provedení toaletního papíru a vždy najdete takové, které bude vyhovovat vašim potřebám.

od 853 5 dní

odpadkové koše
Odpadkové koše

Pro to, abychom Vám alespoň trošku zjednodušili život, nabízíme sortiment podpůrných výrobků, jenž zahrnuje např. kosmetické kapesníky (facial tissue) nebo hygienické odpadkové koše.

od 785 5 dní

osvěžovače vzduchu
Osvěžovače vzduchu

Pro zajištění toho, že Vaše toaleta zůstane svěží po celých 24 hodin nabízí Tork výběr z vůní pro osvěžovače vzduchu pro místa, na kterých potřebujete spolehlivé, jednoduše udržovatelné výrobky.

od 53 5 dní

podložky na lůžka
Podložky na lůžka

Naše speciální produkty pro oblast zdravotnictví nabízejí komfort, pohodlí a hygienu při vyšetřování, péči o pacienta a dalších procedurách.

od 274 5 dní

průmyslové zásobníky
Průmyslové zásobníky

Systémy se středovým odvíjením představují vysoce hygienické řešení nenáročné na údržbu, které navíc šetří místo. Jsou ideální do prostředí, kde si personál často utírá ruce a kde je důležité také utírání povrchů.

od 639 5 dní

toaletní papír
Toaletní papír

od 163 5 dní

ubrousky
Ubrousky

Když chcete svým hostům připravit dokonalý zážitek, je přirozené věnovat pozornost detailům. Naše výrobky ze sortimentu prostírání jsou k dispozici v široké škále barev, úrovní provedení a velikostí, abyste si pro svůj podnik mohli vybrat ty nejvhodnější.

od 373 5 dní

ubrousky do zásobníku
Ubrousky do zásobníku

Když chcete svým hostům připravit dokonalý zážitek, je přirozené věnovat pozornost detailům. Naše výrobky ze sortimentu prostírání jsou k dispozici v široké škále barev, úrovní provedení a velikostí, abyste si pro svůj podnik mohli vybrat ty nejvhodnější.

od 2454 5 dní

utěrky do zásobníku
Utěrky do zásobníku

Bez ohledu na to, jaké úkoly vás čekají, naše speciálně navržené utěrky z netkané textilie a papírové utěrky vám pomohou odvést práci rychle a efektivně. Od víceúčelových papírových utěrek až po pokročilé Heavy-Duty čisticí utěrky pro vysoké zatížení, u nás najdete ty správné produkty pro požadovaný výsledek.

od 67 5 dní

utěrky na otírání pacientů
Utěrky na otírání pacientů

Naše speciální produkty pro oblast zdravotnictví nabízejí komfort, pohodlí a hygienu při vyšetřování, péči o pacienta a dalších procedurách.

od 2129 5 dní

zásobníky - mýdlo
Zásobníky - mýdlo

od 785 5 dní

zásobníky - ostatní
Zásobníky - ostatní

od 167 5 dní

zásobníky - papírové ručníky
Zásobníky - papírové ručníky

Používání papírových ručníků Tork je rychlá, efektivní, spolehlivá a ekonomická cesta, jak zlepšit hygienu rukou. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Zásobníky dávkují v jeden okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba a i náklady na údržbu a doplňování zásobníků jsou nižší. To znamená, že používání papírových ručníků Tork znamená nízké náklady na používání. S papírovými ručníky Tork je jeden ručník dostačující.

od 1181 5 dní

zásobníky - toaletní papír
Zásobníky - toaletní papír

Konferenční centra, výstavní haly, přepravní terminály, sportovní a zábavní komplexy, nákupní centra – to jsou vše místa, kde toalety musí být připraveny na velké množství návštěvníků. Jsou tu třeba výrobky, které jsou robustní a ekonomické, s jednoduchou údržbou a doplňováním, a které navíc poskytují dostatečný komfort. Lidé požadují toalety s vysokou úrovní komfortu a spolehlivosti všude tam, kde pracují, baví se či nakupují. Nabídka toaletního papíru Tork zahrnuje celou řadu papíru v různých formátech a velikostech, od jumbo rolí pro ta nejfrekventovanější místa až po konvenční toaletní papír pro všechny typy toalet.

od 976 5 dní

zásobníky - ubrousky
Zásobníky - ubrousky

Atraktivní, pevné a velmi ekonomické. V kantýnách, restauracích typu fast food nebo v kavárnách, v cukrárnách či v prodejnách s rychlými občerstvením – zásobníky si vždy odvádějí svoji práci. Díky tomu, že dobře vypadají, přinášejí navíc dotek dekorace do každého prostředí. Se zásobníky na ubrousky Tork na pultu či na stole budou mít vaši zákazníci po ruce vždy hezké a hygienické ubrousky – a jejich spotřeba zůstane pod kontrolou.

od 698 5 dní


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU