Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Fenix

Obchodní skupina Fenix vznikla v roce 1990 založením prvního člena - výrobní organizace Fenix s.r.o. V současné době je tvořena šesti obchodními společnostmi a hlavním předmětem její činnosti je výroba a prodej elektrických topných systémů. V roce 2004 byla do struktury skupiny FENIX zařazena i firma FLEXEL International Ltd - přední světový výrobce elektrických topných folií.

Nejprodávanější produkty

Al-mat - rohože pod plovoucí podlahy
Al-mat - rohože pod plovoucí podlahy

Rohož je provedena jako dvoužilová, s jedním připojovacím vodičem délky 3 m, tloušťka rohože je pouhých 1,7 mm. Protože v koupelně bývá požadována vyšší teplota podlahy, je kromě příkonu 80 W/m2 v nabídce také příkon 140 W/m2.

od 1457 4 dny

analogové termostaty
Analogové termostaty

od 900 4 dny

bezdrátová regulace
Bezdrátová regulace

od 266 4 dny

BMR

od 362 4 dny

Comfort Mat - sada pro vyhřívání dlažby
Comfort Mat - sada pro vyhřívání dlažby

Sada obsahuje elektrickou topnou rohož s dvoužilovým kabelem s ochranným opletením (podmínka pro koupelny, umývárny, prádelny a pod.) a digitální termostat s podlahovou sondou. Příkon 160 W/m2 je určen pro komfortní vyhřívání podlahy (občasný provoz), nebo jako hlavní zdroj vytápění (celodenní provoz) v místnostech s požadavkem na vyšší teplotu podlahy. Sady jsou vhodné pro dodatečnou instalaci (rekonstrukce), ale i do nových aplikací. Díky oboustranným lepícím páskám na topné rohoži je montáž velmi snadná. Rohož je vybavena jedním připojovacím (netopným) kabelem o délce 3 m.

od 4583 4 dny

doplňky
Doplňky

od 1266 4 dny

Ecofilm F - folie pro podlahové vytápění
Ecofilm F - folie pro podlahové vytápění

Topné folie ECOFILM F jsou určeny jako podlahové vytápění do suchých konstrukcí – pod plovoucí podlahy nebo s použitím doplňkových podložek Heat-Pak pod PVC a koberce. Protože teplota podlahy s podlahovým vytápěním by neměla být vyšší než 27°C, vyrábí se podlahové folie pouze v takových výkonech, které při dodržení všech instalačních podmínek tuto teplotu nemohou překročit - 80 W/m2, 60 W/m2 a pro velmi dobře zateplené objekty (NED) ve výkonu 40 W/m2. Topné folie jsou nabízeny v šířce 600 a 1000 mm. Protože přímo na topnou folii nelze další vrstvy lepit, není možné ji použít například pod dlažbu.

od 536 4 dny

Ecofilm MHF - ochrana zrcadel
Ecofilm MHF - ochrana zrcadel

Folie zahřívá zrcadlo a brání tak jeho zamlžení. Na folii je nanesena tenká vrstva lepidla, kterým se folie nalepí na zadní stranu zrcadla. Přívodní kabel (délka 1 m, oválný průřez 5x3 mm) je v místě napojení na folii opatřen plastovou krytkou (tloušťka 6 mm). V místě připojení musí být pod zrcadlem vytvořen prostor pro krytku a vyvedení vodiče. Přívodní vodič není ukončen zástrčkou, aby jej bylo možné dle potřeby protáhnout např. stěnou skříňky nebo husím krkem. Folie se obvykle připojí na osvětlení zrcadla (230V), možné je ale i jiné spínání - samostatný vypínač, časový spínač, pohybové čidlo, apod. Zhruba 1-2 minuty po zapnutí se odmlží plocha zrcadla odpovídající velikosti topné folie a postupně se zvětší až cca 10 cm přes obrys folie. U lepených zrcadel zvolte velikost folie tak, aby po obvodu zůstal dostatečný okraj pro přilepení zrcadla (k topné folii tmel nepřilne). Větší/těžší zrcadla doporučujeme opatřit fixačním rámem.

od 304 4 dny

Ecosun GR
Ecosun GR

Skleněné panely se skládají z tvrzené skleněné desky (barevné skla tl. 12 mm/zrcadlo tl. 8 mm), topného elementu, omezovacího termostatu a přívodního kabelu. Standardně jsou určeny k pevné instalaci na stěnu, s použitím podpěr je lze i postavit na podlahu. Protože jsou panely určeny k zapojení do instalační krabice a kromě tepelné pojistky nemají další ovládací prvky, je nutné řídit jejich provoz nadřazenou regulací - prostorovým termostatem nebo centrální regulací. U novostaveb je regulace součástí koncepčního řešení, u rekonstrukcí doporučujeme využít systémy bezdrátové regulace.

od 6590 4 dny

F-board - izolace k Ecofloor
F-board - izolace k Ecofloor

Podlaha, ve které je instalováno elektrické podlahové vytápění, se při standardních podmínkách zahřívá z 20°C na 28°C cca 1–1,5 hodiny. S doplňkovou izolací F-board ale může být podlaha prohřátá za pouhých 10–15 minut. Tuto vlastnost oceníte zejména u doplňkového komfortního ohřevu podlahy – například v koupelně nebo v kuchyni. Izolace F-board je oboustranně opatřena krycí stěrkovou vrstvou, vyztuženou skelnou tkaninou. Je tak dosaženo vyšší tuhosti a mechanické odolnosti izolace, desky se snáze pokládají. Současně je zaručena výborná přilnavost flexibilních tmelů požitých pro fixaci jednotlivých vrstev (podklad, dlažba). Izolace je v tloušťkách 6 a 10mm.

od 362 4 dny

LDTS 100 W - rohože pro ostatní obytné prostory
LDTS 100 W - rohože pro ostatní obytné prostory

Topné rohože určené jako hlavní zdroj vytápění (celodenní provoz) v běžných obytných místnostech -pokoje, obývací pokoje, kuchyně, kanceláře, chodby, obchody, apod. Pro nižší výkon nedoporučujeme používat tyto rohože k občasnému komfortnímu vyhřívání podlahy v koupelnách a kuchyních.

od 877 4 dny

LDTS 160 W - rohože dvoužilové pro koupelny
LDTS 160 W - rohože dvoužilové pro koupelny

Topné rohože ideální pro komfortní vyhřívání podlahy (občasný provoz) v koupelnách a kuchyních, nebo jako hlavní zdroj vytápění (celodenní provoz) v místnostech, kde je žádoucí vyšší teplota podlahy - koupelny, bazény.

od 749 4 dny

LDTS 80 W - rohože pro ostatní obytné prostory
LDTS 80 W - rohože pro ostatní obytné prostory

Topné rohože určené výhradně jako hlavní zdroj vytápění (celodenní provoz) pro objekty s nízkými tepelnými ztrátami - nízkoenergetické stavby. Nízký výkon znemožňuje použít rohože pro občasný provoz v režimu komfortního vyhřívání podlahy - např. v koupelně nebo kuchyni - podlaha by se nahřívala neúměrně dlouho.

od 921 4 dny

příslušenství k Ecofilm
Příslušenství k Ecofilm

od 22 4 dny

topné fólie a pásy
Topné fólie a pásy

od 379 4 dny

Topné okruhy

od 1153 4 dny


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU