Upozornění

Upozornění: Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že naše vzorková prodejna ve Vestci bude dne 31.05.2024 uzavřena z důvodu plánovaného výpadku elektřiny. Všechny online objednávky, které nám zašlete tento den, budeme vyřizovat hned jak se vrátíme, tedy v pondělí 3. června 2024. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by to mohlo způsobit a děkujeme Vám za pochopení. 

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Výrobky z této kolekce nejsou pouhé repliky; jsou to věrné reprezentace, které díky moderním technologiím poskytují vizuální a haptický zážitek.

Třírozměrné detaily díky 3D DAT technologii
NovaBell využívá inovativní 3D Digital Application Technology (3D DAT), což je technologie umožňující neuvěřitelné vizuální a haptické efekty na porcelánovém stoneware. Tento proces začíná digitální aplikací lepidel a granulátů na rovný povrch, následovanou koordinovanou aplikací barevných glazur. Výsledkem je dokonalá fúze třírozměrného povrchu a barvy, která na první pohled a dotek vypadá realisticky.


Dynamika přírodního kamene
Každý detail přírodního kamene je v kolekci Thermae pečlivě simulován. Odstíny a gradienty barev následují třírozměrnou strukturu materiálu a zdůrazňují tak variabilitu stínů a světla na povrchu, vytvářející úžasný vizuální dojem.


Výběr prostoru a designu
K dispozici je pět barevných variant, od jemných po výrazné, které dodají teplý a sofistikovaný nádech jakémukoli interiéru. Ať už si zvolíte mozaikové moduly nebo trojrozměrné moduly Struttura Mesh, kolekce Thermae nabízí nepřeberné možnosti pro stěny i podlahy, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru.


Odpovědný přístup k životnímu prostředí
Kolekce Thermae je v souladu s certifikací LEED, což potvrzuje její ekologickou udržitelnost.


NovaBell je italská firma se sídlem v Roteglii, specializovaná na výrobu prvotřídních keramických výrobků. Díky neustálé investici do technologie a výzkumu značka nabízí produkty, které spojují estetiku s funkčností a kvalitou.


Nákup a doprava z Sanita.cz
Prohlédněte si tuto jedinečnou kolekci v našem kamenném obchodu nebo e-shopu Sanita.cz (seznam vystavených vzorků zde). Nabízíme dopravu po celé České republice a pokud váš nákup přesáhne hodnotu 10.000 Kč vč. DPH, doprava je zdarma. U nás naleznete širokou nabídku pro vaši koupelnu a rádi vám s výběrem osobně pomůžeme. Investice do kolekce Thermae od NovaBell je investicí nejen do luxusu, ale i do kvality a udržitelnosti. Je to volba, která odráží vaši touhu po dokonalosti a respektu k přírodě.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.

Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO
Perfektní dlažba pro vaši terasu: Castone Outdoor 2 cm od RAKO

Hledáte ideální dlažbu pro vaši terasu nebo okolí bazénu? Castone Outdoor 2 cm od RAKO nabízí nejen moderní design, ale i vynikající odolnost a snadnou údržbu.

Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO
Odolné a stylové: Vals Outdoor 2 cm dlaždice od RAKO

Hledáte ideální venkovní dlaždice? Seznamte se s řadou Vals Outdoor 2 cm od Rako, která nabízí dokonalé propojení interiéru a exteriéru a mnoho výhod, které ocení každý majitel domu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU