podlahy - dlažby

Beton
Beton

920 Kč / m2 5 dní

Brave Onyx
Brave Onyx

Skutečná perla mezi našimi nejnovějšími návrhy! Pokud sníte o moderní glamour koupelně, pak musíte znát kolekci Brave Onyx! Ve světlo odrážejícím, krásně leštěném povrchu s jemnou texturou jsme ukryli vzor, ??který na první pohled připomíná vzácné perly ukryté na dně nekonečného oceánu. Jde o kombinaci nadčasové elegance a moderny, jejíž přirozeně poutavý efekt bude fungovat v soukromých i komerčních interiérech a vždy přitáhne pozornost.

1242 Kč / m2 5 dní

Calacatta Marble
Calacatta Marble

1176 Kč / m2 5 dní

Color Crush
Color Crush

1176 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Desert Wind
Desert Wind

Inspirace pouštní skálou, která musí v noci odolávat silným větrům a přes den ji nepřekonají ostré paprsky slunce, se stala základem pro vytvoření této kolekce originálních dlaždic - Desert Wind. Kombinaci sytě černého podkladu s kontrastním geometrickým žilkováním v bílé a měděné barvě ocení milovníci kombinací s nadprůměrnou estetikou vycházející z nejlepších současných trendů interiérového designu.

1242 Kč / m2 5 dní

Distance
Distance

Chcete si udržet rovnováhu ve stále rychlejším světě? Odpočinek v harmonických prostorách může být skvělým úvodem k hluboké relaxaci. V kolekci Distance se originální textura elegantního kamene jemně prolíná s leštěným povrchem. A celek podtrhuje tlumená elegance šedé. Získáme tak interiéry plné klidu, které jsou zároveň výborným základem pro aranžérské experimenty v různých stylech, pokud do nich chceme vnést zcela novou energii.

1242 Kč / m2 5 dní

Dreaming
Dreaming

650 Kč / m2 5 dní

Essential
Essential

Essential je kolekce s mramorovým vzorem. Nadčasový vzor kamene s výraznými, tmavými a červeno-zlatými žilkami, které jasně dominují šedému pozadí, vyzařuje sílu a rafinovanou eleganci. Kolekce se uplatní jak v komerčních interiérech, kde efektně zdůrazní prostor haly nebo kanceláře. Leštěný povrch dodá koupelně šik ve wellness stylu a do domácích relaxačních zón vnese harmonii a nenucený klid inspirovaný přírodou.

1242 Kč / m2 5 dní

Eternal
Eternal

Představujeme dokonalé spojení rafinované, sofistikované bílé a lehce divoké, avantgardní černé. Kolekce Eternal je udržována v jednom z nejžhavějších světových trendů interiérového designu Black & White. Jeho originální design jistě ocení milovníci odvážných kombinací a kreativního přístupu k uspořádání prostoru. Čistě bílý podklad obohacený o elegantní černé žilky v kombinaci s leštěným povrchem je ideálním základem pro vytvoření monochromatických interiérů.

1242 Kč / m2 5 dní

Grava
Grava

1003 Kč / m2 5 dní

Harmony
Harmony

Šedá je aktuálním trendem v interiérovém designu a moderní vášeň pro minimalismus a modernismus neztrácí na oblibě. V reakci na tyto potřeby představilo Opoczno kolekci Harmony ve dvou odstínech šedého betonu. Nadčasová barva a současný vzor obkladů budou dobře ladit v kombinaci s bílými a černými doplňky. Jde také o podklad, který je podkladem pro nábytek se vzorem dřeva.

618 Kč / m2 5 dní

Ironic
Ironic

Fascinuje vás doba průmyslové revoluce? Kolekce Ironic připomíná industriální charakter metropole té doby. Vzor lehce zestárlého plechu v něm použitý jsme obohatili o různorodou texturu a leštěný povrch, čímž jsme získali originální efekt hloubky, který s úspěchem využijete v moderním loftu. Jedná se o obklady, které bezpochyby uspokojí i ty nejvznešenější choutky hledající řešení daleko od klišé a banality.

1242 Kč / m2 5 dní

Karoo
Karoo

650 Kč / m2 5 dní

Lake Stone
Lake Stone

1180 Kč / m2 5 dní

Lovely Patchwork
Lovely Patchwork

Nový koncept Lovely Parchwork značky Opoczno tvoří 7 kolekcí s originálními vzory ve formátu 30x30 cm. Svěží přístup k tradičním keramickým obkladům, spojeným s pařížskými kavárnami nebo varšavskými činžáky, se setkává s moderním designem. Obklady v tomto stylu jsou velmi oblíbené. Jejich nadčasové barvy (vycházející z bílé, černé a šedé) znamenají, že je lze kombinovat s různými barvami a texturami a vytvářet tak bezchybná aranžmá. Zajímavé geometrické vzory, lineární koláže, palácové ornamenty, jemné spoje, ale i klasické, výrazné vzory – takovou paletu keramických obkladů obsahuje série Lovely Patchwork. Je těžké nenechat se jimi okouzlit.

650 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Marble Skin
Marble Skin

Jsou materiály, které i přes plynutí času nestárnou a neztrácejí na oblibě. Jednou z takových surovin je mramor. Dlaždice z kolekce Marble Skin jí inspirované jsou diskrétním závanem elegance bez námahy v celé své kráse. Barvy jsou v tomto případě v odstínech sytě šedé se surově matným povrchem. Celek je zdůrazněn černými žilkami zakončenými lesklým inkoustem. Jedním slovem - klasika, která je výborným základem pro četné aranžérské nápady.

1003 Kč / m2 5 dní

Milton
Milton

665 Kč / m2 5 dní

Nerthus
Nerthus

920 Kč / m2 5 dní

Newstone
Newstone

739 Kč / m2 5 dní

Night Shade
Night Shade

Představte si noční oblohu za městem a měsíc, který vrhá na Zemi záři, která se mění v fascinující stíny. Byli inspirací k vytvoření této rozhodně neobvyklé kolekce Night Shade, ve které se z dříve matného betonu stává leštěný lesklý povrch. Charakteristickým prvkem obkladů jsou rohové lazury, díky nimž to celé získává tajemný výraz. Pokud sníte o syrovém interiéru s charakterem, bez stínu pochybností byste měli vsadit na toto řešení!

1242 Kč / m2 5 dní

Patchwork
Patchwork

Patchworkové dlaždice na jednu stranu překvapí nevšedními vzory, na druhou stranu dokážou vyzdvihnout to, co je na aranžmá nejkrásnější. Lze jimi pokrýt celou plochu stěn nebo podlahy, dodají stylingu zajímavý charakter, nebo zdůrazní pouze vybrané zóny v místnosti. Obklady v tomto stylu jsou velmi oblíbené. Jejich nadčasové barvy (vycházející z bílé, černé a šedé) je umožňují kombinovat s různými barvami a texturami a vytvářet tak bezchybná aranžmá.

618 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Pietra
Pietra

650 Kč / m2 5 dní

Quenos
Quenos

678 Kč / m2 5 dní

Royal Black
Royal Black

1176 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec

Sahara
Sahara

1180 Kč / m2 5 dní

Stonington
Stonington

Hledáte obklady, které budou hrát příslovečné ´´první housle´´ v minimalistickém uspořádání vaší koupelny? Pak byste se měli podívat na tuto kolekci! Silný, výrazný, s charakterem, to jsou jen některé pojmy, které vás napadnou při pohledu na dlaždice Stonington. Pokud se je rozhodnete použít ve své koupelně, stačí to celé doplnit jednoduchými doplňky, abyste získali skutečně velkolepý efekt přímo z exkluzivních časopisů o interiérovém designu.

1242 Kč / m2 5 dní

Vulcanic Dust
Vulcanic Dust

Při vytváření této unikátní kolekce jsme si kladli otázku: je možné nějaký živel domestikovat? Ukazuje se, že můžete. Povedlo se to našim designérům, kteří inspirováni sopečnou lávou vytvořili moderní béžové obklady Vulcanic Dust a obohatili je o nepravidelné rezavé žilky. Účinek této kombinace je velkolepý. Dostali jsme řešení v teplých barvách, které zdůrazní útulný charakter koupelnových interiérů, ale dynamická grafika činí prostory originálními a zajímavými zároveň.

1242 Kč / m2 5 dní

Wood Concept
Wood Concept

864 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU