Chat: jsme OFFLINE

Výpis článků:

Počet výsledků: 23, strana 1 / 2
Nadčasová elegance a moderní design s Kludi Nova Fonte
Nadčasová elegance a moderní design s Kludi Nova Fonte

Kludi Nova Fonte představuje skvělou volbu pro ty, kteří hledají kvalitní a esteticky atraktivní koupelnové a kuchyňské baterie. Tato produktová řada německé společnosti Kludi nabízí čtyři varianty designu, které uspokojí různé vkusy a preference zákazníků.

GROHE SmartControl Exposed
GROHE SmartControl Exposed

Sprchový systém GROHE SmartControl Exposed představuje kombinaci intuitivního ovládání a nekompromisního požitku ze sprchování. Navíc musíme neskromně říci, že vypadá skvěle. Otáčením daného tlačítka můžete nastavit objem a teplotu vody z příslušné sprchy nebo trysky. Stisknutím tohoto tlačítka poté spustíte proud vody.

Dřezová baterie Kludi Steel
Dřezová baterie Kludi Steel

Vyrobena z masivní nerezové oceli, Kludi Steel je obzvláště odolná, snadno se čistí a zaujme elegantním povrchem. Symbióza válcových tvarů jí dodává dynamický charakter. Solidní kvalita, na kterou se můžete spolehnout.

Pulsify Showerpipe
Pulsify Showerpipe

Kromě integrovaného wellness faktoru zaujme řada Pulsify nadčasově krásným designem, vysokým komfortem a úsporou vody, stejně jako vysokou kvalitou Hansgrohe. Matně černá, matně bílá nebo chromová? S moderními povrchovými designy můžete své koupelně dodat osobitost a originalitu.

Kuchyňské baterie Zesis
Kuchyňské baterie Zesis

Hledáte tu pravou kuchyňskou baterii, ať už jako náhradu za starší model nebo jako trendovou novinku do vaší kuchyně? Vítejte u cíle: v nové řadě Hansgrohe Zesis M33 objevíte minimalistický design, který se hladce začlení do prostředí vaší kuchyně, a funkce pro snadné ovládání.

Vodovodní baterie
Vodovodní baterie

Při renovaci či plánování nové koupelny nebo kuchyně musíme myslet na všechny drobnosti, které s tím souvisí. Vodovodní baterie jsou detailem, který je nezbytný. Přivádějí do koupelny a kuchyně vodu, umožňují nám pouštět jí vždy, když potřebujeme. Současně jimi regulujeme tepotu a průtok vody. Baterie jsou také přesně tím detailem, který dokresluje celý prostor a vdechuje mu osobitý styl.

Kartell by Laufen - vodovodní baterie
Kartell by Laufen - vodovodní baterie

Designové prvky jdou ruku v ruce s pestrobarevnými odstíny z celého světa. Koncept kompletní koupelny staví na ikonickém designu Kartell v tradiční kvalitě výrobce Laufen.

Vodovodní baterie - Morava Retro Mosaz
Vodovodní baterie - Morava Retro Mosaz

Vodovodní baterie Morava vás vrátí do časů, kdy byla elegance vším. Do časů, kdy záleželo na každém detailu a doplňky byly pečlivě propracované. Baterie Morava - Retro krásně vyniknou v klasických koupelnách, které ctí tradici, a zároveň mají styl.

Kuchyňské baterie Grohe Minta
Kuchyňské baterie Grohe Minta

Každá rodina od své kuchyně očekává různorodost, což je přesně to, co baterie Minta nabízí. Všechny baterie řady Minta obsahují jeden nezaměnitelný prvek, kterým je minimalistický, oválný tvar. Jedná se o nejpopulárnější řadu kuchyňských baterií GROHE, a nyní je vylepšená o mnoho inovativních funkcí, například vytahovací duální sprchu.

Úspora vody díky bezdotykovým bateriím Sanela
Úspora vody díky bezdotykovým bateriím Sanela

Společnost SANELA nabízí luxusní designové automatické směšovací baterie, produktové řady SLU, které díky senzoru okamžitě reagují na přítomnost rukou. Za minutu lze jimi ušetřit 14 litrů vody, dosahující až 70% úspor.

Laufen Cityplus - vodovodní baterie
Laufen Cityplus - vodovodní baterie

Řada baterií Cityplus je jedinečná díky velkým plochám a fascinujícímu designu. Kolekce je oslavou městského života.

Vodovodní baterie KLUDI Pure&Easy
Vodovodní baterie KLUDI Pure&Easy

Lidé s otevřenou myslí, kteří vedou moderní životní styl a oceňují ho v koupelně, mají rádi osvěžující vzdušný prostor KLUDI Pure & Easy. Baterie jsou charakterizované expresivním, dynamickým vzhledem. S povrchovou úpravou v oslnivém chromu nebo chladné bílé je KLUDI Pure & Easy minimalistickým vrcholem, který je dokonale v módě.

Vodovodní baterie Kludi E2
Vodovodní baterie Kludi E2

Páčka, jejíž tvar učiní z každého puštění vody zážitek. Ovládací prvek s jedinečně jemným vzhledem a jasné linie, které slibují čistotu.

Ideal Standard - Gio
Ideal Standard - Gio

Design nových vodovodních baterií Gio se vyznačuje jedinečnou elegancí a moderními štíhlými liniemi. Geometrický, minimalistický design ve spojení s dokonalou funkčností zajisté uspokojí vaše potřeby.

GROHE BauLoop
GROHE BauLoop

Pokročilá ergonomie pro moderní koupelny. BauLoop přináší lehkost do svého okolí prostřednictvím rukojeti ve tvaru smyčky a válcovitého těla. Obsahuje podpis GROHE designových prvků, kolekce přináší etiku minimalistického designu na několika odběrných místech a obsahuje baterie pro umyvadla.

Starck Organic - koupelnové baterie
Starck Organic - koupelnové baterie

Jedinečný design a vědomě zodpovědné zacházení s vodou!
Axor Starck Organic přináší design a technologii, ekologii a ekonomii, harmonii srdce a rozumu. Jedinečný, organicko-minimalistický design z pera Philippe Starcka má skulpturální sílu a dodržuje tento základní princip. Měkké formy a plynulé přechody se snoubí s inteligentními funkcemi, smyslností a ekologickými hodnotami. Harmonie představuje i všestrannost: Design se harmonicky integruje do různých prostředí koupelen.

Stylová atmosféra ve Vaší koupelně
Stylová atmosféra ve Vaší koupelně

Inteligentní nadčasová koupelna vznikne spojením elegantního designu a komfortních technických funkcí. Ukažte svůj charakter – pomocí některé z reprezentativních designových armatur HANSALOFT, HANSALIGNA a HANSASTELA ze segmentu HANSA|LIVING. Jejich ovládání je intuitivní, spotřeba ekologická a mytí rukou hygienické. Svým nadčasovým designem propůjčí stylovou atmosféru nejrůznějšímu vybavení koupelny.

Kludi Amba
Kludi Amba

Je opravdu krásná: KLUDI AMBA. Čisté a jemné kontury harmonicky souzní s hladkým a měkce zakřiveným povrchem. Proud vody je neobyčejně jemný, každý dotyk se stává smyslovým zážitkem. Nikdy předtím nebyla žádná baterie obdařená takovými emocemi. Jedinečný je i použitý KLUDI design. Ovládací mechanismus je neoddělitelnou součástí homogenního celku – KLUDI AMBA vypadá, jakoby byla z jednoho kusu. Nenápadné označení teplé a studené vody také koresponduje s použitým designem. Páka je nápadná jen, když je zrovna v provozu, po regulaci přítoku a teploty vody se opět vrátí do své nenápadné a homogenní pozice.Právě použitý inovativní KLUDI design, tzv. IntegralDesign, dělá KLUDI AMBA smyslnou a originální. KLUDI AMBA posouvá design vodovodních baterií do nové dimenze.

Optima - umyvadlová bezdotyková baterie, 6V
Optima - umyvadlová bezdotyková baterie, 6V

Jako výrobce produktů, které umožňují hygienické a šetrné využití vody, klade firma Oras důraz na životní prostředí. Nová bezdotyková baterie Optima je ekologickým řešením pro Vaši koupelnu: šetří jak vodu, tak energii. Použití baterie je snadné a bezpečné – všechno co musíte udělat, je vložit ruce pod výtokové raménko a voda začne sama vytékat. Bez nutnosti dotýkat se baterie před mytím ani po umytí. A to je maximum, které si při hygieně rukou lze představit. Baterie se vypne automaticky bezprostředně po použití.

Hydra: sprchová souprava s ruční a talířovou sprchou, chrom
Hydra: sprchová souprava s ruční a talířovou sprchou, chrom

Ve sprše Oras Hydra se z vody stávají kapičky, které působí dojmem jemného a příjemného deště. Sprcha se nejen velmi příjemně používá, ale také pomáhá šetřit vodu. Ruční sprcha Oras Hydra disponuje dvěma různými funkcemi. Vedle běžného jemného proudu umožňuje využít i osvěžující funkci Hydra, která přivádí silný proud. Přepínač funkce Hydra je důmyslně umístěn v rukojeti, takže jej lze snadno ovládat jednou rukou. Sprcha obsahuje kompaktní výtokové rameno. Celou soupravu doplňuje univerzální držák na mýdlo.

KLUDI BALANCE white - čistá lehkost
KLUDI BALANCE white - čistá lehkost

Tak čistá. Tak jasná. Tak lehká. KLUDI BALANCE WHITE budí emoce. Čistá bílá propůjčuje pocitu čistoty a svěžesti novou intenzitu. Decentní chromové prvky bílou plochu prozáří. Svěží barevný purismus podtrhuje lehkost tvaru. Vypadá to, jako by se páka vznášela na tělem baterie. Funkční prvek se se jeví jako skutečný lichotník rukou, který přesně reguluje tok vody.

Kludi A-QA
Kludi A-QA

Nová sprchová generace KLUDI A-QA spojuje ultraplochý design s technologií nejnovější generace. Inovativní série KLUDI A-QA je velmi lehko nastavitelná a konstrukčně i prostorově úsporná, navíc přináší dostatek volnosti do sprchy. KLUDI A-QA s hýčká třemi druhy sprchových proudů. Každý typ proudu je možné si nastavit jednoduchým přepnutím ovladače. Více hygieny zabezpečí funkce vypouštění, kdy po každém sprchování vyteče zbytková voda z ruční sprchy. Vyhnete se rušivému kapání vody a zvýší se tak ochrana před bakteriemi. Flexibilní A-QA b umí dosáhnout pomocí eco-proudu úsporu vody až do 40%. Funkce omezující vytváření vodního kamene garantuje jednoduché odstranění vápenatých usazenin.

Termostatické baterie ušetří vodu a nabídnou pohodlí.
Termostatické baterie ušetří vodu a nabídnou pohodlí.

V našich končinách si jen málokdo uvědomuje, jakou vzácností a cennou surovinou je voda. Většina z nás to pocítí spíše ve chvíli, kdy drží v ruce vyúčtování za odběr vody pro domácnost. Předsevzetí šetřit málokdy v praxi fungují. Přestaneme se mýt? To nemusíme, je tu řešení, jak šetřit a přitom se příliš neomezovat. Pokrok ve vývoji vodovodních baterií směrem k úsporným a chytrým variantám je nezadržitelný. Můžete mít obyčejný vodovodní kohoutek a můžete mít funkční chytrou baterii. Baterii, která hlídá teplotu i množství vody, aby Vám nepřetekla vana, baterii, která sama kontroluje spotřebu vody. Je to snad sen? Vize daleké budoucnosti? Omyl, takovou vodovodní baterii můžete mít již dnes.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.