Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Pastelový sen: Kolekce Cielo e Terra přináší jemnost a rozmanitost do každého prostoru

Hledáte způsob, jak oživit svůj domov jemností a elegancí? Kolekce Cielo e Terra od Tubadzin přináší harmonii pastelových odstínů a formátovou rozmanitost, která vám umožní vytvořit prostředí přesně podle vašich představ.


Vytvoření prostoru, který odráží osobní styl a zároveň nabízí útulnost a komfort může být výzvou. Kolekce Cielo e Terra od polského výrobce Tubadzin je jako stvořená pro ty, kteří hledají nejen kvalitu a funkčnost, ale chtějí svému domovu či veřejnému prostoru dodat jemnou a sofistikovanou atmosféru. S jejími pastelovými barvami a rozmanitými formáty nabízí nekonečné možnosti pro vytváření jedinečných a harmonických prostor.


Kolekce Cielo e Terra je příkladem, jak mohou pastelové barvy ovlivnit atmosféru místnosti. Tyto jemné odstíny přinášejí do interiérů klid a opticky je zvětšují, což je ideální pro vytváření světlých a vzdušných prostor. Pastelové barvy této kolekce jsou inspirované přírodními krajinami střední Evropy, jejichž krása se odráží v každém kousku keramiky. V Sanita.cz si uvědomujeme, jak důležité je pro naše zákazníky vytvářet prostředí, které je pro ně příjemné a odpočinkové. Proto jsme hrdí, že můžeme nabídnout kolekci, která dokonale splňuje tyto požadavky.


Jedním z nejvýraznějších prvků kolekce Cielo e Terra je její formátová rozmanitost. Ať už hledáte velkoformátové obklady pro moderní a minimalistický vzhled, nebo preferujete menší formáty, které umožňují vytvořit detailnější a komplexnější vzory, tato kolekce nabízí řešení pro každý prostor a styl. Tato flexibilita umožňuje architektům a designérům experimentovat s různými kombinacemi a vytvářet tak unikátní a osobité prostory.


Kolekce Cielo e Terra od Tubadzin je více než jen soubor obkladů a dlažeb. Je to pozvání k tvořivosti, k experimentování s barvami a formáty, aby každý mohl vytvořit prostor, který bude odrážet jeho osobnost a životní styl. Ať už jde o koupelnu, kuchyň, obývací pokoj nebo veřejný prostor, kolekce nabízí mnohostrannost a estetickou hodnotu, která může proměnit každý projekt v umělecké dílo.


V našem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy můžete na vlastní oči obdivovat, jak přesně tyto pastelové odstíny vypadají, a nechat se inspirovat pro vaše vlastní projekty. Přijďte se podívat a objevte, jak může kolekce Cielo e Terra oživit vaše prostory.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.

Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO
Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO

Hledáte ideální dlažbu pro vaši terasu nebo okolí bazénu? Castone Outdoor 2 cm od RAKO nabízí nejen moderní design, ale i vynikající odolnost a snadnou údržbu.

Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO
Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO

Hledáte ideální venkovní dlaždice? Seznamte se s řadou Vals Outdoor 2 cm od Rako, která nabízí dokonalé propojení interiéru a exteriéru a mnoho výhod, které ocení každý majitel domu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU