Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Sprchový systém HansaBasic: Spojení pohodlí, bezpečnosti a designu

Představujeme HansaBasic, sprchový systém, který je ideální pro každou moderní koupelnu, díky svému jednoduchému, ale efektivnímu designu a rozšířené pětileté záruce.


Výběr sprchového systému může být někdy složitý proces, ale s novou řadou HansaBasic od německého výrobce Hansa je rozhodnutí snadnější. Hansa, je známá svým důrazem na kvalitu a inovativní přístup k designu koupelnových armatur. Řada HansaBasic byla navržena s cílem poskytnout jednoduché, ale efektivní řešení pro moderní koupelny, což z ní dělá ideální volbu pro ty, kteří hledají spojení funkčnosti a estetického vzhledu.


Klíčové vlastnosti a obsah balení
Sprchový systém HansaBasic je vybaven množstvím funkčních prvků, které zajišťují komfort a bezpečnost uživatelů. Mezi hlavní prvky patří:
Termostatická sprchová baterie s integrovanou termostatickou kartuší, která umožňuje přesné ovládání teploty vody.
Otočný a integrovaný přepínač pro snadnou manipulaci s průtokem vody.
Bezpečnostní pojistka nastavená na 38 °C chrání před nechtěným opařením, zatímco technologie THERMO COOL zajišťuje, že tělo baterie zůstává chladné na dotek.
Hlavová sprcha a ruční sprcha s technologií proti usazeninám, která usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost produktu.


Výjimečná záruka a technické specifikace
Kromě nadčasového designu a prvotřídní kvality materiálů, jako je mosaz použitá pro výrobu, HansaBasic nabízí zákazníkům rozšířenou záruku pět let na funkčnost. To je důkazem důvěry vynaložené výrobce v trvanlivost a spolehlivost svých produktů.

Technické vlastnosti, jako je maximální teplota zdroje teplé vody (+65°C) a instalační šířka (150±15 mm), jsou přizpůsobeny pro snadnou montáž a kompatibilitu s většinou stávajících systémů. Průtok vody u tohoto modelu, který se pohybuje mezi 10,8 a 14,4 litry za minutu, je ideální pro efektivní, ale šetrné mycí zážitky.


Dostupnost a podpora
Sprchový systém HansaBasic je k vidění v našem novém koupelnovém studiu v Vestci u Prahy, kde si zákazníci mohou všechny funkce prohlédnout a vyzkoušet. Náš tým je připraven poskytnout odborné poradenství a pomoc s výběrem toho pravého řešení pro vaši koupelnu. Prozkoumejte HansaBasic a další kvalitní vybavení v našem studiu a přesvědčte se sami, že kvalita a funkčnost jdou ruku v ruce s elegantním designem, který doplní jakýkoli interiér koupelny.Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

HansaBasic - Funkční elegance pro každou koupelnu
HansaBasic - Funkční elegance pro každou koupelnu

V dnešní době, kdy se většina z nás snaží najít ten pravý balanc mezi kvalitou, designem a cenou, přichází produktová řada HansaBasic od renomovaného výrobce Hansa jako ideální řešení. Hansa, jako součást skupiny finského výrobce ORAS, přináší na trh kolekci, která je synonymem pro univerzálnost a funkčnost. S řadou HansaBasic získává zákazník nejen prvotřídní kvalitu a nadčasový design, ale také rozšířenou záruku pět let na funkčnost, což je v tomto segmentu skutečně výjimečné.

Chcete se sprchovat jako králové, nebo stále trpět pod průměrnou sprchou? Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan nyní za speciální cenu 3590 Kč vč. DPH
Chcete se sprchovat jako králové, nebo stále trpět pod průměrnou sprchou? Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan nyní za speciální cenu 3590 Kč vč. DPH

Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan je snadný přechod na bezpečnější a pohodlnější sprchování. Navíc vám umožní na jednom místě využívat ergonomické ovládání a bezpečnostní funkce vhodné pro celou rodinu.

GROHE SmartControl: Revoluce ve vaší koupelně
GROHE SmartControl: Revoluce ve vaší koupelně

Vítejte ve světě, kde se spojují luxus, inovace a intuitivní ovládání – světě sprchových systémů GROHE SmartControl. Tyto systémy přináší dokonalou kontrolu nad vaší sprchou, a to vše s elegantním designem a pokročilými technologiemi.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU