Průzkum světa designu s kolekcí Wanderlust

Když se řekne Wanderlust, mnohým z nás se vybaví touha po cestování, objevování nových kultur a krás. Ale co když bychom vám řekli, že Wanderlust může být také inspirací pro vaši domácnost? Ano, právě takovou inspirací je produktová řada Wanderlust, která přináší nevšední estetiku a materiálovou inovativnost přímo do vašeho domova


Wanderlust kolekce je výsledkem rozsáhlého průzkumu a objevování nových materiálních inspirací. Tato cesta vedla od Itálie přes Francii, Brazílii, Mexiko až na Madagaskar. Cílem bylo objevit unikátní a krásné prvky, které byly následně využity v tvorbě exkluzivní řady keramické dlažby, inspirované přírodním mramorem.


Každý kus z kolekce Wanderlust je vytvořen s nejvyšší precizností a pečlivostí. Použití inovativních technologií v keramickém průmyslu a kombinace vysoce kvalitních pigmentů a přírodních materiálů dává každému dílu jedinečný charakter. Kolekce obsahuje deset prestižních přírodních mramorů, které dodávají každému prostoru pocit luxusu a výjimečnosti.


Wanderlust nabízí celkem 13 různých barev a vzorů, od klasického Calacatta Copper po exotický Azul Puro až po sofistikovaný Saint Laurent. Tato rozmanitost umožňuje snadno najít ideální design pro každý interiér. Kolekce je dostupná ve třech různých velikostech – od velkých desek 1200x2780 mm až po menší formáty 800x1600 mm nebo 800x800 mm, což umožňuje jejich použití v různých prostorových řešeních.


Wanderlust se může pyšnit lesklým povrchem, který dodává každému vzoru hloubku a zářivost. Tento lesklý finish nejenže zvýrazňuje barevnost a vzory, ale také usnadňuje údržbu a čištění.


Wanderlust kolekce je důmyslným dílem společnosti Mirage Ceramiche, která se řadí mezi přední výrobce keramických obkladů a dlažeb na světovém trhu. S více než čtyřicetiletou tradicí v oblasti výroby keramických výrobků se společnost zaměřuje na inovace, kvalitu a design. Mirage kombinuje tradiční řemeslné dovednosti s nejmodernějšími technologiemi, aby vytvářela produkty, které nejen vypadají skvěle, ale jsou také vysoce funkční a trvanlivé. Společnost je známá svou schopností předvídat trendy v designu a reagovat na měnící se potřeby trhu, což ji činí lídrem v oblasti inovativních a esteticky působivých řešení pro moderní interiéry. Výrobky Mirage, včetně kolekce Wanderlust, reflektují závazek firmy k udržitelnosti a ekologické odpovědnosti, což potvrzuje její pozici jako respektovaného a spolehlivého partnera v oblasti bytového designu.


Výběr podlahové krytiny je klíčovým rozhodnutím při zařizování domova. Dlažba nabízí několik výhod:


Odolnost a dlouhodobá trvanlivost: Dlažba je odolná vůči poškrábání, skvrnám a opotřebení, což ji činí ideální volbou pro často využívané prostory.

Snadná údržba: Čištění a údržba dlažby jsou snadné, což je ideální pro rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky.

Estetická univerzálnost: Dlažba nabízí širokou škálu vzorů a barev, což umožňuje vytvořit jedinečný vzhled vaší podlahy.

Zdravotní aspekty: Dlažba neuchovává alergeny a je snadno udržitelná v čistotě, což přispívá k lepší kvalitě vzduchu v interiéru.

Wanderlust kolekce je tedy nejenom krásná, ale i praktická volba pro vaši podlahu, která přináší kousek světa přímo do vašeho domova.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Seznamte se s kolekcí Arrow od Equipe
Seznamte se s kolekcí Arrow od Equipe

Když se spojí inovativní design a pestré barvy, vznikne něco výjimečného. Přesně taková je produktová řada Arrow od španělského výrobce Equipe. Vyberte si z široké škály barevných odstínů a nechte se inspirovat netradičním tvarem obkladů.

Kouzlo barev s kolekcí Masovia od Tubadzin
Kouzlo barev s kolekcí Masovia od Tubadzin

Kolekce Masovia od Tubadzin je oslavou barev a kreativity. Každý obklad je pečlivě navržen, aby přinesl do vašeho domova krásu a osobitost. Tato řada se odlišuje od současných trendů a přináší svěží a výrazné barvy, které oživí každý prostor.

Kolekce Star: Luxusní krása kosmu ve Vašem interiéru
Kolekce Star: Luxusní krása kosmu ve Vašem interiéru

Kolekce Star čerpá inspiraci z fascinace vesmírem a jeho přirozeným pozorováním. Tento designový koncept zachycuje kosmické motivy a přináší je do interiérového prostředí s důrazem na eleganci a estetiku. STAR nabízí dvě hlavní grafické interpretace - Onyx a Mramor. Onyx přináší explozi barev s různými odstíny a nuancemi, zatímco Mramor vytváří klidnější atmosféru s barevnými žilkami na bílém mramoru. Tři dostupné barvy - Indigo, Emerald a Purple - evokují nebeská tělesa a přinášejí do prostoru dynamiku a živost.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU