Jika

Keramická výroba ve Znojmě se datuje již od konce 19. století, jedná se tedy o nejstarší keramické výrobky na evropském kontinentu. Byly to především figurální a jiné ozdobné keramické výrobky, které začaly šířit pověst o dovednosti tamních mistrů. Jako první v Evropě zde začali vyrábět umyvadla, vany a dřezy ze žárohlíny již po roce 1920. Dnes jsou české produkty JIKA vyráběny ve dvou závodech - v Bechyni a ve Znojmě.
Spojením s renomovanou švýcarskou firmou KHO LAUFEN (www.laufen.com) v roce 1991 docílili nejúspěšnější čeští výrobci zdravotnické keramiky rozšíření sortimentu pro svého zákazníka. Přes 9000 lidí je zaměstnáno ve výrobě nebo marketingu společnosti LAUFEN na celém světě. Jednotlivé výrobky jsou založeny na použití přírodních materiálů a moderních technologií. Působivý design, vysoká kvalita, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích stojí ve strategii společnosti na prvním místě. Výrobky značky LAUFEN Vám pomáhají začít skvělý den a zvyšují tak kvalitu Vašeho života.

Nejprodávanější produkty

Baby
Baby

Hravá koupelna vedle dětského pokoje je nepochybně zatím ne zcela běžným řešením hygieny našich dětí. A přitom jde o řešení docela jednoduché. Vedle základního vybavení – umyvadla, umývátka a klozetu – přináší série Olymp i řadu šikovných doplňků: zrcadlo s osvětlením, polici Olymp, navržená design studiem LLEV, která se díky krytkám na šrouby umí dívat. Je vybavena nálepkami ve tvaru očí, které zakrývají uchycení, a zároveň děti určitě pobaví. A samostatně stojící klozet Baby je možné rozzářit sedátkem ve žluté barvě, umyvadlo Baby má zábavný dekor. Dopřejme dětem barvy!

od 826 5 dní

Basic - koupelnové doplňky
Basic - koupelnové doplňky

Za dokonalým vzhledem koupelny stojí správná volba doplňků. Doplňky Basic dokreslí elegantní vzhled koupelny a splní i náročné požadavky na údržbu. Chromované věšáčky, držáky a košíčky na mýdlo se vyznačují čistotou jednoduchých linií s důrazem na funkčnost a dlouhou životnost. JIKA garantuje vaši spokojenost 10letou zárukou.

od 155 5 dní

Clear - zrcadla
Clear - zrcadla

Zrcadla Clear ladí perfektně se všemi sériemi nábytku JIKA. Lze ho doplnit o osvětlení montované na hranu zrcadla a vyhřívací fólii do rozměru 574x274 mm. Na zrcadla Clear poskytujeme záruku 2 roky.

od 1945 5 dní

Cube - koupelnový nábytek
Cube - koupelnový nábytek

Skříňku čistě geometrických tvarů zakoupíte vždy ve výhodném setu 1+1 PACK společně s umyvadlem. 1+1 PACK je úsporný nejen při dopravě, ale zejména pro Vaší peněženku. Nábytek Cube nabízíme v provedení bílý lak a v elegantním dekoru dřeva tmavý dub. Na koupelnový nábytek Cube poskytujeme záruku 2 roky.

od 282 5 dní

Cube - vodovodní baterie
Cube - vodovodní baterie

Oblíbené produkty ze sortimentu umyvadel s nábytkem s názvem Cube se nyní dočkaly vhodného doplnění sortimentu. Nově nabízejí i vlastní kolekci koupelnových baterií a jedné kuchyňské. Klasické válcovité tělo vhodně doplňuje hranatá páka a výtok. Vzniká tak soulad současných trendů v podobě čistých tvarů.

od 1388 5 dní Vzorkovna Vestec

Cubito - desky pod umyvadlo
Cubito - desky pod umyvadlo

Minimalistické a čisté provedení skříněk Cubito-N zaujme na první pohled a dodá koupelně moderní vzhled. Boční závěsné skříňky obsahují kvalitní skleněné police, které zabírají minimum místa. Skříňky pod umyvadla už jsou osazeny závěsným kováním s 3D seřízením. Elegantní úchytka zapuštěná do hrany dvířek nikde nepřekáží.

od 1489 5 dní

Cubito - nábytek
Cubito - nábytek

Minimalistické a čisté provedení skříněk Cubito-N zaujme na první pohled a dodá koupelně moderní vzhled. Boční závěsné skříňky obsahují kvalitní skleněné police, které zabírají minimum místa. Skříňky pod umyvadla už jsou osazeny závěsným kováním s 3D seřízením. Elegantní úchytka zapuštěná do hrany dvířek nikde nepřekáží.

od 241 5 dní

Cubito - umyvadla
Cubito - umyvadla

Čistě geometrické tvary vycházejí z nejmodernějších trendů v zařizování koupelen. Na první pohled překvapí svou jednoduchostí. K umyvadlům série Cubito můžeme doporučit hranatý sifon a rohové ventily Cubito, kryt na sifon nebo praktický nábytek Cubito-N, který velkoryse doplní interiér vaší koupelny. Umyvadlo si můžete objednat se speciální povrchovou úpravou Jika perla, díky které je údržba keramiky v čistotě nesrovnatelně snazší a vyžaduje minimální množství čisticích prostředků. Na keramické výrobky Jika poskytujeme prodlouženou záruku 10 let!

od 1823 5 dní

Cubito - vany
Cubito - vany

Vany Cubito jsou vyrobeny z kvalitního 100% akrylátu, což zajišťuje jejich stálobarevnost a velice snadnou údržbu. Vanu lze využít jako zápustnou nebo ji kombinovat s panely, které se objednávají zvlášť. Na vany Cubito poskytujeme záruku 5 let.

od 941 5 dní

Cubito-N - vodovodní baterie
Cubito-N - vodovodní baterie

od 267 5 dní

čištění
čištění

od 452 5 dní

Deep by Jika  - nábytek
Deep by Jika - nábytek

Plnovýsuvné umyvadlové skříňky Deep by Jika zabezpečují snadný přístup do zásuvky, které jsou vybaveny brzdou a dojezdem. Vnitřní členění zásuvky umožňuje přehlednější uspořádání toaletních potřeb. Úchytky na nábytku mají zaoblený tvar, příjemný do ruky a jsou vyrobeny z nerezové oceli. Vysoká skříňka ideálně doplňuje vybavení stylové koupelny ve všech nabízených dekorech – varianta bílá, jasan nebo zlatý dub. Podle dispozice místnosti může být s levými či pravými dvířky. Koupelnový nábytek Deep by Jika nabízíme v provedení bílém, v dekoru dřeva jasan nebo zlatý dub. Na koupelnový nábytek Deep by Jika poskytujeme záruku 2 roky.

od 4857 5 dní Vzorkovna Vestec

Deep by Jika - sanitární keramika
Deep by Jika - sanitární keramika

Koupelnový komplet Deep by Jika nabízí jednoduchý moderní design s čistými křivkami, který rozzáří interiér Vaší koupelny. Široká nabídka jednotlivých komponentů uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

od 541 5 dní

Deep by Jika - vodovodní baterie
Deep by Jika - vodovodní baterie

Přeneste si kousek přírody do své koupelny! Nová série Olymp Deep sází na neskonale příjemné pocity, jaké vyvolává dotyk struktury dřeva i nevtíravé tóny čistoskvoucí bílé barvy, dekoru svěžího jasanu i zlatého dubu, které pohladí oči. Výrazné zaoblení umyvadlové skříňky vytváří v koupelně solitér, ne nepodobný vzrostlému velikánu uprostřed lesů.

od 1667 5 dní

Dino - vodovodní baterie
Dino - vodovodní baterie

Koupelnové baterie Dino představují kvalitu za dostupnou cenu. Pečlivě zpracované chromové baterie se vyznačují klasickým a nestárnoucím stylem. Díky nejnovějším použitým technologiím výborně vypadají a budou vaši koupelnu zdobit po dlouhá léta. Umyvadlová baterie obsahuje vysoce kvalitní keramickou kartuš se systémem Optim Eco, která výrazně šetří vodu. Součástí baterie je automatická zátka, která jednoduše umožňuje otevírání a zavírání odtokového ventilu. Pod stejným objednávacím číslem, ale pod jinou šarží (010) nabízíme dřezovou stojánkovou baterii s krátkým otočným raménkem. Garantujeme 5letou záruku na povrch baterie a na keramickou kartuš.

od 799 5 dní

Generic - koupelnové doplňky
Generic - koupelnové doplňky

Za dokonalým vzhledem koupelny stojí správná volba doplňků. Doplňky Generic dokreslí elegantní vzhled koupelny a splní i náročné požadavky na údržbu. Navíc je můžete kombinovat s jakoukoli koupelnou JIKA. Chromované držáky a dávkovače tekutého mýdla nebo odpadkové koše se vyznačují jednoduchým designem s důrazem na funkčnost a dlouhou životnost. JIKA garantuje vaši spokojenost 10letou zárukou.

od 126 5 dní

instalační sady
Instalační sady

od 34 5 dní

Italia - keramické vaničky
Italia - keramické vaničky

od 2970 5 dní

Jika - náhradní díly
Jika - náhradní díly

od 113 5 dní

Jika Art - umyvadlové mísy
Jika Art - umyvadlové mísy

Umyvadlo Džber je produktem projektu JIKA ART. Jeho cílem je přinášet umění do běžných koupelen a zároveň dát šanci mladým designerům. Umyvadlo, jež zaujme svojí inspirací v historii, je dílem Barbory Vinařové. Džber patří mezi umyvadla tzv. na desku. Bude se vyjímat na dřevě vhodném do koupelnových prostor i na keramickém či jiném podkladu. Džber se vyrábí v podobě limitované edice.

od 7301 5 dní

klozety
Klozety

JIKA nabízí velmi širokou paletu sanitární keramiky do škol, školek, hotelů, nemocnic, rehabilitačních center, pečovatelských domů a keramiku vhodnou pro rekonstrukci starších objektů.

od 856 5 dní

Lyra - vany
Lyra - vany

od 2167 5 dní

Lyra - vodovodní baterie
Lyra - vodovodní baterie

od 249 5 dní

Lyra Pack - nábytek
Lyra Pack - nábytek

Celkově pestrou nabídku nábytku značky JIKA uzavírá set Lyra Pack, která je skutečně levnou variantou kvalitního koupelnového nábytku. Zde zákazník najde umyvadlo se skříňkou v jednom. Ideální řešení tam, kde není místa nazbyt.

od 3538 5 dní

Lyra Plus - nábytek
Lyra Plus - nábytek

od 1153 5 dní

Lyra Plus - sanitární keramika
Lyra Plus - sanitární keramika

Lyra Plus - pohodlná a komfortní koupelna bez ohledu na prostor. I ta nejmenší koupelna může být útulná a účelně vybavená. Čím méně prostoru v ní máte, tím důležitější je volba zařízení. Chytré řešení setu LYRA plus zajistí i v malé koupelně dostatek místa pro nezbytné drobnosti.

od 499 5 dní

Lyra Plus - sprchové kouty
Lyra Plus - sprchové kouty

od 5474 5 dní

Lyra Smart - vodovodní baterie
Lyra Smart - vodovodní baterie

Stálice na trhu Lyra Plus disponuje dvěma variantami umyvadel. Klasický zakulacený tvar vyvažuje hranaté umyvadlo Lyra Plus Viva, které vneslo do série moderní nádech. V tomto trendu ve prospěch stále vyšších požadavků na aktuální geometrický styl pokračují baterie Lyra Smart, které tělem a linií páky změkčí celkový dojem. U oblých umyvadel naopak ještě podtrhnou měkkou linku tradiční siluety.

od 825 5 dní Vzorkovna Vestec

madla
Madla

od 1847 5 dní

Mio - koupelnové doplňky
Mio - koupelnové doplňky

od 206 5 dní

Mio - sprchový program
Mio - sprchový program

od 554 5 dní

Mio Style - vodovodní baterie
Mio Style - vodovodní baterie

Novinka loňského roku koupelnová série Mio-N se rozrostla o další variantu baterií Mio Style doporučenou pro tuto kolekci. Všechny typy krásně doplňují minimalistický design série promítnutý do umyvadel, nábytku i toalet a nabízejí příjemné a praktické tvary těla i ovládací páky. Páčka ve tvaru dokonale oblé tyčinky je velmi praktickým řešením, protože se na ní nedrží voda. Mezi různými druhy baterií nabízí série nejvyšší vodovodní stojánkovou baterii pro umyvadlovou mísu, její výška je 368 mm.

od 1388 5 dní Vzorkovna Vestec

Mio Style Black - vodovodní baterie
Mio Style Black - vodovodní baterie

Za dokonalým vzhledem koupelny stojí správná volba doplňků. Vodovodní baterie Mio Style v novém barevném provedení černý mat. Výhodou nového moderního barevného provedení je sametově hebký zcela jednotný povrch, který je vysoce odolný proti poškrábání. Mio Style se vyznačuje čistotou jednoduchých linií s důrazem na funkčnost a dlouhou životnost.

od 403 5 dní

Mio-N - nábytek
Mio-N - nábytek

Nábytek Mio New byl od začátku vyvíjen tak, aby kromě vysokých estetických nároků, splnil očekávání zákazníka i co se týká funkčnosti prvků a jednoduchosti objednávání tohoto nábytku. Navíc disponuje, kromě dekoru Ořech a Bolton, oblíbenou variantou v bílé barvě, která je skutečně nadčasová. Perfektní provedení ve spojení s nejkvalitnějšími materiály znamená pro uživatele bezstarostné, dlouhodobé užívání a snadnou údržbu. Bezúchytkové provedení čelních ploch zase design a čistotu.

od 1861 5 dní

Mio-N - sanitární keramika
Mio-N - sanitární keramika

Klozet Jika Mio Rimless, nyní v nabídce s neuvěřitelnou slevou 60%, vám přináší inovativní technologie a elegantní design v jednom balení. Technologie Rimless: Čistota a hygiena v novém světle - Jednou z hlavních výhod tohoto modelu je technologie Rimless. Absence okraje v toaletní míse zajišťuje, že se voda rozprostře po celé ploše, což umožňuje důkladné vyčištění po každém spláchnutí. Tato jednoduchá, ale efektivní inovace vám ušetří čas i námahu spojenou s údržbou.

od 1289 5 dní

Mio-N - vodovodní baterie
Mio-N - vodovodní baterie

od 2085 5 dní

napouštění van
Napouštění van

od 1013 5 dní

Nion - sprchové kouty
Nion - sprchové kouty

od 4318 5 dní


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU