Oras

Hlavním cílem společnosti je stát se jedním z vedoucích světových podniků ve svém odvětví.
Operujeme na mezinárodním poli obchodu a naši lidé slouží zákazníkům prostřednictvím sítě vlastních národních dceřiných společností Oras.
Výroba sídlící ve Finsku, Norsku a Polsku zajišťuje rychlé a spolehlivé dodávky. Našimi klíčovými tématy ve všem co děláme jsou ekonomické využívání vody i energie spolu s ohledem na životní prostředí.
Oras multitechnologie spolu s vlastním výzkumem a vývojem a naším mezinárodním personálem zajišťují přidanou hodnotu jak pro současné, tak i pro budoucí zákazníky.
Společnost Oras je rodinným podnikem.

Nejprodávanější produkty

Aventa - kuchyňské baterie
Aventa - kuchyňské baterie

V moderní kuchyni vypadá kuchyňské vybavení vysoké kvality velmi atraktivně. Stylová kuchyňská baterie Oras Aventa je přizpůsobena právě dekoru moderní kuchyně. Vytahovací výtokové rameno vyšší než obvyklé usnadňuje oplachování zeleniny a velkého nádobí a také čištění dřezu. Design: Jorma Vennola

od 12587 14 dní

Cubista - koupelnové baterie
Cubista - koupelnové baterie

Nabídka vodovodních baterií Oras Cubista je silně inspirována kubismem, který plynule spojuje moderní styl s nadčasovostí. Moderní, vkusné baterie s geometricky čistými liniemi lze snadno instalovat v různých prostředích a slaďovat je s různými designy interiéru. Inovační prvky použité na bateriích Oras Cubista jsou výsledkem trvalé průkopnické činnosti společnosti Oras a jejího aktivního, kreativního vývoje produktů. Design Kirsi Svärd

od 5093 14 dní

Cubista - kuchyňské baterie
Cubista - kuchyňské baterie

Kuchyňská baterie Oras Cubista má vysoké, zakřivené výtokové ramínko estetického vzhledu. Jelikož výtokové ramínko se nachází výš než obvykle, poskytuje dostatek místa pro mytí těch největších hrnců a pánví. Kuchyňská baterie je k dispozici rovněž ve verzi s automaticky uzavíratelným ventilem pro myčku nádobí. Kromě toho jsou tyto kuchyňské baterie vybaveny pružnými spojovacími trubičkami SoftPex, které usnadňují jejich instalaci.

od 11181 14 dní

Easy to use
Easy to use

od 4882 14 dní

Electra - příslušenství
Electra - příslušenství

od 3115 14 dní

Electra - sprchové baterie
Electra - sprchové baterie

od 13111 14 dní

Electra - umyvadlové baterie
Electra - umyvadlové baterie

od 6913 14 dní

Eterna - koupelnové baterie
Eterna - koupelnové baterie

Je na čase být chytří vzhledem k vodě. Chytřejší než kdykoliv předtím. Nová řada Oras Eterna přichází s revoluční funkčností designu v každém detailu. Její EcoLed funkce vám napoví o ideální době trvání Vašeho sprchování, aniž byste plýtvali vodou a energií. 90 ti stupňové otočné přepínací výtokové rameno a výjimečně sofistikovaný termostat spojují dohromady luxus s intuicí. Automatická funkce naplnění vany vodou s předem určeným množstvím vody doplňuje celý balíček, aby byl perfektně kompletní. Zvláště pak tehdy, pokud zkombinujete vaši baterii Oras Eterna s pouhým Oras sprchovým setem, kterému dáváte přednost – např. Oras Natura. Oras Eterna prostě musíte vyzkoušet, abyste uvěřili. Design: Kirsi Svärd

od 10620 14 dní

Hydra - sprchové soupravy
Hydra - sprchové soupravy

Vychutnejte si sprchování s mimořádně širokým proudem vody, která vás bude hýčkat jako jemný deštík. Obdivujte jednoduchý design, který sluší každé koupelně. Seznamte se s novou úrovní funkčnosti, která vás překvapí v každičkém detailu. Užijte si sprchování s vědomím, že nedochází ke zbytečným ztrátám vody.

od 626 14 dní

Il Bagno Alessi One
Il Bagno Alessi One

IL BAGNO ALESSI One je koncepce koupelny vytvořená ve spolupráci firem Oras a Alessi, která se setkala s velkým úspěchem. Koupelna byla navržena jako celek kombinující estetickou stránku designu s praktičností. Díky jejich čistým a jednoduchým liniím jsou baterie mezinárodní kolekcí, vyrobenou firmou Oras, ideálně vhodnou pro každou moderní koupelnu. Design: Stefano Giovannoni

od 5078 14 dní

Il Bagno Alessi One - kuchyňské baterie
Il Bagno Alessi One - kuchyňské baterie

LA CUCINA ALESSI by Oras je kolekce kombinující pohledy dvou designérů na skvělou dřezovou baterii: stylové a inovativní baterie, které navrhl Alessandro Mendini, stejně jako kolekce baterií podle Stefana Giovannoniho, se skládají z elegantní dvoupákové baterie a z atraktivní bezdotykové baterie.

od 15102 14 dní

Nova - koupelnové baterie
Nova - koupelnové baterie

Oras Nova je radost pro oko. Všechno na ní je zaoblené a jednoduché, s výjimkou technologie uvnitř baterie. Termostat automaticky reaguje na sebemenší odchylky tlaku a teploty vody. Při sprchování můžete pohodlně zvyšovat a snižovat teplotu vody pomocí jednopákového ovladače teploty. Oras Nova se dodává také pro obrácené uspořádání přívodů teplé a studené vody. Design: Jorma Vennola

od 6019 14 dní

Optima - koupelnové baterie
Optima - koupelnové baterie

Jako výrobce produktů, které umožňují hygienické a šetrné využití vody, klade firma Oras důraz na životní prostředí. Nová bezdotyková baterie Optima je ekologickým řešením pro Vaši koupelnu: šetří jak vodu, tak energii. Použití baterie je snadné a bezpečné – všechno co musíte udělat, je vložit ruce pod výtokové raménko a voda začne sama vytékat. Bez nutnosti dotýkat se baterie před mytím ani po umytí. A to je maximum, které si při hygieně rukou lze představit. Baterie se vypne automaticky bezprostředně po použití.

od 4700 14 dní

Optima - kuchyňské baterie
Optima - kuchyňské baterie

od 8574 14 dní

Oras - náhradní díly
Oras - náhradní díly

od 1199 14 dní Vzorkovna Vestec

podomítková tělesa
Podomítková tělesa

od 4817 14 dní

Safira - koupelnové baterie
Safira - koupelnové baterie

Oras Safira je klasická páková baterie pro umyvadlo, která se dodává také s ruční sprchou Bidetta. Mechanicky ovládaný vypouštěcí uzávěr je hygienickou alternativou k běžné zátce. Oras Safira je sprchová baterie vysoké kvality pro koupelnu. Baterii můžete kombinovat se sprchovou soupravou podle vašeho výběru, např. Oras Apollo.

od 4120 14 dní

Safira - kuchyňské baterie
Safira - kuchyňské baterie

Dřezová baterie Oras Safira je trvalá a nadčasová volba pro vaši kuchyni. Úhel výtokového ramena, které se snadno otáčí, lze nastavit tak, aby vyhovoval vaší výlevce. Baterie se dodává také vybavená vytahovací sprchou. Další vhodné příslušenství je boční kartáč připojený k baterii. Ventil pro myčku umožňuje bezpečné a pohodlné připojení myčky nádobí.

od 5250 14 dní

Saga - koupelnové baterie
Saga - koupelnové baterie

Oras Saga je snadno použitelná kolekce baterií pro dlouhodobý provoz. Její nový moderní design úspěšně začleňuje spolehlivou technologii vyvinutou na základě mnohaletých zkušeností. Nová jednopáková baterie umožňuje přesné a snadné seřizování průtoku vody a její teploty. Snadno se čistí a má příznivou cenu.

od 3338 14 dní

Saga - kuchyňské baterie
Saga - kuchyňské baterie

Dřezová baterie Oras Saga má otočné výtokové rameno s vysokým obloukem, což ponechává větší prostor pro práci v kuchyni. Napouštění velkých hrnců nikdy nebylo snazší. Design baterie bude dokonale ladit s moderní kuchyní. Ventil pro myčku rozšiřuje funkčnost baterie, protože umožňuje bezpečné a pohodlné připojení myčky nádobí.

od 3168 14 dní

sprchové hadice
Sprchové hadice

od 453 14 dní

sprchové soupravy
Sprchové soupravy

od 494 14 dní

sprchy ruční a držáky
Sprchy ruční a držáky

od 282 14 dní

Vega - koupelnové baterie
Vega - koupelnové baterie

Baterie Oras Vega je vybavena eko-tlačítkem, které usnadňuje šetření vodou. U umyvadlových a sprchových baterií působí eko-tlačítko, kromě toho, jako omezovač teploty. Teplá voda není dodávána bez předchozího stisknutí tohoto tlačítka. V rodinách s dětmi a pro starší osoby je to nepostradatelná bezpečnostní funkce. Design: Jorma Vennola, Kirsi Svärd

od 2770 14 dní

Vega - kuchyňské baterie
Vega - kuchyňské baterie

Kychyňská baterie Oras Vega šetří vodu. Při použití běžných baterií se při domácích pracích spotřebuje více vody ohřáté drahou energií než je skutečně nutné. Eko-tlačítko baterie Oras Vega pomůže ušetřit neuvěřitelné množství peněz, stejně jako ochránit životní prostředí – aniž by to ovlivnilo vaše pohodlí.

od 5591 14 dní


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU