Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Příroda, relax, My Tones – trik na koupelnu, která vás nabije energií!

Přineste si kousek dovolené domů. S obklady My Tones se vaše koupelna promění v nekonečnou pláž relaxace!


Jedna věc je jasná: koupelna už dávno není jen prostor, kde se jen tak mimochodem umyjete. Dnes? Dnes je to váš osobní wellness koutek, kam utíkáte před každodenním shonem. A víte, co mu dodá ten pravý šmrnc? No přece kolekce obkladů My Tones od TU_Kolektyw, které jsou jako váš nový kámoš na relax - rozumí vám a vědí, jak vám vykouzlit úsměv. 


Tahle kolekce je jako výprava do neznámých hlubin oceánu nebo jako let balónem někde nad širými modrými horizonty. Barvy jsou tak bohaté a hluboké, že byste se v nich nejraději ztratili. A k tomu ty dekory - jak když slunce líbá hladinu moře při západu, víte?


A kdo stojí za tím vším? Za vznikem kolekce My Tones stojí autorský tým TU_Kolektyw, složený z odborníků na design a architekturu, autoři této kolekce jsou Małgorzata Sawicka-Wieczorek a Katarzyna Madalińska. Vytvářejí nejen funkční, ale i emocionálně bohaté designy, které odrážejí klima a inspiraci z nezkrotné přírody.


Ale nejen to. Když zavítáte do naší prodejny Sanita.cz, uvidíte, že na vlastní oči je to ještě lepší. Žádné fotky v katalogu se nemohou rovnat tomu, když si obklady prohlížíte zblízka, pohladíte je a ucítíte jejich texturu. 


Tak co, dáte si koupelnu, kde bude každý den relax jako na dovolené? S My Tones se to stane skutečností. Přijďte, obklady na vás už čekají, a nebudou to jediné - těšíme se na vás!


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.

Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO
Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO

Hledáte ideální dlažbu pro vaši terasu nebo okolí bazénu? Castone Outdoor 2 cm od RAKO nabízí nejen moderní design, ale i vynikající odolnost a snadnou údržbu.

Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO
Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO

Hledáte ideální venkovní dlaždice? Seznamte se s řadou Vals Outdoor 2 cm od Rako, která nabízí dokonalé propojení interiéru a exteriéru a mnoho výhod, které ocení každý majitel domu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU