Poradna: jsme ONLINE
Téma: Vodovodní baterie (29.06.2023)

Zkuste nový styl vaší koupelny s exkluzivními bateriemi od Rav Slezák a Hansa

Naše vzorková prodejna ve Vestci je plná úžasných příkladů, jak může správný kus koupelnového vybavení zlepšit celkový vzhled vašeho domova. Mezi těmito skvosty najdete nejnovější umyvadlové baterie od předních výrobců - Rav Slezák a Hansa. Tito výrobci jsou známi svou kvalitou, designem a odolností. A jejich nejnovější přírůstky, umyvadlové baterie Colorado, Yukon a Hansabasic XL, nejsou výjimkou.

Baterie Colorado (2.193 Kč vč. DPH) od Rav Slezák, v matně černém provedení a s výškou 162 mm, je skvělým příkladem toho, jak může kvalitní koupelnové vybavení vypadat. Colorado je navržena s keramickou kartuší o průměru 35 mm a nabízí až 10 let záruky na těsnost odlitku a tělo baterie, a 6 let na kartuši a povrchovou úpravu.


Dalším vynikajícím příkladem je umyvadlová baterie Yukon (1.793 Kč vč. DPH), také od Rav Slezák. Tento model, v provedení chrom a s výškou 170 mm, vypadá stejně dobře jako jeho sestra, Colorado. Stejně jako Colorado, i Yukon má keramickou kartuši o průměru 35 mm a stejnou záruku.


A konečně, ale rozhodně ne poslední, je zde umyvadlová baterie Hansabasic XL od Hansa (2.437,- Kč vč. DPH). Tato chromová baterie má celou řadu vlastností, včetně PCA® aerátoru s konstantním průtokovým množstvím nezávislým na změnách tlaku a mechanického uzávěru odpadu s táhlem. Využívá keramickou kartuši o průměru 35 mm pro ovládání teploty a průtoku vody.


Navštivte nás ve vzorkové prodejně ve Vestci, kde naleznete tyto a mnoho dalších modelů od výrobců, jako je Hansa, Hansgrohe, Kludi, Jika, Rav Slezák, Roca a Grohe. Přijďte a prohlédněte si tyto nové modely na vlastní oči. Těšíme se na vaši návštěvu!


O výrobcích:

Rav Slezák je významný český výrobce vodovodních baterií, který je známý svým důrazem na kvalitu, inovace a design. Společnost byla založena v roce 1991 a od té doby si vydobyla pověst jednoho z nejspolehlivějších jmen v odvětví. Jejich produkty, které zahrnují širokou škálu koupelnových a kuchyňských baterií, jsou vysoce ceněny pro svou dlouhou životnost, funkčnost a estetický vzhled. Všechny výrobky Rav Slezák procházejí přísnými testy kvality a společnost se zavázala k poskytování vynikajícího servisu a podpory zákazníkům.


Hansa je mezinárodně uznávaný výrobce vodovodních baterií se sídlem v Německu. Od svého založení v roce 1911 se společnost zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních a technologicky pokročilých produktů. Hansa je synonymem pro inovace a výjimečný design, což odráží jejich motto "Voda a design jsou naše vášeň". Společnost je známá svou širokou škálou baterií, které se vyznačují elegantním designem, energetickou účinností a udržitelností. Díky svému zaměření na zákaznický servis a kvalitu si Hansa vydobyla místo jako jeden z předních výrobců vodovodních baterií na světě.

Kompletní nabídka vodovodních baterií zde.

Vodovodní baterie vystavené na prodejně ve Vestci zde.

Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
29.06.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Nadčasová elegance a moderní design s Kludi Nova Fonte
Nadčasová elegance a moderní design s Kludi Nova Fonte

Kludi Nova Fonte představuje skvělou volbu pro ty, kteří hledají kvalitní a esteticky atraktivní koupelnové a kuchyňské baterie. Tato produktová řada německé společnosti Kludi nabízí čtyři varianty designu, které uspokojí různé vkusy a preference zákazníků.

GROHE SmartControl Exposed
GROHE SmartControl Exposed

Sprchový systém GROHE SmartControl Exposed představuje kombinaci intuitivního ovládání a nekompromisního požitku ze sprchování. Navíc musíme neskromně říci, že vypadá skvěle. Otáčením daného tlačítka můžete nastavit objem a teplotu vody z příslušné sprchy nebo trysky. Stisknutím tohoto tlačítka poté spustíte proud vody.

Dřezová baterie Kludi Steel
Dřezová baterie Kludi Steel

Vyrobena z masivní nerezové oceli, Kludi Steel je obzvláště odolná, snadno se čistí a zaujme elegantním povrchem. Symbióza válcových tvarů jí dodává dynamický charakter. Solidní kvalita, na kterou se můžete spolehnout.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.