Chat: jsme OFFLINE

Výpis článků:

Počet výsledků: 20, strana 1 / 1
Čistá krása a luxus v koupelně: Objevte produktovou řadu Ravak Clear
Čistá krása a luxus v koupelně: Objevte produktovou řadu Ravak Clear

Luxus ve své nejjednodušší podobě představuje čistou krásu. Touto filozofií se řídili tvůrci produktové řady Clear, která se vyznačuje koupelnovými skříňkami s precizně zkosenými hranami na 45°, dýhovaným povrchem a trendovou horizontální linií. Výjimečnost a harmonie této kolekce spočívají nejen v designu, ale také v praktičnosti a široké nabídce doplňků, jako jsou zrcadla s osvětlením.

Koupelnový nábytek
Koupelnový nábytek

Praktický, variabilní a harmonicky laděný, takový je koupelnový nábytek v naší nabídce. Celolakované skříňky můžou být doplněné o hliníkové rámečky, šikovné dorazy dvířek, nebo třeba o koš na prádlo. Možnosti jsou obrovské. Koupelnový nábytek je k dispozici v různých barevných kombinacích, ale také i v čistě bílé barvě. Volba je na Vás.

Ravak Balance
Ravak Balance

Modelová řada Balance umožňuje sestavit si svůj vlastní set nábytku do koupelny podle individuálních požadavků na množství úložných i odkládacích prostor a vybrat si i typ umyvadla, ať už zapuštěné či na desku.

Koupelnový nábytek Ravak Sud
Koupelnový nábytek Ravak Sud

Prostředí kolem umyvadla je vystaveno přímému působení vody. Univerzální skříňky pod umyvadla na desku jsou však na to připraveny. Vyrábíme je z hloubkově impregnovaného materiálu a jejich povrch je v bílém laku nebo potažený nepropustnou fólií v designu ořechu, dubu či satinového dřeva. Estetické vyznění skříněk pod umyvadla na desku se nemusí podřizovat jejich funkci. Neobvyklé zaoblené rohy nejen v přední části, ale i u zdi, a elegantní hliníkové madlo povyšují tyto skříňky na designový solitér.

Koupelnový nábytek - Geberit Acanto
Koupelnový nábytek - Geberit Acanto

V ucelené koupelnové sérii Geberit Acanto se snoubí přímočarý design s organickými tvary a chytrými detaily, se kterými je snadné přizpůsobit každou koupelnu na míru individuálním potřebám a přáním zákazníka. Modulární charakter řady Acanto dokáže držet krok i s velmi osobitým životním stylem.

Jika Tigo
Jika Tigo

Česká značka Jika přichází s novou řadou nábytku Tigo N z oblíbené koupelnové série Tigo. Nábytek, za nímž stojí designér Michal Janků, vyniká příjemným designem a pomáhá tak vytvářet z koupelny oázu klidu. Jeho rozměry a přizpůsobivost z něj navíc činí skvělé řešení i pro malé koupelny. Nábytek Tigo N upouští od výrazných barev a sází na jemný a uklidňující design.

Akce: Tigo - skříňka s umyvadlem 100 cm
Akce: Tigo - skříňka s umyvadlem 100 cm

Umyvadlo 100 cm s otvorem pro baterii vpravo šikovně řeší odkládací prostor na umyvadle. Praktická skříňka ukryje všechny drobnosti a díky chytře navrženým úchytkám neomezí volný pohyb v koupelně.

Keramag Silk
Keramag Silk

Koupelnová série Silk je dárkem pro každého, kdo klade vysoké nároky na design a komfort. Vytváří prostor, kam se můžete uchýlit před rušným světem, místo, které je zařízeno působivě, ale nenuceně. Série Silk spojuje šarm elegantního a napínavého tvaru s exkluzivním, do detailu promyšleným komfortem.

Dřevojas - Vision one
Dřevojas - Vision one

Možná vás to překvapí, ale skříňka pod umyvadlem se navzdory své šířce vysouvá maximálně lehce a tiše. A překvapí vás podruhé: teprve až ji otevřete, uvidíte, že ukrývá vrchní zásuvku, určenou pro drobnější předměty. Samozřejmostí pak je velký odkládací prostor v dolní části. Dekor je u Vision to zásadní: můžete vybírat z několika variant: černobílého One nebo roztomilého motivu se sovičkami. Myslíte, že by více vaší koupelně slušely orchideje? Také máme. Nebo dáte přednost abstrakci? A máme i nadčasovou vlnu. Vyberte si....

Jika Lyra - nábytek
Jika Lyra - nábytek

Nábytek Lyra je přizpůsoben kompletní řadě umyvadel série Lyra plus. Vysoce lesklá bílá dvířka jsou kombinována s korpusem v barvách tmavého dubu, třešně či čistě bílé. Zajímavým a praktickým detailem je zapuštěné otvírání dvířek, které díky bílé barvě uvnitř nenarušuje celkový čistý vzhled čela skříňky. Na koupelnový nábytek poskytujeme záruku 2 roky.

Jika Olymp Deep
Jika Olymp Deep

Plnovýsuvné umyvadlové skříňky Olymp Deep zabezpečují snadný přístup do zásuvky, které jsou vybaveny brzdou a dojezdem. Vnitřní členění zásuvky umožňuje přehlednější uspořádání toaletních potřeb. Úchytky na nábytku Olymp Deep mají zaoblený tvar, příjemný do ruky a jsou vyrobeny z nerezové oceli. Vysoká skříňka Olymp Deep ideálně doplňuje vybavení stylové koupelny ve všech nabízených dekorech – varianta bílá, jasan nebo zlatý dub. Podle dispozice místnosti může být s levými či pravými dvířky. Koupelnový nábytek Olymp Deep nabízíme v provedení bílém, v dekoru dřeva jasan nebo zlatý dub. Na koupelnový nábytek Olymp Deep poskytujeme záruku 2 roky.

Jika Petit - koupelnový nábytek
Jika Petit - koupelnový nábytek

Dokonalá koupelna v minimalistickém provedení. Umyvadlová skříňka ve výhodném kompletu s umyvadlem Petit je k dispozici ve čtyřech barevných variantách – v barvě bílé nebo šedé, přičemž čelní dvířka jsou ve vysokém lesku, nebo ve variantách přírodních – dubovém či třešňovém dekoru. Na koupelnový nábytek poskytujeme záruku 2 roky.

Laufen Pro S - nábytek
Laufen Pro S - nábytek

Štíhlé, lehké a odvážné - produkty Lafen Pro S jsou rozšířením úspěšné řady Laufen Pro. Díky jemnému přepracování designu jsou téměř všechny produkty Laufen Pro S kompaktibilní se všemi variantami řady Pro. Řadu Laufen Pro S navrhl švýcarský designér Petr Wirz. Velmi citlivě koncept Pro rozvinul a optimalizoval z hlediska výroby. Estetika řady Laufen Pro S se jasně posouvá směrem k prémiovým designovým řadám přičemž zůstává dostupná všem.

Dřevojas - Retro
Dřevojas - Retro

Prohlédněte si vítěznou řadu koupelnového nábytku ze studentské soutěže: Studenti pro Dřevojas.

Dřevojas - Vitta
Dřevojas - Vitta

Přednosti řady VITTA: exkluzivní novinka roku 2014, designová řada nábytku v zásuvkovém provedení a ve vysokém lesku, možnost objednávky na zakázku, výběr ze vzorníků RAL/NCS, děrovaná čelní plocha, závěsné provedení bez možnosti instalace nožiček, spodní skříně s keramickým umyvadlem NORM dostupné v šíři 90 a 125 cm, galerky s oboustranným zrcadlem a s LED osvětlením z řady ASTON, včetně bezdotykového čidla (No Touch), výsuvy Hettich se soft closingem (celoživotní garance kvality), panty s integrovaným tlumením, do zásuvek možnost objednat organizér.

Dřevojas - Vision
Dřevojas - Vision

Skříňky řady Vision mají prosklenou čelní plochu, pod kterou je umístěn obrázkový motiv. Vybrat si můžete z pěti standardních obrázkových motivů nebo lze zvolit individuální motiv z webové databáze obrázků. Koupelnové skříňky Vision dodáváme s keramickým umyvadlem Q ve čtyřech šířkách (umyvadlo je součástí ceny skříňky). Skříňka je standardně dodávána v závěsném provedení, lze k ní však dokoupit nožičky. Zásuvky této koupelnové skříňky jsou uloženy na kvalitních výsuvech značky Hettich s celoživotní zárukou.

Koupelnový nábytek Texas
Koupelnový nábytek Texas

Série Texas je novinkou a nabízí špičkový design s vysokou užitnou hodnotu. Vyrábí se v kombinaci bílý vysoký lesk a dřevodezény, světlý (dřevina - 04) nebo tmavý (dřevina - 06). Nabízí koupelnové skříňky v šířích 70 až 120 cm s umyvadly z umělého mramoru. Zásuvky osazeny plnovýsuvy s nosností 40 kg. Design zásuvek je chráněn průmyslovým vzorem. Série Texas je vyráběna v závěsném provedení i s nožičkami. Otvíravá dvířka vysokých a středních skříněk mají tlakové dovírání. Bočnice skříněk jsou z 32 mm lamina v provedení dřevodezén. Čelní plochy (dvířka) jsou z frézované MDF desky, 18 mm silné, s pětivrstvým nástřikem PUR barvami ve vysokém lesku (možnost barevných provedení). Korpusy skříněk jsou z 18/32 mm lamina, nábytkové hrany olepeny za použití PUR lepidla.

Villeroy-Boch - Sentique
Villeroy-Boch - Sentique

Moderní styl díky nadčasovému designu. Sentique vytváří nedoceněnou eleganci v koupelně. Broušené hrany jsou charakteristickým znakem sjednocujícím všechny keramické prvky. Každý element je sám o sobě působivý silou vysoce kvalitního řemeslného zpracování.

Villeroy-Boch - True Oak
Villeroy-Boch - True Oak

Důraz je kladen na pečlivost a kvalitu provedení. Dřevo je velmi pomalu sušeno, žilkování, struktura i barva dřeva je průběžně kontrolována. Zakončení rohů a hran, které je pro nábytek ve vlhkých prostorech velmi důležité, je prováděno podle nejpřísnějších kritérií. Propracovaný nábytek z masivního dubu ctí klasické hodnoty ruční práce, ovšem v novém moderním pojetí. Zásuvky jsou například osazeny do kovových pojezdů s pomalým a tichým dojezdem pro maximální komfort při užívání. Nábytek True Oak bude působit harmonicky s umyvadly k postavení na desku z kolekcí Loop and Friends, Memento a My Nature.

Jak získat v koupelně úložný prostor?
Jak získat v koupelně úložný prostor?

Chcete „něco“ udělat se svojí koupelnou? Co by to mělo být? Podíváme-li se na fotografie architektonických ateliérů, najdeme prezentaci krásných výrobků v prostorné koupelně s velikým oknem a vysokým stropem. Rádi bychom také takovou stylovou koupelnu. Jaká je ale realita? V bytech, nezbylo na koupelnu mnoho místa. Vana, umyvadlo i záchodová mísa sdílí často jeden miniaturní prostor. Z něho ještě ukusují stoupačky a topení. Osvětlení bývá pouze umělé. Kdo nemá malé okénko do světlíku, musí si poradit s odvětráváním jinak. To ale není všechno. Mnoho koupelen potřebuje pojmout ještě karmu nebo bojler, pračku, koš na prádlo, nějaké ty kyblíky a úklidové prostředky. Někdy se zdá, že by na všechny ty věci byla potřeba jedna obrovská starobylá almara.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.