Burlington: 2 cm dlažba ideální pro suchou pokládku

V moderním světě designu a architektury, kde estetika společně s funkcionalitou hraje klíčovou roli, se dvoucentimetrové dlažby staly symbolem inovace a všestrannosti. Tato specifická kategorie dlaždic, která je známá svou odolností, estetickou flexibilitou a snadnou instalací, se rychle stává oblíbenou volbou pro řadu aplikací, od elegantně vybavených venkovních teras až po ruch komerčních prostor.


Jejich unikátní kombinace vizuálního apelu s praktičností je důvodem, proč si zaslouží zvláštní pozornost od designérů, architektů a konečných uživatelů hledajících materiály, které jsou nejen krásné na pohled, ale i odolné vůči výzvám každodenního života. Jednou z předních řad, která reprezentuje tuto kategorii, je Burlington 2.0 od Ceramika Paradyz, doplněná o technické inovace v podobě rektifikačních terčů Buzon®.


Přehled řady Burlington 2.0
Série Burlington 2.0 od společnosti Ceramika Paradyz je navržena tak, aby reflektovala vzhled a texturu přírodního kamene, poskytujíc na první pohled autentický vizuální zážitek. Dostupná ve velkoformátových rozměrech 59,5 x 89,5 cm a 59,5 x 59,5 cm, nabízí dlaždice z této řady flexibilitu pro různé designové aplikace. Barevné varianty jako Ivory, Rust, Silver a Blue umožňují vytvoření harmonických i kontrastních aranžmá pro každý prostor. Terasové dlaždice Burlington jsou vyrobeny z glazovaného porcelánu, což zajišťuje jejich mrazuvzdornost a odolnost proti povětrnostním vlivům a mechanickému opotřebení.


Využití rektifikačních terčů Buzon®
Pro instalaci 2cm dlaždic představují rektifikační terče Buzon® efektivní řešení. Díky možnosti nastavení výšky a sklonu terče umožňují přesné a stabilní umístění dlaždic v exteriérových i interiérových aplikacích. Terče Buzon®, vyrobené z ekologicky šetrného a odolného polypropylenu, podporují nosnost až 1000 kg na kus a jsou schopny vyrovnávat výškové rozdíly v podkladu. Systém umožňuje také snadné vytvoření odvodňovacích mezer mezi dlaždicemi, což zajišťuje efektivní odvod vody a přispívá k dlouhodobé stabilitě a odolnosti pokládané plochy.

 

Aplikace a praktické použití
Série Burlington 2.0 je vhodná pro řadu aplikací, včetně venkovních teras, příjezdových cest a rodinných domů. Díky své odolnosti a estetické flexibilitě jsou tyto dlaždice ideální volbou pro projekty, které vyžadují dlouhodobou trvanlivost a vizuální atraktivitu. Při kombinaci s rektifikačními terči Buzon® je instalace jednodušší a rychlejší, což šetří čas a náklady na realizaci projektu.


V naší prodejně
V našem koupelnovém studiu Sanita.cz ve Vestci u Prahy máme vystaveny vzorky z řady Burlington 2.0 a další 2cm dlažby. Zákazníkům rádi předvedeme rektifikační terče Buzon® a poradíme s výběrem nejlepšího řešení pro jejich projekty. Naše široká nabídka a odborné poradenství zajišťuje, že každý zákazník si odnese nejen kvalitní produkty, ale i ucelenou představu o možnostech jejich využití.

Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Youtube, PinterestOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
27.03.2024

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Příroda, relax, My Tones – trik na koupelnu, která vás nabije energií!
Příroda, relax, My Tones – trik na koupelnu, která vás nabije energií!

Přineste si kousek dovolené domů. S obklady My Tones se vaše koupelna promění v nekonečnou pláž relaxace!

Pastelový sen: Kolekce Cielo e Terra přináší jemnost a rozmanitost do každého prostoru
Pastelový sen: Kolekce Cielo e Terra přináší jemnost a rozmanitost do každého prostoru

Hledáte způsob, jak oživit svůj domov jemností a elegancí? Kolekce Cielo e Terra od Tubadzin přináší harmonii pastelových odstínů a formátovou rozmanitost, která vám umožní vytvořit prostředí přesně podle vašich představ.

Kolekce Rufus: Klasický design, který nikdy nevyjde z módy
Kolekce Rufus: Klasický design, který nikdy nevyjde z módy

Rufus přináší do interiérů harmonickou paletu teplých odstínů, které dodávají domovu pohodlí a eleganci. Tato kolekce je určena pro milovníky klasického stylu a nabízí ideální řešení pro obýváky, salony, haly, kuchyně, jídelny a terasy.

Kouzlo dřeva bez kompromisu: Artwood od NovaBell
Kouzlo dřeva bez kompromisu: Artwood od NovaBell

Při vstupu do moderně zařízeného interiéru se často setkáváme s překvapivými materiály, které dokážou proměnit každodenní prostor v útočiště pohody a stylu.

Rako Plywood: Keramická dlažba s duší pravého dřeva
Rako Plywood: Keramická dlažba s duší pravého dřeva

Představte si, že vstoupíte do prostoru, kde hřejivá atmosféra dřeva je cítit v každém detailu, avšak s vědomím, že vaše kroky nezatěžují přírodu a ani nevyžadují náročnou péči.

Kolekce Stones od RAKO: Elegance do každého prostoru
Kolekce Stones od RAKO: Elegance do každého prostoru

Ahoj všem, kdo milují pohled na krásu přírodního kamene a zároveň chtějí pro svůj domov něco odolného, praktického a snadno udržovatelného! Máme pro vás něco speciálního – keramické obklady a dlažby ze série Stones od RAKO.

Odolná elegance dlažby Tioga: Univerzální řešení pro každý interiér
Odolná elegance dlažby Tioga: Univerzální řešení pro každý interiér

Hledáte dlažbu, která odolá každodennímu shonu a přitom zůstane věrná eleganci přírodního vzhledu? Řada Tioga od Nowa Gala vám nabízí přesně to - ideální spojení funkčnosti a designu.

Patina Plate - obklady a dlažby v duchu Wabi-sabi
Patina Plate - obklady a dlažby v duchu Wabi-sabi

Ve světě, kde moderní design často směřuje k dokonalosti a symetrii, je japonská filozofie Wabi-sabi osvěžujícím vánkem. Tato tradice učí oceňovat krásu ve stáří a nepravidelnosti, což se odráží i v designu interiérů. Keramické obklady v duchu Wabi-sabi, jako je série Patina Plate, jsou toho příkladem.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit