Keramická dlažba Aspen - přírodní povrchy s hmatovou odezvou

Kolekce Aspen přináší do vašeho domova hmatovou eleganci a přírodní nádech, který každý den oživí pocitem nové harmonie a krásy. Italská kvalita a design od Novabell.


Keramická dlažba Aspen od společnosti NovaBell přináší do interiérů esenci přírodní krásy s dotekem moderní elegance. Tato kolekce je inspirována různorodými přírodními povrchy, které sdílejí jedno společné – hmatovou eleganci, která mění každou místnost v unikátní prostor​​.


Aspen nabízí pestré barevné provedení, jako jsou podtóny Snow, Sand Moon, Rock Grey, Oxide a Basalt, které se skvěle hodí k různým stylům interiéru​​. Velkorysý rozměr 100x100 cm dodává plochám vizuální kontinuitu a nevídanou prostornost, zatímco sofistikované grafické nuance a materiálové detaily působí přirozeně a harmonicky​​.


Kolekce Aspen představuje kompletní a koordinovanou řadu povrchů vhodných jak pro interiér, tak i pro exteriér, včetně speciálních prvků pro dokončení každého koutu projektu​​. Kromě standardních formátů nabízí Aspen také dekorativní modul Provenzale, jenž evokuje elegantní a nadčasové tvary, a díky svému dekorativnímu designu vdechuje podlahám a stěnám jedinečný charakter​​.


Speciální prahy a doplňky Aspen jsou barevně perfektně sladěné až do nejmenších detailů, což zaručuje maximální estetickou kontinuitu mezi všemi plochami v domácnosti​​. Díky technologiím a zručnostem NovaBell jsou tyto keramické prvky modelovány s extrémní přesností, což usnadňuje instalaci a zároveň zaručuje vysokou odolnost​​.


Jedním z unikátních prvků této kolekce je Grooves – trojrozměrná struktura, která obohacuje jakýkoliv projekt svým materickým a přirozeným vzhledem​​. Tato dlažba tedy není jen praktickým, ale i estetickým řešením pro každého, kdo hledá harmonii mezi funkcí a designem.

Přijďte si kolekci Aspen prohlédnout do naší vzorkové prodejny ve Vestci u Prahy.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Seznamte se s kolekcí Arrow od Equipe
Seznamte se s kolekcí Arrow od Equipe

Když se spojí inovativní design a pestré barvy, vznikne něco výjimečného. Přesně taková je produktová řada Arrow od španělského výrobce Equipe. Vyberte si z široké škály barevných odstínů a nechte se inspirovat netradičním tvarem obkladů.

Kouzlo barev s kolekcí Masovia od Tubadzin
Kouzlo barev s kolekcí Masovia od Tubadzin

Kolekce Masovia od Tubadzin je oslavou barev a kreativity. Každý obklad je pečlivě navržen, aby přinesl do vašeho domova krásu a osobitost. Tato řada se odlišuje od současných trendů a přináší svěží a výrazné barvy, které oživí každý prostor.

Kolekce Star: Luxusní krása kosmu ve Vašem interiéru
Kolekce Star: Luxusní krása kosmu ve Vašem interiéru

Kolekce Star čerpá inspiraci z fascinace vesmírem a jeho přirozeným pozorováním. Tento designový koncept zachycuje kosmické motivy a přináší je do interiérového prostředí s důrazem na eleganci a estetiku. STAR nabízí dvě hlavní grafické interpretace - Onyx a Mramor. Onyx přináší explozi barev s různými odstíny a nuancemi, zatímco Mramor vytváří klidnější atmosféru s barevnými žilkami na bílém mramoru. Tři dostupné barvy - Indigo, Emerald a Purple - evokují nebeská tělesa a přinášejí do prostoru dynamiku a živost.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU