Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Brazilian Quartzite - Příběh brazilského křemence v designu vaší koupelny

Nechejte se unést krásou Brazilian Quartzite, kolekce keramických obkladů inspirovaných kontrasty a dynamikou brazilské přírody.


Představte si energii plnou barvy a rytmu, která se prolíná přírodními prvky a vytváří z každého místa něco výjimečného. Brazilian Quartzite je kolekcí keramických obkladů, která přináší kousek brazilské vášně do vašeho domova.


Oceněná v prestižním A’ Design Award & Competition, tato série obkladů představuje symbiózu přírody a designu, kde každý kousek vypráví svůj příběh. S barvami, které odrážejí hloubku oceánu, zlatavý písek pláží a temnotu skalních útesů, vám Brazilian Quartzite umožní uchovat tyto momenty navždy.


V interiéru, jak ukazují obrázky, se obklady Brazilian Quartzite jeví jako umělecké plátno, na kterém příroda zanechala svůj otisk. Ať už jde o podlahu obývacího pokoje, která připomíná mořské dno nebo koupelnové stěny evokující vzácný kámen, je zřejmé, že se jedná o víc než jen obklady. Je to styl života.


Každý vzor obkladu je jedinečný, stejně jako krajina Brazílie. Ať už si vyberete kteroukoliv ze čtyř barevných variant, můžete si být jisti, že získáte kus neopakovatelné krásy, která se stane centrálním prvkem vaší domácnosti. Brazilian Quartzite dokáže osvěžit prostor svou energií, přesto je v jeho výrazu cítit klid a vyrovnanost.


Za zmínku stojí také různorodost formátů, která zaručuje, že obklady Brazilian Quartzite zapadnou do každého prostoru. Jejich adaptabilita a všestrannost jsou důkazem toho, že se jedná o produkt, který byl vytvořen s myšlenkou na potřeby a přání moderního člověka, který hledá nejen funkčnost, ale i estetickou hodnotu.


Nezapomeňte, že tyto a další vzory keramických obkladů si můžete prohlédnout i na vlastní oči v našem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy, kde vám náš tým rád pomůže s výběrem toho pravého pro vaši domácnost.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.

Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO
Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO

Hledáte ideální dlažbu pro vaši terasu nebo okolí bazénu? Castone Outdoor 2 cm od RAKO nabízí nejen moderní design, ale i vynikající odolnost a snadnou údržbu.

Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO
Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO

Hledáte ideální venkovní dlaždice? Seznamte se s řadou Vals Outdoor 2 cm od Rako, která nabízí dokonalé propojení interiéru a exteriéru a mnoho výhod, které ocení každý majitel domu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU