Chat: jsme OFFLINE
RAF armatury, Vodovodní baterie

RAF armatury

RAF ARMATURY s.r.o. je největším českým výrobcem kompletních řad vodovodních baterií, klasických i pákových. Společnost vznikla v roce 1994 v Olomouci a od té doby se ji daří úspěšně se prosazovat nejenom na českém, ale i zahraničním trhu.

Doporučujeme z nabídky RAF armatury

Další doporučené zboží

Produktové řady

Počet výsledků: 43, strana 1 / 3
Antile
Antile

Vyšší řada Antile tvarově vychází z klasických typů s úpravou na zajímavější široké tělo a jiný ´´zvednutý´´ typ ovládací páčky. Po technologické stránce je výrazně kvalitnější díky několika novým technickým prvkům, které podstatně zvýšily její spolehlivost.

Azalea
Azalea

Standardní vodovodní baterie střední třídy pro koupelny i kuchyně. Její klasický, jednoduchý tvar lze kombinovat s moderním i tradičním vzhledem koupelny. Zaujme širším tělem a sbalenou páčkou se zajímavým vykrojením.

Coralli
Coralli

Spolehlivá a praktická vodovodní baterie. Klasický tvar s malými změnami - rozšířeným tělem, novým tvarem páčky. Zajímavou změnou je ´´nahnutí´´ baterie dopředu, které jejímu poměrně robusnímu tělu dodává zdravě dynamický vzhled.

Costa
Fontana
hlavové sprchy
hlavové sprchy

Pevná sprcha je určena do sprchových koutů k podomítkovým bateriím či samostatně stojícím sprchám. Veškeré typy, které nabízíme, mají standardní průměr závitu.

Just
kuchyňské baterie
kuchyňské baterie

Každá kuchyňská baterie je zároveň součástí některé z produkčních řad. Pro bezproblémovou manipulaci s nádobím mají vysoké otočné ramínko a speciální perlátor, který pomáhá snižovat spotřebu vody a zároveň umožňuje jednoduše usměrnit vodní proud. Vyšší modely jsou ještě doplněny vysunovací sprškou, umožňující pohodlné mytí a čištění zeleniny a jiných potravin. Důležitá je i volba snadno ovladatelného madla. Vyberte si, co se líbí vám - klasický tvar do tradičního interiéru nebo progresivní ´´technicistní´´ vzhled.

Lugano
Lugano

Lugano je zárukou spolehlivé, jednoduše a prakticky řešené vodovodní baterie, která Vás určitě nezklame. Charakteristickými znaky této řady je ´´prohnutá´´ ručka a zploštělá vrchní část těla baterie.

Milano
Milano

Produktová řada Milano je, jak je již z designu patrno, zosobnění nezničitelnosti. Baterie se díky vyššímu tělu a jednoduchosti stylu stane dominantou Vaší koupelny.

Mode
Nilo bronz
Nilo chrom
Nilo chrom

Baterie jako z jiných časů, jejíž členité tvary potěší srdce každého milovníka krásných starých věcí. Zároveň ale poskytne veškerý komfort a kvalitu odpovídající moderní konstrukci. Využívá klasických kombinací materiálů jako chrom a bílá keramická ručka, bronz a dřevěná ručka nebo měď, také s dřevěnou ručkou. Velmi dobře zapadne i do rustikálního interiéru.

nízkotlaké baterie
nízkotlaké baterie

Nízkotlaká baterie je speciální baterie určená pro použití u ohřevu vody pomoci elektrického průtokového ohřívače. Baterie se liší zejména tím, že snižuje tlak vody přicházející vodovodním řadem. Součástí je i odlišný perlátor umožňující větší průtok vody.

Note
pevné sprchové komplety
pevné sprchové komplety

Spojením dvou variant – pevné a ruční sprchy – jsme vytvořili produkt pro dokonalou relaxaci, která nezapomíná na účelnost. Na Vaše přání jsme Vám ochotni vyměnit typ i velikost pevné sprchy či sprchové růžice u Vámi vybraného sprchového kompletu.

Polar
Polar

Jednoduchý a osvědčený tvar, který vychází z dlouholeté tradice a požadavků zákazníků. Série Polar obsahuje celou řadu variant a řešení, které jsou vhodné i pro rekonstrukce starších vodovodů bez větších zásahů do základních rozvodů. A pokud chcete něco opravdu originálního, je tu pro Vás možnost použití páček v modré, zelené nebo žluté barvě.

Polar Live
Polar New
Polar New

Vodovodní baterie střední třídy je odvozena z klasické řady Polar, ale její tělo má mnohem progresivnější a modernější tvar. Opět nabízí možnost nasazení barevných páček v modré, zelené nebo žluté barvě.

připojovací kolínka

Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.