Chat: jsme OFFLINE

RAF armatury

RAF ARMATURY s.r.o. je největším českým výrobcem kompletních řad vodovodních baterií, klasických i pákových. Společnost vznikla v roce 1994 v Olomouci a od té doby se ji daří úspěšně se prosazovat nejenom na českém, ale i zahraničním trhu.

Doporučujeme z nabídky RAF armatury

Další doporučené zboží

Produktové řady

Počet výsledků: 47, strana 1 / 3
bidetové spršky
Daisy
Daisy zlatá
Edge
Edge černá matná
Edge zlatá
Fontana
Helix
hlavové sprchy
hlavové sprchy

Pevná sprcha je určena do sprchových koutů k podomítkovým bateriím či samostatně stojícím sprchám. Veškeré typy, které nabízíme, mají standardní průměr závitu.

kuchyňské baterie
kuchyňské baterie

Každá kuchyňská baterie je zároveň součástí některé z produkčních řad. Pro bezproblémovou manipulaci s nádobím mají vysoké otočné ramínko a speciální perlátor, který pomáhá snižovat spotřebu vody a zároveň umožňuje jednoduše usměrnit vodní proud. Vyšší modely jsou ještě doplněny vysunovací sprškou, umožňující pohodlné mytí a čištění zeleniny a jiných potravin. Důležitá je i volba snadno ovladatelného madla. Vyberte si, co se líbí vám - klasický tvar do tradičního interiéru nebo progresivní ´´technicistní´´ vzhled.

Lugano
Lugano

Lugano je zárukou spolehlivé, jednoduše a prakticky řešené vodovodní baterie, která Vás určitě nezklame. Charakteristickými znaky této řady je ´´prohnutá´´ ručka a zploštělá vrchní část těla baterie.

Lugano černá matná
Move
Nilo
nízkotlaké baterie
nízkotlaké baterie

Nízkotlaká baterie je speciální baterie určená pro použití u ohřevu vody pomoci elektrického průtokového ohřívače. Baterie se liší zejména tím, že snižuje tlak vody přicházející vodovodním řadem. Součástí je i odlišný perlátor umožňující větší průtok vody.

pevné sprchové komplety
pevné sprchové komplety

Spojením dvou variant – pevné a ruční sprchy – jsme vytvořili produkt pro dokonalou relaxaci, která nezapomíná na účelnost. Na Vaše přání jsme Vám ochotni vyměnit typ i velikost pevné sprchy či sprchové růžice u Vámi vybraného sprchového kompletu.

Pillar
Polar
Polar

Jednoduchý a osvědčený tvar, který vychází z dlouholeté tradice a požadavků zákazníků. Série Polar obsahuje celou řadu variant a řešení, které jsou vhodné i pro rekonstrukce starších vodovodů bez větších zásahů do základních rozvodů. A pokud chcete něco opravdu originálního, je tu pro Vás možnost použití páček v modré, zelené nebo žluté barvě.

Polar Live
Polar New
Polar New

Vodovodní baterie střední třídy je odvozena z klasické řady Polar, ale její tělo má mnohem progresivnější a modernější tvar. Opět nabízí možnost nasazení barevných páček v modré, zelené nebo žluté barvě.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.