Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO

Hledáte ideální venkovní dlaždice? Seznamte se s řadou Vals Outdoor 2 cm od Rako, která nabízí dokonalé propojení interiéru a exteriéru a mnoho výhod, které ocení každý majitel domu.


Řada Vals Outdoor od českého výrobce Rako přináší venkovní dlaždice s tloušťkou 2 cm ve formátu 60x60 cm. Tyto dlaždice jsou navrženy tak, aby nabídly stejné designy a barevné varianty jako základní interiérové dlaždice, včetně schodovek, což umožňuje plynulé propojení interiéru a exteriéru.Výhody 2 cm dlaždic
Vysoká chemická odolnost: Dlaždice jsou odolné vůči působení chemických látek a soli, což je činí ideálními pro venkovní prostředí.
Odolnost vůči povětrnostním vlivům: Perfektně zvládají extrémní teploty a vlhkost, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.
Lepší čistitelnost: Na rozdíl od betonových dlaždic, tyto keramické dlaždice se snadno čistí a jsou vhodné i pro vysokotlakové čištění.
Jednoduchá instalace: Dlaždice lze snadno instalovat suchou cestou, což usnadňuje případné opravy nebo servis. Doporučujeme pokládku na rektifikační terče Buzon®.
Ekologický výrobek: S nízkou mírou zatížení životního prostředí, tyto dlaždice splňují certifikace EPD a LEED, což potvrzuje jejich šetrnost k přírodě.


Řada Vals Outdoor od Rako je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, odolné a ekologické řešení pro své venkovní prostory. Pokud vás zajímá více o 2 cm dlaždicích, přečtěte si náš samostatný článek, kde se této problematice věnujeme podrobněji. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu těchto dlaždic, které jistě splní vaše očekávání.

V tuto chvíli máme objednané vzorky všech tří barev a jakmile dorazí do naší prodejny, budeme vás zde informovat, že jsou již k vidění i fyzicky.


Těšíme se, až vám budeme moci představit tyto krásné a odolné dlaždice osobně a pomoci vám vybrat to nejlepší řešení pro vaše venkovní prostory.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Krása a rozmanitost mramorových obkladů a dlažeb
Krása a rozmanitost mramorových obkladů a dlažeb

Vstupte do světa, kde elegance a příroda splývají v harmonii, kde každá dlaždice a obklad vypráví svůj vlastní příběh a každý povrch odhaluje krásu skrytou v hlubinách kamene. Obklady a dlažby v dekoru mramoru, tyto skvosty interiérového designu, proměňují prostory v umělecká díla, kde každý detail přispívá k atmosféře luxusu a sofistikovanosti.

Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu
Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu

Khroma je oslavou přirozené krásy a síly hlíny, materiálu, který je v naší historii přítomen již po tisíciletí. Tato řada dlaždic je inspirována tradičními technikami zpracování hlíny, kdy se různé typy hlíny ručně zhutňovaly do dřevěných forem a sušily na slunci. Výsledné dlaždice zachovávají viditelné vrstvy a texturu, které odhalují zrnitost, barevné vrstvení a různorodé odstíny. Khroma se pyšní svým autentickým vzhledem a hmatovou hloubkou, čímž vnáší do interiérů i exteriérů nadčasovou krásu a moderní sofistikovanost.

NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov
NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov

Představujeme kolekci Le Briccole od Novabell, rafinovanou sérii inspirovanou historickými benátskými kůly, známými jako "Briccole". Tato unikátní kolekce zachycuje podstatu recyklovaného dřeva, zralého časem a vodou, a přináší dotek autentického italského řemesla do vašeho prostoru. S bohatými texturami a teplými tóny nabízí Le Briccole sofistikovanou kombinaci tradice a modernity, ideální pro ty, kteří hledají eleganci a odolnost. Proměňte své interiéry s touto vynikající řadou, oslavující krásu benátského námořního dědictví.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU