Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér

Když hledáte obklady, které kombinují moderní design s vysokou funkčností, kolekce Retina od Imola Ceramica je tou pravou volbou. K vidění v vašem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy, tato kolekce je příkladem dokonalého souladu mezi estetikou a praktičností.


Design kolekce Retina od italského výrobce Imola Ceramica je unikátní směsí spárovací hmoty a barevné zeminy, která vytváří jemný, měkký grafický vzor. Texturovaný, ale zároveň hladký a poloprůhledný vzhled těchto obkladů je oku lahodící a na dotek příjemný. Dvanáct odstínů, vzniklých důkladným výzkumem a precizní výrobou, zahrnuje barvy od mátově zelené, hořčicové, přes lanovou, sněhovou, černou, kouřově šedou, modrou Air Force, terakotovou, zelenou, smetanovou, oranžovou, až po burgundskou a bílou.


Tato kolekce nabízí obklady v pěti různých formátech: 60x120 cm, 120x120 cm, 5x120 cm, 120x260 cm a 120x278 cm. Dostupné jsou ve dvou tlouštích – 6,5 mm a 10 mm, což umožňuje využití v různých designových konceptech.


Retina je skvělou volbou pro koupelny, kuchyně, obývací pokoje i komerční prostory. Její odolnost a snadná údržba ji činí vhodnou pro místa s vyšší zátěží. Tyto keramické obklady nejen krásně vypadají, ale jsou také praktické a dlouhodobě odolné.


Imola Ceramica, založená v roce 1874, je symbolem italského designu a kvality. Inovativní přístup a důraz na udržitelnost se odráží v každém kousku kolekce Retina.


V našem koupelnovém studiu vám rádi představíme kolekci Retina a pomůžeme vám vybrat ty nejlepší obklady pro vaši koupelnu či jiný prostor. Přijďte nás navštívit a objevte krásu a kvalitu Imola Ceramica!


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Krása a rozmanitost mramorových obkladů a dlažeb
Krása a rozmanitost mramorových obkladů a dlažeb

Vstupte do světa, kde elegance a příroda splývají v harmonii, kde každá dlaždice a obklad vypráví svůj vlastní příběh a každý povrch odhaluje krásu skrytou v hlubinách kamene. Obklady a dlažby v dekoru mramoru, tyto skvosty interiérového designu, proměňují prostory v umělecká díla, kde každý detail přispívá k atmosféře luxusu a sofistikovanosti.

Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu
Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu

Khroma je oslavou přirozené krásy a síly hlíny, materiálu, který je v naší historii přítomen již po tisíciletí. Tato řada dlaždic je inspirována tradičními technikami zpracování hlíny, kdy se různé typy hlíny ručně zhutňovaly do dřevěných forem a sušily na slunci. Výsledné dlaždice zachovávají viditelné vrstvy a texturu, které odhalují zrnitost, barevné vrstvení a různorodé odstíny. Khroma se pyšní svým autentickým vzhledem a hmatovou hloubkou, čímž vnáší do interiérů i exteriérů nadčasovou krásu a moderní sofistikovanost.

NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov
NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov

Představujeme kolekci Le Briccole od Novabell, rafinovanou sérii inspirovanou historickými benátskými kůly, známými jako "Briccole". Tato unikátní kolekce zachycuje podstatu recyklovaného dřeva, zralého časem a vodou, a přináší dotek autentického italského řemesla do vašeho prostoru. S bohatými texturami a teplými tóny nabízí Le Briccole sofistikovanou kombinaci tradice a modernity, ideální pro ty, kteří hledají eleganci a odolnost. Proměňte své interiéry s touto vynikající řadou, oslavující krásu benátského námořního dědictví.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU