Ceramika Paradyz

V oblasti obkladů a dlažeb se setkáváme s řadou jmen, která jsou synonymem pro kvalitu a design. Jedním z těchto význačných jmen je Ceramika Paradyz. Tento polský gigant, založený v roce 1989, je ceněný pro svou schopnost spojit tradici s moderním designem. Nabízí širokou paletu stylů, od klasických po avantgardní, a dokáže tak proměnit každý prostor v dokonalou harmonii pohodlí a estetiky. Ceramika Paradyz si vydobyla svou pozici na mezinárodním trhu a je dnes zastoupena ve více než 50 zemích světa. Značka je jedním z předních evropských výrobců obkladů a dlažeb. Jejich produkty nejsou jen esteticky přitažlivé, ale také vynikají vysokou kvalitou a trvanlivostí. Množství certifikátů a ocenění podtrhuje jejich závazek k excelenci a spokojenosti zákazníků.

Nejprodávanější produkty

Afternoon
719 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Afternoon

Nadechněte se a najděte svou vlastní oázu klidu a odpočinku. Obklopte se neutrálními uklidňujícími barvami dřeva a kamene, které vám poskytnou útočiště před každodenním shonem. Kolekce Afternoon spojuje dva světy. Na jedné straně neutrální nadčasovou strukturou kamene v šedých odstínech, na druhé straně ušlechtilým dřevem obohaceným o strukturu písku a módního vzoru. Jejich kombinace vytváří dokonalou harmonii, která změní interiér na teplý a přítulný azyl. Celek kolekce doplňují dlaždice s grafikou stříbrného kamene a mozaika ve tvaru kosočtverce.

Almagro
719 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Alphaville
639 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Altea Albir
od 185 5 dní
Altea Albir

Tři jednoduché, tradiční barvy obkladů... Je možné z toho udělat něco zvláštního? Ano. Za předpokladu, že obklady změníme za mozaiky! Altea/Albir je jednobarevná mozaika. Můžete si vybrat lesklou i matnou. Při obkládání u mozaiky neexistují žádné limity - police, výklenky, zaoblené povrchy - všude se dají použít. Zbývá jen volba barvy - nevinnou bílou, zřetelně černou nebo sytě červenou a nestandardní interiéry jsou hotové!

Amelia
749 Kč / m2 5 dní
Amelia

Pociťte vůni exotické přírody, nechte se okouzlit bohatstvím jejích barev a zaposlouchejte se do melodií přicházejících z nejvzdálenějších koutů tropického pralesa. Toto vše můžete zažít díky výjimečné kolekci Amelia, která vás vezme na velkou mořskou výpravu na pobřeží ostrovů Karibského moře. Nástěnné keramické dlaždice díky svému originálnímu vizuálnímu provedení (efektní panel s motivy flóry a fauny), jakož i bohaté paletě barev inspirované motivem jungle (zelená, korálová, tyrkysová), dají místnostem půvab a atraktivní vzhled. Matné základní dlaždice ve formátu 25 x 75 cm a dekorační prvky kolekce Amelia přímo mistrovským stylem vyplňují prostor vkusnou avantgardou.

Anello
639 Kč / m2 5 dní
Anello

Kámen a zlato - ideální kombinace, která se stala přímým impulsem pro vytvoření nástěnných dlaždic Anello. Tradiční stylistika umožnila navrhnout vzory s tónovanou a teplou charakteristickou, které do interiéru přivádí nádech luxusu a špetku subtilní elegance a formou dekoračních insert (ve formátu 30 x 60 cm s lesklým povrchem) pašují organické a geometrické motivy. Kolekce Anello navzdory zdánlivému eklektizmu představuje mimořádně spojitou a harmonickou vizi, kterou doplňují hladké a strukturní základní dlaždice ve formátu 30 x 60 cm vyrobené technologií monporózy.

Aquarius Beige
549 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Aquarius Beige

U série Aquarius teplo určitě nezmizí! Teplé barvy a vzhled povrchu těchto dlaždic Vás dobře naladí a přinese na mysl slunečné dny. Aquarius může být použit venku a uvnitř. Jako teplého počasí, použití této dlažby bude stejně zcela bez stresu díky vynikající protiskluznosti a otěruvzdornosti.

Aquarius Brown
549 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Aquarius Brown

U série Aquarius teplo určitě nezmizí! Teplé barvy a vzhled povrchu těchto dlaždic Vás dobře naladí a přinese na mysl slunečné dny. Aquarius může být použit venku a uvnitř. Jako teplého počasí, použití této dlažby bude stejně zcela bez stresu díky vynikající protiskluznosti a otěruvzdornosti.

Aragorn
639 Kč / m2 5 dní
Arctic Storm
859 Kč / m2 5 dní
Arctic Storm

Svět, který objevíte, je plný kontrastů. Můžete je vidět, když nás hluboká noc uzavře do své temnoty a oslnivé odlesky vycházejícího slunce mění arktickou bílou na stříbrnou. Cítíte je, když studený vánek z hučícího vodopádu pokropí vaši rozpálenou tvář. Rozmanitost vzorů a tónových struktur se vzorem půvabného a jemného mramoru Statuario zdobí keramické dlaždice o rozměrech 29,8 x 89,8 cm. Nové kostky 6,5 x 29,8 cm jsou nejen kombinací černé a bílé, ale také pokusem o rozbití klasického stylu s efektem lesklé stříbrné. Tyto dekorativní dlaždice spolu s hexalongy vám pomohou uvést tento odlišný svět do vašeho prostoru. Kontrasty však neznamenají rozpory a nekonzistence. Příroda udržuje rovnováhu, a proto se tyto protiklady skvěle doplňují a prostupují a jejich prvky jsou pro nás ještě jasnější a snáze postřehnutelné - blízko nás, ale i daleko.

Arkesia
1029 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Arkesia

Kolekce kameniny Arkesia od Paradyz ve formátech 29,8x59,8 a 59,8x59,8 cm je díky svým vynikajícím výkonnostním parametrům a nadčasovému designu zvolena pro soukromé stavby a velké exkluzivní investice. Dlaždice v řadě bílých, béžových, šedých a grafitových odstínů, dostupné v matné a leštěné verzi. Prvky kolekce Arkesia vám umožní dát každému místu individuální charakter. Kombinujte a hrajte si se styly, abyste vytvořili svůj vysněný interiér!

Art
709 Kč / m2 5 dní
Art

Arteon
549 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Artstone
939 Kč / m2 5 dní
Artstone

Vůně kořeněných parfémů, záře šperků a elegantnost večerních rób - kolekce Artstone vám umožní pocítit doma extrakt těch nejelegantnějších večírků. Kolekce je inspirována přírodním černým mramorem, který po staletí určoval nejlepší vkus. Lesklé čáry vložené do matných dlaždic představují prvek dynamiky. Díky kontrastní kombinaci zlata a temné černé získá interiér rafinovaný výraz, který upoutá pozornost hostů. Bez ohledu na to, zda kombinujete dlaždice s teplou texturou dřeva nebo syrovou šedou betonovou, Artstone podtrhne váš jedinečný styl v interiéru.

Authority
2199 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Authority

Přesvědčte se, že minimalistický a vyvážený základ poskytne větší svobodu při zařizování vašeho vysněného interiéru. Vsaďte na velkoformátové dlaždice s grafikou moderního betonu, díky čemuž váš prostor získá industriální charakter. Vyberte si jednu ze dvou barevných variant (Authority Grey Mat, Authority Graphite Mat) a vpusťte do svého života filozofii slowlife. Nespěchejte, oslavte každodenní život s lidmi a předměty, které jsou pro vás důležité. Nezapomínejte, že méně je více. Naplňte své okolí věcmi, které vám přinášejí skutečnou radost.

Barro
859 Kč / m2 5 dní
Barro

Kolekce Barro je inspirována naturální elegancí černého kamene. Umožňuje vytvořit sofistikovaný a zároveň tónovaný prostor, který splní všechna očekávání milovníka luxusu. Matné dlaždice v odstínu nero odlišuje subtilní vzor charakteristický pro metamorfickou horninu, kterou byla inspirována tato kolekce. Zvětšený formát rektifikovaných dlaždic (59,8 x 59,8 cm, 59,8 x 119,8 cm, 89,8 x 89,8 cm, 89,8 x 179,8 cm) umožňuje vytvořit dojem jednolitého povrchu a použití kompozice připomíná monolitický mramorový blok. Obklady a dlažby z kolekce Barro představí styl luxusní hotelové haly uspořádání obývacího pokoje, kuchyně nebo koupelny, ve kterém je péče o kvalitu dokončovacích materiálů spojena s jedinečnou atmosférou. Řezané listely a listela v barvě mědi jsou dokonalým doplňkem, díky kterému mohou architekti na stěnách navrhovaných interiérů vytvářet libovolné kompozice.

Bazalto Grafit
549 Kč / m2 5 dní
Bazalto Grafit

Kolekce klinkerových dlaždic Bazalto v odstínech grafitové barvy splní sny o volném prostoru a svobodě. Dlaždice a prvky pro povrchovou úpravu, jako jsou fasády, parapety, schody, Vám umožní vytvořit vysněný prostor kolem domu v atmosféře pouliční, malebné kavárny. Rozmanitý povrch dlaždic ještě více zvýrazní realistický vzhled, který imituje nerovné dlažební kostky s nádechem historie a tradice.

Bliss - Paradyz
679 Kč / m2 5 dní
Bliss - Paradyz

Nechte si splnit své sny o luxusu a eleganci. Kolekce Bliss se skládá především ze vznešených vzorů mramoru calacatta ve stříbrné a zlaté barvě, jejichž hladké linie zdůrazňují reaktivní a matné speciální efekty. Tvůj dům snů doplňuje vybraná mozaika: sklo nebo arabeska, odhalující měkkost tvarů a moderní geometrii. Ciťte se blaženě v prostoru, který jste vytvořili, ztrácejte se v harmonii a nadčasovosti svého vysněného interiéru.

Burlington 2.0
od 399 5 dní Vzorkovna Vestec
Burlington 2.0

Díky designu odrážejícímu přírodní kámen se vzorem a strukturou lze dlaždice ze série Burlington přizpůsobit vašim individuálním potřebám a vytvořit tak originální a jedinečný prostor. Jejich rozměry (59,5 x 89,5 cm a 59,5 x 59,5 cm), organo-matná struktura a diskrétní odstíny (písek - slonová kost, hnědá rezavá - rez, stříbrná - stříbrná, tmavě modrá - modrá) dokonale splývají s přírodou a tvoří integrální a koherentní celek. Mrazuvzdorné terasové dlaždice z glazované kameniny Burlington jsou kombinací modernosti a mimořádné praktičnosti - technika montáže pomocí terčů umožňuje vytvořit vizuálně atraktivní ventilační terasy a odolné zahradní cesty. Obklopte se jedinečností!

Calacatta 2019
2749 Kč / m2 5 dní
Calacatta 2019

Bílý mramor - synonymum luxusu a nadčasové elegance - stále inspiruje současné designéry, kteří zařizují prostorné interiéry s použitím velkoformátových dlaždic. V kolekci Calacatta v bílých odstínech jsou podlahové a stěnové základní dlaždice (s rozměry 59,8 x 59,8 cm, 59,8 x 119,8 cm, 89,8 x 89,8 cm, 89,8 x 179,8 cm ) a také dekorační prvky: módní šestiúhelníky a klasické mozaiky zvýrazňující vybraný styl koupelny, obýváku či ložnice. Dlaždice v tlumených odstínech zdobí grafika, která mimořádně precizně imituje žilkování Statuaria - nejkrásnějšího bílého mramoru. Leštěný povrch dlaždice evokuje vzhled palácového interiéru středomořské rezidence, a matná verze na druhé straně ideálně pasuje k moderní estetice krásně ladící s texturou dřeva a kovu.

Calacatta Sparkle
859 Kč / m2 5 dní
Calacatta Sparkle

Elegance bílého mramoru a jemné zlaté odlesky jsou kvintesencí stylu, který zaujme svým nadčasovým charakterem. Ušlechtilá odrůda kamene Calacatta, která je základem kolekce, dodá místnosti vytříbený charakter. Vzor přírodního kamene v sobě ukrývá zlaté barvy, které dodají interiéru lesk. Kolekce se může stát základem pro aranžmá v mnoha stylech – od ekonomického minimalismu až po okázalý glamour. Atmosféru vznešenosti doplní použití strukturálních obkladů se zlatými dekory, které se na světle třpytí. Calacatta Sparkle je kolekce obkladů, dlažeb a obkladů s nástěnnými dekoracemi a mozaikami. Dostupné barvy jsou: zlatá. Dlažba z kolekce Calacatta Sparkle pro použití v koupelně, kuchyni, obývacím pokoji a předsíni. Tato kolekce je dostupná v produktové nabídce značky Paradyz My Way.

Calm
719 Kč / m2 5 dní
Calm

Najděte své místo na odpočinek po náročném dni v práci, útočiště, které vám pomůže odpočinout si od každodenního shonu. Kolekce Calm vám umožní vytvořit prostor, ve kterém se budete moci zhluboka nadechnout a užívat si přítomný okamžik. Neutrální odstíny teplé šedé byly ozvláštněny módními metalickými třpytkami tvořící lehký a velmi módní celek. V závislosti na úhlu sklonu světla můžeme pozorovat různorodé odlesky. Jemný design kolekce Calm umožňuje aranžování interiérů, které nadchnou svým minimalismem a překvapivou elegancí.

Carina
639 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Classy Chic
899 Kč / m2 5 dní
Classy Chic

Úsporná ve vyjádření a zároveň plná vkusu a charakteru, architektura poloviny dvacátého století stále okouzluje nadčasovými řešeními. Obnovte atmosféru ospalého amerického předměstí ve vaší domácnosti s moderní kolekcí. Malé černé a bílé dlaždice inspirované tradičními dlaždicemi jsou dokonalým pozadím pro módní vintage dekorace. Jedinečné butikové atmosféry lze dosáhnout také díky prvkům charakteristickým pro tuto dobu: strukturám klasické kazety, propracovaným dlaždicím s geometrickými vzory v barvě zelené láhve a elegantním motivem chevronu. Trendy pomíjejí, ale styl je věčný.

Cloud Brown hladká
339 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Cloud Brown hladká

(Za)mračeno? Samozřejmě, že ne! Efektivní stíny na dlažbách z kolekce Cloud nejsou mrakem skrývající slunce, ale cíleným zásahem našich designérů. Jemná a subtilní prolnutí dvou barev, které tvoří jeden celek, je skutečnou výzvou. Dokázali jsme to! Kromě toho jsou barvy zvoleny tak, aby mohly být ideálně kombinované s nábytkem a zahradní rostlinami.

Cloud Brown reliéfní
359 Kč / m2 5 dní
Cloud Brown reliéfní

(Za)mračeno? Samozřejmě, že ne! Efektivní stíny na dlažbách z kolekce Cloud nejsou mrakem skrývající slunce, ale cíleným zásahem našich designérů. Jemná a subtilní prolnutí dvou barev, které tvoří jeden celek, je skutečnou výzvou. Dokázali jsme to! Kromě toho jsou barvy zvoleny tak, aby mohly být ideálně kombinované s nábytkem a zahradní rostlinami.

Cloud Rosa hladká
339 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Cloud Rosa hladká

(Za)mračeno? Samozřejmě, že ne! Efektivní stíny na dlažbách z kolekce Cloud nejsou mrakem skrývající slunce, ale cíleným zásahem našich designérů. Jemná a subtilní prolnutí dvou barev, které tvoří jeden celek, je skutečnou výzvou. Dokázali jsme to! Kromě toho jsou barvy zvoleny tak, aby mohly být ideálně kombinované s nábytkem a zahradní rostlinami.

Cloud Rosa reliéfní
359 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Cloud Rosa reliéfní

(Za)mračeno? Samozřejmě, že ne! Efektivní stíny na dlažbách z kolekce Cloud nejsou mrakem skrývající slunce, ale cíleným zásahem našich designérů. Jemná a subtilní prolnutí dvou barev, které tvoří jeden celek, je skutečnou výzvou. Dokázali jsme to! Kromě toho jsou barvy zvoleny tak, aby mohly být ideálně kombinované s nábytkem a zahradní rostlinami.

Cold Princess
979 Kč / m2 5 dní
Cold Princess

Představte si vyšperkované zakončení řeckého sloupu. Podívejte se nově na klasiku a přeneste ji do svého interiéru. Sáhněte po inovativní inspiraci antickou strukturou založenou na grafice pruhů, avšak s dynamickým charakterem a v jedinečné formě. Zde se klasika proplétá s moderností. Nechte se okouzlit úžasnou hrou a kontrastem světla a stínu. Přidejte špetku ostrosti minimalistickým projektem a designem. Váš dům je divadlo, a vy v něm hrajete hlavní roli.

Comfort Place
859 Kč / m2 5 dní
Comfort Place

Každá cesta má svůj účel. Ale právě díky cestě, kterou se vydáte, získáváte zkušenosti, učení a sbíráte vzpomínky. Ne vždy víte, co se s vámi stane v zahraničí nebo dokonce za rohem. Navzdory útrapám a překážkám jdete, protože jste zvědaví, toužíte po dobrodružství, otevření a stále nenasytní. Proto musíte mít svůj vlastní přístav. Místo, kde budete jako doma – klidní, uvolnění a v bezpečí. Zastavte se zde na chvíli a nechte se zaujmout touto nezřejmou kombinací. Nechte se unést novými zážitky kombinací dlaždic s opotřebovanou betonovou grafikou a efektní metalizovanou, stříbrně třpytivou texturou. Nechte se pohltit, ale dál plánujte, hledejte další místa, která navštívit, poznat, ochutnat a obklopit se jejich krásou a jedinečností.

Concept - Paradyz
1617 Kč / m2 5 dní
Constantine
789 Kč / m2 5 dní
Craftland
999 Kč / m2 5 dní
Craftland

Prozkoumejte surovou krásu přírody v podobě dřeva tkaného nezkrotnými silami času a životního prostředí. Kolekce Craftland naplní váš prostor kouzlem pravěké přírody a vyvolá vzpomínky na bezstarostné putování doprovázené vůní mechu a šustění lesní podestýlky. Přirozeným prostředím pro syrovou krásu dlaždic Craftland jsou nejen průmyslové a rustikální prostory zvýrazněné řadou prasklin a uzlů, ale také interiéry vytvořené v moderním a minimalistickém stylu. Právě tam se jejich jedinečná krása, autentičnost a nepopiratelná elegance mohou představit v celé své kráse a současně odhalit jejich řemeslné zpracování. Díky modulárním formátům 14,8 x 119,8 cm a 14,8 x 89,8 cm a čtyřem jedinečným odstínům (světlý, přírodní, hnědý, tmavý) můžete zařídit interiér, který bude kolem vás vyzařovat syrovou krásu celou svou hloubkou.

Daybreak
719 Kč / m2 5 dní
Daybreak

Rozsviťte svůj domov. Ať světlo - ať už sluneční nebo světlo lamp - vnese do něj teplo, radost a naplní ho pozitivní energií. Vytvořte místo, ve kterém se budete cítit útulně a výjimečně, v němž vykročíte do každého nového dne s novou motivací a dobrou náladou. Dokonalým pozadím pro světelné divadlo rozléhající se po vašem domě bude nadčasový rafinovaný mramor calacatta v teplém zlatém odstínu dostupný v kolekci Daybreak. Inserto s jemnými lesklými částečkami dodá interiéru diskrétní, ale zároveň luxusní lesk.

Desertdust
859 Kč / m2 5 dní
Desertdust

Pociťte doma teplo horkého pouštního údolí Coachella díky vyjímečnému spojení přírodních barev ukrytých v syrovém betonu. Desertdust je kolekce pro ty, kteří chtějí svůj domov ozvláštnit výrazným autentickým stylem plným dynamiky čerpaným z přírody. Neutrální barvy hlíny, grafitu a antracitu v kontrastu s barvami indigo a třpytivými prvky horninotvorných minerálů. V kombinaci s jemnou strukturou betonu dodáte svému interiéru nádech jedinečnosti. Už si nemusíte vybírat mezi expresivitou a elegancí. Můžete si vytvořit prostor, který bude skutečně váš.

Desire
2699 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Desire

Inkoustově černý kámen s mimořádnou a jedinečnou sítí propletených bílých žilek. Vsaďte na tento výrazný vzor, ??který nelze přehlédnout – stejně jako vy. Dopřejte si dotek extravagance a luxusu a ponořte se na chvíli do temné oblasti. Zde není prostor pro kompromisy. Zapomeňte na svět kolem sebe a užijte si kouzlo okamžiku.

Doblo
1599 Kč / m2 5 dní
Doblo

Velmi klidné a sladěné odstíny šedi? Grys, Grafit a Nero a k tomu neutrální Bianko jsme oděli do tří různých povrchových úprav – mlhavého saténu, ušlechtilého lesku a výrazné struktury. Jednotlivé barvy a povrchové úpravy můžete libovolně kombinovat a sami tak vytěžit maximální krásu z povrchových úprav a odstínů. Jsme přesvědčeni, že svoboda při kombinování různých odstínů a povrchů Vám umožní vykouzlit jedinečný interiér podle Vašeho vkusu – ať už surový a minimalistický, nebo takový, který bude sálat teplo domova.

Doppia Doppio
419 Kč / m2 5 dní Vzorkovna Vestec
Doppia Doppio

Kolekce koupelnových dlaždic ve formátu 25 x 40 cm v tlumených, béžových a hnědých barvách, jejichž hlavním principem je obraz dřeva. Jemný, ornamentální a květinový motiv dokonale zapadá do představy celé kolekce. Nadčasový styl pro vaši vlastní koupelnu.

Dream
679 Kč / m2 5 dní
Dream

Sny vás nutí jednat a dodávají vám sílu v těžkých časech. Dovolte si je udělat, popusťte uzdu své fantazii! Vyberte si kolekci Dream, která se vyznačuje jemnými šedými barvami, odkazujícími na klasický kámen. Zkombinujte základní dlaždice s univerzální skleněnou vložkou se svěžím zeleným motivem nebo keramickým panelem s motivem leknínu a váš Dům snů se promění v tajnou zahradu, která bude krásným pozadím pro splnění vašich dalších tužeb.

Effect
719 Kč / m2 5 dní
Effect

Vyjádřete své moderní já. Sáhněte po nejnovějších trendech a vytvořte prostor, který potěší vaši rodinu a hosty. Nebojte se experimentovat se strukturou a vzory, které v závislosti na osvětlení mění váš interiér. Kolekce Effect kombinuje surovou strukturu betonu s jemnými akcenty odkazující na módní estetiku terrazza. Aranžmá v odstínech šedé byly obohaceny o prvky s originální strukturou. Kolekce je doplněna patchworkovými dekoracemi, které se díky použití granilií jemně lesknou ve světle a dodávají interiéru půvab a jedinečný charakter.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU