Poradna
Téma: Obklady a dlažby (13.11.2023)

Průzkum světa designu s kolekcí Wanderlust

Když se řekne Wanderlust, mnohým z nás se vybaví touha po cestování, objevování nových kultur a krás. Ale co když bychom vám řekli, že Wanderlust může být také inspirací pro vaši domácnost? Ano, právě takovou inspirací je produktová řada Wanderlust, která přináší nevšední estetiku a materiálovou inovativnost přímo do vašeho domova.


Wanderlust kolekce je výsledkem rozsáhlého průzkumu a objevování nových materiálních inspirací. Tato cesta vedla od Itálie přes Francii, Brazílii, Mexiko až na Madagaskar. Cílem bylo objevit unikátní a krásné prvky, které byly následně využity v tvorbě exkluzivní řady keramické dlažby, inspirované přírodním mramorem.


Každý kus z kolekce Wanderlust je vytvořen s nejvyšší precizností a pečlivostí. Použití inovativních technologií v keramickém průmyslu a kombinace vysoce kvalitních pigmentů a přírodních materiálů dává každému dílu jedinečný charakter. Kolekce obsahuje deset prestižních přírodních mramorů, které dodávají každému prostoru pocit luxusu a výjimečnosti.


Wanderlust nabízí celkem 13 různých barev a vzorů, od klasického Calacatta Copper po exotický Azul Puro až po sofistikovaný Saint Laurent. Tato rozmanitost umožňuje snadno najít ideální design pro každý interiér. Kolekce je dostupná ve třech různých velikostech – od velkých desek 1200x2780 mm až po menší formáty 800x1600 mm nebo 800x800 mm, což umožňuje jejich použití v různých prostorových řešeních.


Wanderlust se může pyšnit lesklým povrchem, který dodává každému vzoru hloubku a zářivost. Tento lesklý finish nejenže zvýrazňuje barevnost a vzory, ale také usnadňuje údržbu a čištění.


Wanderlust kolekce je důmyslným dílem společnosti Mirage Ceramiche, která se řadí mezi přední výrobce keramických obkladů a dlažeb na světovém trhu. S více než čtyřicetiletou tradicí v oblasti výroby keramických výrobků se společnost zaměřuje na inovace, kvalitu a design. Mirage kombinuje tradiční řemeslné dovednosti s nejmodernějšími technologiemi, aby vytvářela produkty, které nejen vypadají skvěle, ale jsou také vysoce funkční a trvanlivé. Společnost je známá svou schopností předvídat trendy v designu a reagovat na měnící se potřeby trhu, což ji činí lídrem v oblasti inovativních a esteticky působivých řešení pro moderní interiéry. Výrobky Mirage, včetně kolekce Wanderlust, reflektují závazek firmy k udržitelnosti a ekologické odpovědnosti, což potvrzuje její pozici jako respektovaného a spolehlivého partnera v oblasti bytového designu.


Výběr podlahové krytiny je klíčovým rozhodnutím při zařizování domova. Dlažba nabízí několik výhod:


Odolnost a dlouhodobá trvanlivost: Dlažba je odolná vůči poškrábání, skvrnám a opotřebení, což ji činí ideální volbou pro často využívané prostory.

Snadná údržba: Čištění a údržba dlažby jsou snadné, což je ideální pro rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky.

Estetická univerzálnost: Dlažba nabízí širokou škálu vzorů a barev, což umožňuje vytvořit jedinečný vzhled vaší podlahy.

Zdravotní aspekty: Dlažba neuchovává alergeny a je snadno udržitelná v čistotě, což přispívá k lepší kvalitě vzduchu v interiéru.

Wanderlust kolekce je tedy nejenom krásná, ale i praktická volba pro vaši podlahu, která přináší kousek světa přímo do vašeho domova.


Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Pinterest, Twitter, Facebook, InstagramOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
13.11.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Kolekce Fadma od Tubadzin: Když se Maroko stává inspirací pro vaši koupelnu
Kolekce Fadma od Tubadzin: Když se Maroko stává inspirací pro vaši koupelnu

Maroko, země plná barev, světla a tajemné architektury, slouží jako inspirace pro kolekci Fadma od renomovaného výrobce Tubadzin. Tato kolekce přináší do světa keramických obkladů a dlažby nádech orientální krásy a rozmanitosti.

Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér
Kolekce Retina: Barevná elegance pro každý interiér

Když hledáte obklady, které kombinují moderní design s vysokou funkčností, kolekce Retina od Imola Ceramica je tou pravou volbou. K vidění v vašem koupelnovém studiu ve Vestci u Prahy, tato kolekce je příkladem dokonalého souladu mezi estetikou a praktičností.

Imola Azuma: Symbióza japonské elegance a betonové robustnosti
Imola Azuma: Symbióza japonské elegance a betonové robustnosti

Kolekce Azuma se rodí na rozhraní dvou světů - surové průmyslové estetiky betonu a duchovního pojetí prostoru charakteristického pro Japonsko. Tato unikátní fúze vede k vytvoření designových řešení, která jsou stejně inovativní jako respektující bohaté dědictví.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Twitter, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.