Poradna: jsme ONLINE
Téma: Obklady a dlažby (30.08.2023)

Milano Mood od FAP Ceramiche: Elegantní kombinace modernity a nostalgie

Milano Mood od FAP Ceramiche je kolekcí, která jako jedna z mála dokáže skloubit dvě protikladné duše v jediném designu. Na jedné straně nabízí svěží a moderní vzhled s ultra-matovými povrchy a elegantními odstíny šedé. Na straně druhé vás zavede do světa retro a nostalgie s teplými, uvítacími tóny a stylizovanými dekory. Každá dlaždice je tedy jakýmsi spojením nového a starého, moderního a tradičního.


Odstíny a Textury
Celá kolekce je postavena na pastelové barevné škále, která je někdy protkána hlubokými a intenzivními tmavými tóny, jak to vidíme u podlahy v odstínu hluboké šedé. Tento kontrast je umocněný velkorysými odstíny a efekty, díky kterým působí podlaha živě a plně.


Přírodní Inspirace
Designy, jako je Tropical Bianco a Nero, přinášejí exotickou a ultra-chic náladu. Vysoký lesk na listech pokrývá celou délku stěny a dodává pocit luxusu, zatímco podlaha z velkých tmavě šedých dlaždic je bohatá na malé světelné detaily a nepravidelnosti. Výsledek je efektní kombinace, která vás přenese do světa elegance a pohodlí.


Povrchy a Materiály
Povrchy jsou navrženy tak, aby byly příjemné na dotek. Hladké a saténové podlahy nejen vypadají dobře, ale také vás přimějí chodit po nich naboso a tím si ještě více užít jejich eleganci. Například listy Tropical Sabbia jsou zvýrazněny lesklým lakem v elegantních písečných tónech, které se znovu objevují na podlaze v podobě jemných špachtlí, což dodává podlaze vitalitu a hloubku.


Estetické Doteky
Neméně důležité jsou zdobné prvky. Shining wall tiles, inspirované Východem, a mozaikové panely jako Tropical Verde přinášejí do každého prostoru svěžest a vzdušnost. Tyto prvky jsou umocněny matovými povrchy zdí v odstínech Perla a Acquamarina, což vytváří ideální prostředí pro relaxaci a harmonii.


Kolekce Milano Mood od FAP Ceramiche je tak více než jen souborem dlaždic a obkladů. Je to umělecké dílo, které se nebojí spojit moderní design s nádechem nostalgie. Jestliže hledáte unikátní, funkční a elegantní řešení pro vaši koupelnu či jakýkoliv jiný prostor, Milano Mood je kolekcí, kterou byste měli zvážit.


Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
30.08.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.