Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Dlaždice, které přináší umění do každého prostoru - Monet od Ceramika Paradyz

Vytvořit interiér, který odráží nejen současné trendy, ale i osobitý styl a vysokou kvalitu materiálů, je snem každého z nás. Kolekce MONET z naší nabídky Sanita.cz přináší právě takovou možnost. Tato kolekce, inspirovaná kamenem a jeho přirozenou krásou, nabízí dlaždice s výrazným žilkováním, které promění každý prostor v umělecké dílo.


Dlaždice kolekce MONET jsou inspirovány originálním kamenem, jehož malebný charakter je umocněný nápaditým žilkováním. Vytváří dojem, jako byste se nacházeli v galerii plné světla a barev. Povrch dlaždic je leštěný, což zvyšuje jejich estetický efekt a usnadňuje údržbu. Díky výrazné hloubce barvy a textury každý kus působí unikátně, přesto v harmonii s celkovým designem.


Dlaždice z kolekce MONET se hodí do různých typů prostorů - od koupelen a kuchyní až po obývací pokoje, haly, terasy a balkony. Vynikají také ve veřejných a komerčních prostorách jako jsou hotelové recepce. Nabízíme je ve formátech 119.8 x 119.8 cm, 119.8 x 279.8 cm a 59.8 x 119.8 cm, což umožňuje adaptaci na rozličné velikosti a rozměry místností. Pozor na velké formáty dlaždic, jako jsou 119.8 x 279.8 cm, vyžadují zvláštní pozornost při manipulaci, což je téma, kterému jsme se věnovali v samostatném článku.


Dlaždice MONET vyrábí renomovaný polský výrobce Ceramika Paradyz, známý svým důrazem na inovace a kvalitu. Produkty Ceramika Paradyz jsou synonymem pro trvanlivost, což zajišťuje, že vaše investice do nového interiéru bude dlouhodobě výnosná.


Navštivte naši vzorkovou prodejnu ve Vestci u Prahy, kde si můžete tyto exkluzivní dlaždice prohlédnout a osahat. Rádi vám poradíme s výběrem a přizpůsobením materiálů pro váš interiér. Prohlédněte si kolekci MONET a nechte se inspirovat k vytvoření prostoru, který bude každý den připomínat umělecké dílo.


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.

Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO
Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO

Hledáte ideální dlažbu pro vaši terasu nebo okolí bazénu? Castone Outdoor 2 cm od RAKO nabízí nejen moderní design, ale i vynikající odolnost a snadnou údržbu.

Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO
Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO

Hledáte ideální venkovní dlaždice? Seznamte se s řadou Vals Outdoor 2 cm od Rako, která nabízí dokonalé propojení interiéru a exteriéru a mnoho výhod, které ocení každý majitel domu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU