Chat: jsme OFFLINE

Opoczno

Značka OPOCZNO tvoří a inspiruje jedinečné a nadčasové kolekce již více jak 125 let.
JIž několik generací pracujeme pro spokojenost a pohodlí našich zákazníků. Talentovaní a odhodlaní designéři a návrháři s podporou nejmodernější technologie spolu s odborníky přes prodej a marketing plní misi značky OPOCZNO, kterou je tvoření trendů a pomoc v čerpání nápadů na pěkné bydlení.
Proto neustále sledujeme nejnovější trendy ve světové módě, nejen keramické, neboť tendence z módy přecházejí do trendů interiérového designu.
Naší odpovědí na současnou módu je odvážný design a bohatá škála barev nových kolekcí. Protáhlý formát, smělý design a především kolekce rektifikovaných obkladovým prvků to je další významný přelom ve vzhledu výrobků značky OPOCZNO.
Rozvoj a neustálé zdokonalování našich výrobků umožňují tři moderní výrobní závody: Mazowsze, Pomorze a Śląsk, dále také odborníci, kteří se svou každodenní prací podílejí na mnohých úspěších.
OPOCZNO je dnes nejsilnější značkou na trhu keramických obkladových prvků. Bezesporu svědčí o tom skutečnost, že je rozeznatelná až v 92 %. Podílí se na tom nejen bohaté tradice, ale především popularita mezi spotřebiteli, které jsou v naší hierarchii vždy na prvním místě. Jsme a tvoříme s myšlenkou na ty, jež chtějí, aby jejich soukromý svět kolem vypadal krásněji.

Produktové řady

Počet výsledků: 63, strana 1 / 4
Amaro
Aranta
Atakama 2.0
Beton
Beton 2.0
Brave Onyx
Brave Onyx

Skutečná perla mezi našimi nejnovějšími návrhy! Pokud sníte o moderní glamour koupelně, pak musíte znát kolekci Brave Onyx! Ve světlo odrážejícím, krásně leštěném povrchu s jemnou texturou jsme ukryli vzor, ??který na první pohled připomíná vzácné perly ukryté na dně nekonečného oceánu. Jde o kombinaci nadčasové elegance a moderny, jejíž přirozeně poutavý efekt bude fungovat v soukromých i komerčních interiérech a vždy přitáhne pozornost.

Calacatta Marble
Calm Colors
Calm Colors

Tapety se pravidelně objevují mezi trendy interiérového designu. Těší nás efekt domácí útulnosti, kterou lze díky nim získat, a také univerzálnost použití v prostorech různého účelu a stylu. V kolekci jsme se zaměřili na jeden společný akcent, kterým je vzor koberce v odstínech modré, béžové a hnědé. Tato barevná kombinace se skvěle kombinuje se studenými i teplými barvami. Série také zahrnuje vyhrazenou podlahu založenou na grafice obkladů.

Carrara Chic
Carrara Chic

Elegance a třída uzavřená v jedinečné grafice kamene carrara v lesklém provedení. Pro dlaždice z této kolekce byla dodatečně vybrána struktura ve tvaru šipky, díky které byl získán efekt pařížského šiku. Tato odvážná kombinace dala mimořádný výsledek, který může být doplněn podlahou s grafikou dřeva speciálně věnovanou této kolekci. Je uspořádán ve vzoru V, který odkazuje na strukturu zvolenou pro obklad.

Carrara Pulpis
Carrara Pulpis

Carrara bílý mramor a černá Marquina, nic víc, nic míň. Je to styl a třída sama o sobě. Nejen pro ty, kteří milují italský design. Carrara Pulpis je originální nabídka pro milovníky klasické elegance. Jeden obklad a dlažba ve formátu 60x60 plus dekorativní mozaika – to je vše, co potřebujete, abyste své koupelně dodali jedinečný charakter a styl. V této kolekci je minimalismus na straně luxusu.

Coffe Foam
Coffe Foam

Máte zájem o klasická řešení v moderní verzi? Pak by vás tato kolekce měla oslovit. Toto je naše původní verze struktury tradičně označované jako ´´vlna´´. Díky použití mikrogranilie jsme získali dva jasně oddělené povrchy - hladkou a strukturovanou vlnu skládající se z jemných linek. Máme tedy vedle sebe dva samostatné světy – syrový a jemný – ale dokonale synchronizované. Perfektním doplňkem dlaždic této série bude betonová podlaha.

Color Crush
Colorado Nights
Concrete Sea
Concrete Sea

Ohromí vás krása a praktické využití betonu v interiérech? Tato kolekce je skvělou nabídkou pro každého, komu jsou blízké trendy spojené s jednoduchostí. Jedná se o klasickou sérii, lehce strohou ve své jednoduchosti, která díky použití matné lazury jedinečně zdůrazňuje charakter cementu. Kromě toho zdařile využívá i motiv mořské vlny. Jasnou strukturu tvoří dvě oddělené plochy: hladká a strukturální, které jsme navíc překryli zrcadlem, abychom získali větší hloubku.

Concrete Stripes
Concrete Stripes

20. století je ve znamení prudkého rozvoje průmyslových prostor. Jejich estetika se dostala i do bytových interiérů, kde začaly hrát významnou roli industriální reference. Milovníci minimalismu ocení surové materiály a rafinovanou jednoduchost kolekce Concrete Stripes. Celá kolekce je inspirována oblíbeným a v interiérech dychtivě používaným materiálem – architektonickým betonem. Proto převládá šedé barevné schéma v několika odstínech. Na stěny byly připraveny dvě základní dlaždice - bílá a šedá - které byly obohaceny o strukturální inserto a dekorativní dlaždici s výraznou grafikou. Podlahové prvky jsou dvě dlaždice v módním formátu 60x60 a velkoformátové dlaždice v barvě z klasického dubu. Kombinace takto různých inspirací vyústila v ucelenou a výraznou kolekci, která se bude skvěle hodit do jednoduchých, elegantních interiérů s industriální atmosférou.

Desert Wind
Desert Wind

Inspirace pouštní skálou, která musí v noci odolávat silným větrům a přes den ji nepřekonají ostré paprsky slunce, se stala základem pro vytvoření této kolekce originálních dlaždic - Desert Wind. Kombinaci sytě černého podkladu s kontrastním geometrickým žilkováním v bílé a měděné barvě ocení milovníci kombinací s nadprůměrnou estetikou vycházející z nejlepších současných trendů interiérového designu.

Distance
Distance

Chcete si udržet rovnováhu ve stále rychlejším světě? Odpočinek v harmonických prostorách může být skvělým úvodem k hluboké relaxaci. V kolekci Distance se originální textura elegantního kamene jemně prolíná s leštěným povrchem. A celek podtrhuje tlumená elegance šedé. Získáme tak interiéry plné klidu, které jsou zároveň výborným základem pro aranžérské experimenty v různých stylech, pokud do nich chceme vnést zcela novou energii.

Dreaming
Elegant Stripes
Essential
Essential

Essential je kolekce s mramorovým vzorem. Nadčasový vzor kamene s výraznými, tmavými a červeno-zlatými žilkami, které jasně dominují šedému pozadí, vyzařuje sílu a rafinovanou eleganci. Kolekce se uplatní jak v komerčních interiérech, kde efektně zdůrazní prostor haly nebo kanceláře. Leštěný povrch dodá koupelně šik ve wellness stylu a do domácích relaxačních zón vnese harmonii a nenucený klid inspirovaný přírodou.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.