Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Elegantní a svěží koupelnové řešení s řadou Modern Pearl od Tubadzin

Přemýšlíte nad tím, jak oživit vaši koupelnu a přidat jí na univerzálnosti a eleganci? Řada Modern Pearl od polského výrobce Tubadzin je přesně tím, co hledáte. Kombinuje sofistikovanou jednoduchost s možností vnesení osobitého výrazu do vašeho interiéru.


Harmonické spojení neutrálních barev a promyšlených detailů najdete v kolekci Modern Pearl od polského výrobce Tubadzin. Obklady v tomto minimalistickém a přesto elegantním provedení se vyrábějí ve formátu 30x60 cm, zatímco dlažba vytváří dokonalou symbiózu s formátem 60x60 cm. Tato konzistence ve velikostech jednotlivých prvků vede k optickému sjednocení prostoru a poskytuje pevný základ pro další doplňky a designové prvky vaší koupelny. Bílá a béžová barevná paleta přináší do prostoru světlo a vizuální prostor, což umožňuje další výrazné designové prvky, jako jsou inserta, která pak mohou vyniknout a stát se hlavním prvkem interiéru.


Pro ty, kdo touží po unikátních prvcích, nabízí Tubadzin inserto Modern Pearl parrots o velikosti 120x120 cm, které působí jako skvostné umělecké dílo. Toto inserto přináší do vašeho prostoru trochu exotiky s motivem květin a papoušků, který je jak živý, tak jemně stylizovaný, a dodává prostoru dynamiku a život.


Další rozměr dekorace přináší inserto s trojúhelníkovými vzory, kde se střídají lesklé a matné plošky. Tento prvek vytváří efekt hry světla a stínů a může v kombinaci s organickou krásou předchozího inserta vytvořit zajímavý kontrast mezi geometrií a přírodou. Významným designovým prvkem je také kombinace lesklých obkladů a matné dlažby ve formátu 60x60 cm, což dovoluje vytvořit prostory s různou texturou a odrazivostí. Tohle dynamické střídání povrchů přináší vaší koupelně nejen vizuální hloubku, ale také pocit dokonalého sladění funkčnosti a stylu.


Tubadzin je renomovaný pro svou kvalitu a inovace v oblasti keramických obkladů a dlažeb a řada Modern Pearl je důkazem jejich mistrovství. Či už hledáte jednoduchou eleganci nebo propracovaný design, Modern Pearl poskytuje řešení, které se přizpůsobí vašim představám. Pokud vás tento styl zaujal a chtěli byste se podívat na produkty na vlastní oči, navštivte koupelnové studio Sanita.cz ve Vestci u Prahy. Naši specialisté vám poskytnou odborné poradenství a pomohou vám vytvořit koupelnu snů s produkty od Tubadzin.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.

Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO
Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO

Hledáte ideální dlažbu pro vaši terasu nebo okolí bazénu? Castone Outdoor 2 cm od RAKO nabízí nejen moderní design, ale i vynikající odolnost a snadnou údržbu.

Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO
Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO

Hledáte ideální venkovní dlaždice? Seznamte se s řadou Vals Outdoor 2 cm od Rako, která nabízí dokonalé propojení interiéru a exteriéru a mnoho výhod, které ocení každý majitel domu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU