GROHE SmartControl: Revoluce ve vaší koupelně

Vítejte ve světě, kde se spojují luxus, inovace a intuitivní ovládání – světě sprchových systémů GROHE SmartControl. Tyto systémy přináší dokonalou kontrolu nad vaší sprchou, a to vše s elegantním designem a pokročilými technologiemi.


Ať už hledáte stylový design, funkčnost nebo prostě jen dokonalou kontrolu, sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl 310 nabízí vše. Jeho krásná, široká hlavice Rainshower 310 SmartActive v lesklém chromu kombinuje silný průtok vody s jemným, osvěžujícím sprejem.


Ruční sprcha může být individuálně nastavena na jakoukoli výšku díky plně nastavitelnému držáku sprchy: ideální pro sprchování bez zmáčení vlasů.


Perfektní kontrola je zajištěna s Grohtherm SmartControl s intuitivním ovládáním "stiskněte, otočte, sprchujte se". To usnadňuje přepínání mezi dvěma různými vzory spreje a ruční sprchou - nebo si můžete vybrat oba najednou, pokud chcete.


S termostatickou technologií GROHE TurboStat můžete nastavit požadovanou teplotu a poté si užívat dokonalý komfort s vědomím, že zůstane stále konstantní. Každý GROHE SmartControl je vybaven technologií CoolTouch. To znamená, že popálení na horkých površích je nemožné - jen jeden z mnoha benefitů, které můžete užívat se sprchovým systémem Euphoria SmartControl.

Co máme na mysli pod pojmem SmartControl? Je to, když můžete snadno ovlivnit každý aspekt vaší sprchy, což vám umožní naprosto si vychutnat okamžik a uvolnit se. SmartControl je intuitivní ovládání, které se děje bez chvíle přemýšlení, jednoduše vám poskytuje dokonalý sprchový zážitek. Do vytvoření GROHE SmartControl bylo vloženo mnoho detailů a myšlenek - abyste z něj mohli získat ještě více.

Užívání si osvěžující a personalizované sprchy nikdy nebylo snazší. Stačí stisknout tlačítko, abyste si vybrali preferovaný sprchový proud. GROHE SmartControl vám umožňuje přepínat mezi dvěma různými proudy sprchové hlavice a ruční sprchou. Možná byste dali přednost dvěma proudům současně? Žádný problém, stačí aktivovat obě tlačítka a užívat si.

Tři druhy proudu vody:
1. Flexibilní: Jednoduše zvyšte průtok vody, abyste získali přesně správné množství. Od jemného spreje až po osvěžující sprchu – pro plynulou flexibilitu.
2. Výkonný: Dostaňte sílu pod vaše prsty. Začněte energickým proudem pro vypláchnutí šamponu. Zvyšte objem pro koncentrovaný proudový masážní sprej, aby jste odplavili stres dne.
3. Relaxační: Veškerá kontrola, kterou potřebujete pro dokonalou relaxaci - vyberte si jemnou a osvěžující dešťovou sprchu nebo zvyšte objem na maximum pro letní přívalový déšť.

Sprchové systémy GROHE SmartControl nejsou jen o technologii a designu; jsou o vytvoření míst, kde každá sprcha je nezapomenutelným zážitkem.Koupit Euphoria SmartControl System 310 DuoLíbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Sprchový systém HansaBasic: Spojení pohodlí, bezpečnosti a designu
Sprchový systém HansaBasic: Spojení pohodlí, bezpečnosti a designu

Představujeme HansaBasic, sprchový systém, který je ideální pro každou moderní koupelnu, díky svému jednoduchému, ale efektivnímu designu a rozšířené pětileté záruce.

HansaBasic - Funkční elegance pro každou koupelnu
HansaBasic - Funkční elegance pro každou koupelnu

V dnešní době, kdy se většina z nás snaží najít ten pravý balanc mezi kvalitou, designem a cenou, přichází produktová řada HansaBasic od renomovaného výrobce Hansa jako ideální řešení. Hansa, jako součást skupiny finského výrobce ORAS, přináší na trh kolekci, která je synonymem pro univerzálnost a funkčnost. S řadou HansaBasic získává zákazník nejen prvotřídní kvalitu a nadčasový design, ale také rozšířenou záruku pět let na funkčnost, což je v tomto segmentu skutečně výjimečné.

Chcete se sprchovat jako králové, nebo stále trpět pod průměrnou sprchou? Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan nyní za speciální cenu 3590 Kč vč. DPH
Chcete se sprchovat jako králové, nebo stále trpět pod průměrnou sprchou? Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan nyní za speciální cenu 3590 Kč vč. DPH

Termostatický sprchový set Grohtherm 800 Cosmopolitan je snadný přechod na bezpečnější a pohodlnější sprchování. Navíc vám umožní na jednom místě využívat ergonomické ovládání a bezpečnostní funkce vhodné pro celou rodinu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU