Chat: jsme OFFLINE

Oras

Profil společnosti Oras

Hlavním cílem společnosti je stát se jedním z vedoucích světových podniků ve svém odvětví.
Operujeme na mezinárodním poli obchodu a naši lidé slouží zákazníkům prostřednictvím sítě vlastních národních dceřiných společností Oras.
Výroba sídlící ve Finsku, Norsku a Polsku zajišťuje rychlé a spolehlivé dodávky. Našimi klíčovými tématy ve všem co děláme jsou ekonomické využívání vody i energie spolu s ohledem na životní prostředí.
Oras multitechnologie spolu s vlastním výzkumem a vývojem a naším mezinárodním personálem zajišťují přidanou hodnotu jak pro současné, tak i pro budoucí zákazníky.
Společnost Oras je rodinným podnikem.

Doporučujeme z nabídky Oras

Další doporučené zboží

Produktové řady

Počet výsledků: 26, strana 1 / 2
Aventa - kuchyňské baterie
Aventa - kuchyňské baterie

V moderní kuchyni vypadá kuchyňské vybavení vysoké kvality velmi atraktivně. Stylová kuchyňská baterie Oras Aventa je přizpůsobena právě dekoru moderní kuchyně. Vytahovací výtokové rameno vyšší než obvyklé usnadňuje oplachování zeleniny a velkého nádobí a také čištění dřezu. Design: Jorma Vennola

Cubista - koupelnové baterie
Cubista - koupelnové baterie

Nabídka vodovodních baterií Oras Cubista je silně inspirována kubismem, který plynule spojuje moderní styl s nadčasovostí. Moderní, vkusné baterie s geometricky čistými liniemi lze snadno instalovat v různých prostředích a slaďovat je s různými designy interiéru. Inovační prvky použité na bateriích Oras Cubista jsou výsledkem trvalé průkopnické činnosti společnosti Oras a jejího aktivního, kreativního vývoje produktů. Design Kirsi Svärd

Cubista - kuchyňské baterie
Cubista - kuchyňské baterie

Kuchyňská baterie Oras Cubista má vysoké, zakřivené výtokové ramínko estetického vzhledu. Jelikož výtokové ramínko se nachází výš než obvykle, poskytuje dostatek místa pro mytí těch největších hrnců a pánví. Kuchyňská baterie je k dispozici rovněž ve verzi s automaticky uzavíratelným ventilem pro myčku nádobí. Kromě toho jsou tyto kuchyňské baterie vybaveny pružnými spojovacími trubičkami SoftPex, které usnadňují jejich instalaci.

Easy to use
Electra - příslušenství
Electra - sprchové baterie
Electra - umyvadlové baterie
Eterna - koupelnové baterie
Eterna - koupelnové baterie

Je na čase být chytří vzhledem k vodě. Chytřejší než kdykoliv předtím. Nová řada Oras Eterna přichází s revoluční funkčností designu v každém detailu. Její EcoLed funkce vám napoví o ideální době trvání Vašeho sprchování, aniž byste plýtvali vodou a energií. 90 ti stupňové otočné přepínací výtokové rameno a výjimečně sofistikovaný termostat spojují dohromady luxus s intuicí. Automatická funkce naplnění vany vodou s předem určeným množstvím vody doplňuje celý balíček, aby byl perfektně kompletní. Zvláště pak tehdy, pokud zkombinujete vaši baterii Oras Eterna s pouhým Oras sprchovým setem, kterému dáváte přednost – např. Oras Natura. Oras Eterna prostě musíte vyzkoušet, abyste uvěřili. Design: Kirsi Svärd

Hydra - sprchové soupravy
Hydra - sprchové soupravy

Vychutnejte si sprchování s mimořádně širokým proudem vody, která vás bude hýčkat jako jemný deštík. Obdivujte jednoduchý design, který sluší každé koupelně. Seznamte se s novou úrovní funkčnosti, která vás překvapí v každičkém detailu. Užijte si sprchování s vědomím, že nedochází ke zbytečným ztrátám vody.

Il Bagno Alessi One
Il Bagno Alessi One

IL BAGNO ALESSI One je koncepce koupelny vytvořená ve spolupráci firem Oras a Alessi, která se setkala s velkým úspěchem. Koupelna byla navržena jako celek kombinující estetickou stránku designu s praktičností. Díky jejich čistým a jednoduchým liniím jsou baterie mezinárodní kolekcí, vyrobenou firmou Oras, ideálně vhodnou pro každou moderní koupelnu. Design: Stefano Giovannoni

Il Bagno Alessi One - kuchyňské baterie
Il Bagno Alessi One - kuchyňské baterie

LA CUCINA ALESSI by Oras je kolekce kombinující pohledy dvou designérů na skvělou dřezovou baterii: stylové a inovativní baterie, které navrhl Alessandro Mendini, stejně jako kolekce baterií podle Stefana Giovannoniho, se skládají z elegantní dvoupákové baterie a z atraktivní bezdotykové baterie.

Nova - koupelnové baterie
Nova - koupelnové baterie

Oras Nova je radost pro oko. Všechno na ní je zaoblené a jednoduché, s výjimkou technologie uvnitř baterie. Termostat automaticky reaguje na sebemenší odchylky tlaku a teploty vody. Při sprchování můžete pohodlně zvyšovat a snižovat teplotu vody pomocí jednopákového ovladače teploty. Oras Nova se dodává také pro obrácené uspořádání přívodů teplé a studené vody. Design: Jorma Vennola

Optima - koupelnové baterie
Optima - koupelnové baterie

Jako výrobce produktů, které umožňují hygienické a šetrné využití vody, klade firma Oras důraz na životní prostředí. Nová bezdotyková baterie Optima je ekologickým řešením pro Vaši koupelnu: šetří jak vodu, tak energii. Použití baterie je snadné a bezpečné – všechno co musíte udělat, je vložit ruce pod výtokové raménko a voda začne sama vytékat. Bez nutnosti dotýkat se baterie před mytím ani po umytí. A to je maximum, které si při hygieně rukou lze představit. Baterie se vypne automaticky bezprostředně po použití.

Optima - kuchyňské baterie
Oras - náhradní díly
podomítková tělesa
Safira - koupelnové baterie
Safira - koupelnové baterie

Oras Safira je klasická páková baterie pro umyvadlo, která se dodává také s ruční sprchou Bidetta. Mechanicky ovládaný vypouštěcí uzávěr je hygienickou alternativou k běžné zátce. Oras Safira je sprchová baterie vysoké kvality pro koupelnu. Baterii můžete kombinovat se sprchovou soupravou podle vašeho výběru, např. Oras Apollo.

Safira - kuchyňské baterie
Safira - kuchyňské baterie

Dřezová baterie Oras Safira je trvalá a nadčasová volba pro vaši kuchyni. Úhel výtokového ramena, které se snadno otáčí, lze nastavit tak, aby vyhovoval vaší výlevce. Baterie se dodává také vybavená vytahovací sprchou. Další vhodné příslušenství je boční kartáč připojený k baterii. Ventil pro myčku umožňuje bezpečné a pohodlné připojení myčky nádobí.

Saga - koupelnové baterie
Saga - koupelnové baterie

Oras Saga je snadno použitelná kolekce baterií pro dlouhodobý provoz. Její nový moderní design úspěšně začleňuje spolehlivou technologii vyvinutou na základě mnohaletých zkušeností. Nová jednopáková baterie umožňuje přesné a snadné seřizování průtoku vody a její teploty. Snadno se čistí a má příznivou cenu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.