Chat: jsme OFFLINE

Tork

Kdekoliv se vyskytne potřeba něco utírat, čistit nebo leštit, je tu řešení pod značkou Tork. Řešení, které vylepšuje hygienu a dělá čištění efektivnějším. To pak zákazníkům šetří čas, peníze i zabraňuje problémům. To tím pádem také uživatelům přináší dobrý pocit při práci, komfort a klidnou duši.

Různí zákazníci, různé potřeby

Během let jsme poznali, že potřeby zákazníků se dost podstatně liší - v závislosti na aplikaci, na oblasti průmyslu, na místě, kde se práce vykonává atd. Proto klademe velký důraz na to, aby se výrobky Tork dali použít s vysokou efektivitou téměř kdekoli. Ať už jjou to toalety na letišti, v lakovně automobilového podniku nebo v kuchyni prvotřídní restaurace, vždy se můžete spolehnout, že pod značkou Tork dostáváte to nejlepší řešení.

Úplná nabídka
I přesto, že jsme na náš široký sortiment kvalitních výrobků velmi pyšni, řešení Tork nabízejí ještě víc. Koncept a hodnota naší značky jde dál než pouze k charakteristikám a parametrům výrobků - zaměřujeme se totiž na úplnou nabídku služeb. Řešení Tork společně s kvalitními tissue výrobky a designovými zásobníky je doplněno o poradenství a spolehlivý servis. Systémy tak umožňují, že každý zákazník může najít správnou nabídku na splnění svých potřeb.

Kvalitní servis je samozřejmostí
Z pohledu služeb s přidanou hodnotou je tu mnoho příležitostí - služby zahrnují různé činnosti na různých úrovních, od základních tipů o hygieně po rozsáhlá školení o hygieně v zaměstnání. Jedním z příkladů je sektor zdravotnictví a potravinářství, kde naše hygienické programy pomáhají zlepšit hygienu rukou na pracovišti a ukazují, že i malé změny mohou mít dalekosáhlé pozitivní důsledky.

Tork – součást celosvětové skupiny SCA
Tork je hlavní evropská značka tissue výrobků a služeb s přidanou hodnotou pro instituce a průmyslová prostředí, pro zdravotnictví, catering a další veřejná místa. Služby a výrobky pod značkou Tork jsou nabízeny divízí Away from Home (AFH) firmy SCA Hygiene Products. Divize je největším dodavatelem tissue v Evropě, je aktivní ve více než 15 zemích s obratem 578 milionů Eur (rok 2003).

Doporučujeme z nabídky Tork

Další doporučené zboží

Produktové řady

Počet výsledků: 22, strana 1 / 2
čištění
leštění
náplně - mýdlo
náplně - odpadkové koše
náplně - papírové ručníky
náplně - toaletní papír
náplně - ubrousky
odpadkové koše
odpadkové koše

Pro to, abychom Vám alespoň trošku zjednodušili život, nabízíme sortiment podpůrných výrobků, jenž zahrnuje např. kosmetické kapesníky (facial tissue) nebo hygienické odpadkové koše.

osvěžovače vzduchu
osvěžovače vzduchu

Pro zajištění toho, že Vaše toaleta zůstane svěží po celých 24 hodin nabízí Tork výběr z vůní pro osvěžovače vzduchu pro místa, na kterých potřebujete spolehlivé, jednoduše udržovatelné výrobky.

podložky na lůžka
průmyslové zásobníky
ubrousky
utěrky na otírání pacientů
utírání
zásobníky - mýdlo
zásobníky - ostatní
zásobníky - papírové ručníky
zásobníky - papírové ručníky

Používání papírových ručníků Tork je rychlá, efektivní, spolehlivá a ekonomická cesta, jak zlepšit hygienu rukou. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Zásobníky dávkují v jeden okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba a i náklady na údržbu a doplňování zásobníků jsou nižší. To znamená, že používání papírových ručníků Tork znamená nízké náklady na používání. S papírovými ručníky Tork je jeden ručník dostačující.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.