Poradna: jsme OFFLINE
Téma: Obklady a dlažby (04.09.2023)

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Výrobky z této kolekce nejsou pouhé repliky; jsou to věrné reprezentace, které díky moderním technologiím poskytují vizuální a haptický zážitek.

Třírozměrné detaily díky 3D DAT technologii
NovaBell využívá inovativní 3D Digital Application Technology (3D DAT), což je technologie umožňující neuvěřitelné vizuální a haptické efekty na porcelánovém stoneware. Tento proces začíná digitální aplikací lepidel a granulátů na rovný povrch, následovanou koordinovanou aplikací barevných glazur. Výsledkem je dokonalá fúze třírozměrného povrchu a barvy, která na první pohled a dotek vypadá realisticky.


Dynamika přírodního kamene
Každý detail přírodního kamene je v kolekci Thermae pečlivě simulován. Odstíny a gradienty barev následují třírozměrnou strukturu materiálu a zdůrazňují tak variabilitu stínů a světla na povrchu, vytvářející úžasný vizuální dojem.


Výběr prostoru a designu
K dispozici je pět barevných variant, od jemných po výrazné, které dodají teplý a sofistikovaný nádech jakémukoli interiéru. Ať už si zvolíte mozaikové moduly nebo trojrozměrné moduly Struttura Mesh, kolekce Thermae nabízí nepřeberné možnosti pro stěny i podlahy, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru.


Odpovědný přístup k životnímu prostředí
Kolekce Thermae je v souladu s certifikací LEED, což potvrzuje její ekologickou udržitelnost.


NovaBell je italská firma se sídlem v Roteglii, specializovaná na výrobu prvotřídních keramických výrobků. Díky neustálé investici do technologie a výzkumu značka nabízí produkty, které spojují estetiku s funkčností a kvalitou.


Nákup a doprava z Sanita.cz
Prohlédněte si tuto jedinečnou kolekci v našem kamenném obchodu nebo e-shopu Sanita.cz (seznam vystavených vzorků zde). Nabízíme dopravu po celé České republice a pokud váš nákup přesáhne hodnotu 10.000 Kč vč. DPH, doprava je zdarma. U nás naleznete širokou nabídku pro vaši koupelnu a rádi vám s výběrem osobně pomůžeme. Investice do kolekce Thermae od NovaBell je investicí nejen do luxusu, ale i do kvality a udržitelnosti. Je to volba, která odráží vaši touhu po dokonalosti a respektu k přírodě.

Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
04.09.2023

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Milano Mood od FAP Ceramiche: Elegantní kombinace modernity a nostalgie
Milano Mood od FAP Ceramiche: Elegantní kombinace modernity a nostalgie

Milano Mood od FAP Ceramiche je kolekcí, která jako jedna z mála dokáže skloubit dvě protikladné duše v jediném designu. Na jedné straně nabízí svěží a moderní vzhled s ultra-matovými povrchy a elegantními odstíny šedé. Na straně druhé vás zavede do světa retro a nostalgie s teplými, uvítacími tóny a stylizovanými dekory. Každá dlaždice je tedy jakýmsi spojením nového a starého, moderního a tradičního.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.