Poradna: jsme ONLINE
Téma: Obklady a dlažby (23.08.2023)

Designový Styl Patchwork a Kolekce Anthology od Savoia Italia

Kombinace tradičního a moderního: Objevte jedinečný designový styl patchwork v kolekci Anthology od Savoia Italia, ideální pro vaši koupelnu a kuchyň – nyní k vidění v naší prodejně ve Vestci u Prahy


Patchwork je designový styl, který v sobě spojuje různé části látek či materiálů, vytvářeje tak jedinečný a proměnlivý vzor. V případě obkladů kolekce Anthology je tento styl dosažen dekorem Camelot, což přináší do interiéru překvapivou živost a variabilitu. Patchwork v designu obkladů se výborně hodí do koupelny a kuchyně, kde přidává estetický rozměr a osobitost.


O výrobci Savoia Italia:
Savoia Italia je renomovaný italský výrobce keramických obkladů s více než 43letou tradicí. Tato značka je synonymem vysoké kvality, kreativity a inovací, a je uznávaná a oceňovaná po celém světě. Kolekce Anthology, která zahrnuje moderní barvy a estetiku s nádechem betonového vzhledu, představuje další výjimečné dílo Savoia Italia, spojující současnost s minulostí.


Kolekci Anthology můžete osobně prohlédnout v naší prodejně ve Vestci u Prahy. Tato kolekce se stane dokonalým doplňkem pro vaše prostory, ať už se jedná o koupelnu či kuchyň. V případě objednávky jsme schopni zboží dovézt po celé České republice a navíc nabízíme zdarma dopravné při objednávce nad 10.000 Kč. Nezmeškejte tuto příležitost zakoupit si kvalitní obklady a dlažby od prestižního výrobce, které vám přinesou radost na dlouhá léta.


Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
23.08.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.