Téma: Vodovodní baterie, zobrazeno: 1015x

Chcete se sprchovat jako králové, nebo stále trpět pod průměrnou sprchou? Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan nyní za speciální cenu 3590 Kč vč. DPH

Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan je snadný přechod na bezpečnější a pohodlnější sprchování. Navíc vám umožní na jednom místě využívat ergonomické ovládání a bezpečnostní funkce vhodné pro celou rodinu.

Sprchový set Grohtherm vám umožní na jednom místě využívat ergonomické ovládání a bezpečnostní funkce vhodné pro celou rodinu. S touto nástěnnou termostatickou baterií získáte výhody termostatického sprchování. Jeho štíhlá válcová silueta skrývá funkce, které nabízejí větší pohodlí. Obsahuje vše potřebné na jednom místě, včetně sprchového setu GROHE Tempesta Cosmopolitan 100, který se skládá z ruční sprchy se dvěma možnostmi proudu - jemným proudem Rain a výkonným proudem Jet - a 600mm sprchové tyče a 1750mm hadice.


(reálná fotografie z naší prodejny)

Technologie GROHE TurboStat vám umožní vychutnat si vodu, která má vždy ideální teplotu bez výkyvů. Samozřejmostí je také bezpečnost, která z ní činí ideální volbu pro rodinné koupelny - dětem zabrání v přílišném zvýšení teploty tlačítko GROHE SafeStop, nastavené na 38 °C, a omezovač teploty GROHE SafeStop Plus, který lze nastavit na další limit 43 °C. Ovládání je také snadné pro každého - rukojeť GROHE MetalGrip se skrytým okrajem Ergorim na zadní straně rukojeti se skvěle drží, a to i mokrýma nebo namydlenýma rukama. Baterie je vybavena funkcí GROHE EcoJoy, která šetří vodu bez námahy. Požadujete plný průtok? Pro uvolnění rukojeti stačí stisknout tlačítko EcoButton. Technologie u ruční sprchy GROHE DreamSpray zajišťuje rovnoměrný proud vody z každé sprchové trysky a díky funkci SpeedClean se trysky snadno zbavují vodního kamene. Tato elegantní baterie je opatřena odolnou technologií GROHE StarLight, která zajišťuje dlouhotrvající třpytivý vzhled.

Obsah balení

Termostatická sprchová baterie Grohtherm 800 CosmopolitanTempesta Cosmopolitan 100 sprchový set se dvěma proudy, 600 mm


Reálné fotografie produktu


Použitá technologie:

EcoJoy
Všechny výrobky Grohe EcoJoy® jsou systematicky navrženy pro úsporu vody a energie, aby byly šetřeny cenné zdroje. Tyto výrobky, vybavené technologiemi pro úsporu vody, nabízejí dokonalý požitek z vody bez nutných kompromisů. Snížení spotřeby vody a energie jde ruku v ruce s pohodlím a atraktivním designem. Méně vody. Dokonalý proud.
TurboStat
Naše revoluční technologie Grohe TurboStat poskytuje vodu s požadovanou teplotou během zlomku sekundy a udržuje ji konstantní po celou dobu sprchování. Termostaty Grohtherm jsou vybaveny nejpokročilejšími a precizně vyrobenými kartušemi v odvětví. Termočlánek má zvýšenou citlivost a naše termostaty reagují na změny v tlaku vody dvakrát rychleji než dříve. Už nemusíte plýtvat vodou, než nastavíte tu správnou teplotu.
DreamSpray
Technologie Grohe DreamSpray je jádrem každé sprchy Grohe: nabízí absolutně nejvyšší kvalitu, zahrnuje inovace, které vám pomáhají vychutnat si bezpříkladný zážitek ze sprchování. Pokročilé sprchovací jednotky uvnitř hlavice sprchy nabízejí maximální přesnost a konzistentní rozvádění vody do každé jednotlivé trysky. Ať si zvolíte jakýkoli typ sprchy, pro jakoukoli náladu, můžete si být jisti, že si pod sprchou užijete ryzí zábavu.
Rain spray
Široký, luxusní, jemný režim proudu na zklidnění pokožky. Stejně jako letní déšť, který režim simuluje, je tento proud všeobjímající a bohatý.
Jet spray
Intenzivní kruhové trysky produkující osvěžující proud vody. Hodí se obzvláště pro stimulaci pokožky nebo čištění vany či sprchového koutu.
SafeStop / SafeStop Plus
Tato bezpečnostní funkce termostatů GROHE umožňuje nastavit maximální teplotu vody na 38 °C, aby nedošlo k opaření. Pokud to není dostatečné, volitelná pojistka SafeStop Plus poté slouží jako přídavná úroveň zabezpečení na teplotní hranici 43 °C.
AntiFold
Ochrana proti zlomení hadice

Termostatické baterie představují moderní a efektivní řešení pro vaši sprchovou zónu, které vynikají nejen svou funkcionalitou, ale i estetickým a luxusním vzhledem. Zde je pět důvodů, proč byste měli zvážit jejich použití ve své koupelně:
1. Pohodlí a konstantní teplota vody: Termostatická baterie udržuje vodu přesně na nastavené teplotě, bez ohledu na to, jak se mění tlak nebo teplota vody ve vašem systému. To znamená, že se nemusíte bát náhlých změn teploty, což je obzvláště užitečné v domácnostech s dětmi nebo staršími osobami.
2. Energetická účinnost a úspora vody: Díky schopnosti udržovat konstantní teplotu můžete s termostatickou baterií ušetřit na spotřebě vody i energie. Není potřeba neustále upravovat teplotu, což snižuje množství zbytečně spotřebované vody a energie na ohřev.
3. Bezpečnost: Termostatické baterie jsou vybaveny bezpečnostním zámkem, který brání náhodnému nastavení příliš vysoké teploty vody. To je obzvláště důležité pro domácnosti s malými dětmi, aby se předešlo riziku popálení.
4. Luxusní vzhled a design: Moderní termostatické baterie nejenže vylepší funkčnost vaší koupelny, ale mohou se také stát elegantním doplňkem. S širokou škálou designů se snadno začlení do jakéhokoliv interiéru koupelny, přidávajíc k pocitu luxusu a sofistikovanosti.
5. Dlouhodobá odolnost a spolehlivost: Vysoce kvalitní termostatické baterie jsou navrženy tak, aby odolávaly každodennímu používání a zůstaly funkční po mnoho let. To znamená méně starostí s údržbou a dlouhodobou spokojenost s vaší investicí do koupelny.

Koupit - Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan


Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Youtube, PinterestOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
24.01.2024

Produkty související s článkem

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

GROHE SmartControl: Revoluce ve vaší koupelně
GROHE SmartControl: Revoluce ve vaší koupelně

Vítejte ve světě, kde se spojují luxus, inovace a intuitivní ovládání – světě sprchových systémů GROHE SmartControl. Tyto systémy přináší dokonalou kontrolu nad vaší sprchou, a to vše s elegantním designem a pokročilými technologiemi.

Harmonie funkcí a formy - Koupelnové baterie Laufen NEJA
Harmonie funkcí a formy - Koupelnové baterie Laufen NEJA

V prostoru koupelny, kde každý detail odráží osobnost a vkus svého majitele, přichází kolekce NEJA od Laufen jako vyjádření eleganci a funkčnosti v jednom. Charakterizovaná čistými, rovnými liniemi, které však mají v sobě křivky plynoucí s přirozeností a lehkostí, NEJA je odvážným, avšak jemným prohlášením v designu koupelnových armatur.

Zkuste nový styl vaší koupelny s exkluzivními bateriemi od Rav Slezák a Hansa
Zkuste nový styl vaší koupelny s exkluzivními bateriemi od Rav Slezák a Hansa

Naše vzorková prodejna ve Vestci je plná úžasných příkladů, jak může správný kus koupelnového vybavení zlepšit celkový vzhled vašeho domova. Mezi těmito skvosty najdete nejnovější umyvadlové baterie od předních výrobců - Rav Slezák a Hansa. Tito výrobci jsou známi svou kvalitou, designem a odolností. A jejich nejnovější přírůstky, umyvadlové baterie Colorado, Yukon a Hansabasic XL, nejsou výjimkou.

Nadčasová elegance a moderní design s Kludi Nova Fonte
Nadčasová elegance a moderní design s Kludi Nova Fonte

Kludi Nova Fonte představuje skvělou volbu pro ty, kteří hledají kvalitní a esteticky atraktivní koupelnové a kuchyňské baterie. Tato produktová řada německé společnosti Kludi nabízí čtyři varianty designu, které uspokojí různé vkusy a preference zákazníků.

GROHE SmartControl Exposed
GROHE SmartControl Exposed

Sprchový systém GROHE SmartControl Exposed představuje kombinaci intuitivního ovládání a nekompromisního požitku ze sprchování. Navíc musíme neskromně říci, že vypadá skvěle. Otáčením daného tlačítka můžete nastavit objem a teplotu vody z příslušné sprchy nebo trysky. Stisknutím tohoto tlačítka poté spustíte proud vody.

Dřezová baterie Kludi Steel
Dřezová baterie Kludi Steel

Vyrobena z masivní nerezové oceli, Kludi Steel je obzvláště odolná, snadno se čistí a zaujme elegantním povrchem. Symbióza válcových tvarů jí dodává dynamický charakter. Solidní kvalita, na kterou se můžete spolehnout.

Pulsify Showerpipe
Pulsify Showerpipe

Kromě integrovaného wellness faktoru zaujme řada Pulsify nadčasově krásným designem, vysokým komfortem a úsporou vody, stejně jako vysokou kvalitou Hansgrohe. Matně černá, matně bílá nebo chromová? S moderními povrchovými designy můžete své koupelně dodat osobitost a originalitu.

Kuchyňské baterie Zesis
Kuchyňské baterie Zesis

Hledáte tu pravou kuchyňskou baterii, ať už jako náhradu za starší model nebo jako trendovou novinku do vaší kuchyně? Vítejte u cíle: v nové řadě Hansgrohe Zesis M33 objevíte minimalistický design, který se hladce začlení do prostředí vaší kuchyně, a funkce pro snadné ovládání.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit