Od lesů ke květinám: Fascinující svět obkladů Murals od Fap Ceramiche

Jestliže se domníváte, že vzhled a estetický dojem hraje roli při výběru obkladů pro vaše bydlení, pak by vás měla zaujmout nová řada obkladů Murals od výrobce Fap Ceramiche. Kolekce, která představuje vrchol elegance a sofistikovanosti, nabízí nadčasový design a nekonečné možnosti vytvoření nádherného prostoru, kde krása kvete a stává se jednodušší díky velkoformátovým obkladům.


Murals představují skutečně překvapivé obklady, které si zamilujete při prvním pohledu. Lesy, džungle, koberce z květů, exkluzivní textury a geometrické designy, zdobené stopy světla, jsou skvostnými detaily, které na sebe upoutají pozornost. Žádná zeď už nebude vypadat jako obyčejná. Díky těmto obkladům se zvětšují životní prostory, přidávají extra hloubku překrýváním textur, zářivých barev a matných a lesklých dekorativních prvků, jež jsou zvýrazněny velikostí 80x160 cm.


Výrobce Fap Ceramiche
Fap Ceramiche je renomovaný výrobce keramických obkladů a dlažeb, který se pyšní tím, že je jedním z předních jmen v oboru. Tato italská společnost je známa svou inovativní produkcí a vysokou kvalitou svých výrobků. S důrazem na design, technologii a udržitelnost, Fap Ceramiche přináší na trh produkty, které jsou nejen krásné, ale také funkční a trvale udržitelné.


Doprava po celé ČR
Sanita.cz se pyšní nejen širokou nabídkou kvalitních produktů, ale také rychlým a spolehlivým doručením. Umíme přivézt zboží po celé České republice a pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 10.000,- Kč včetně DPH, doprava je zcela zdarma. Tímto způsobem se snažíme o co nejlepší zákaznický servis a pohodlí při nákupech v našem kamenném obchodě i e-shopu.


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Seznamte se s kolekcí Arrow od Equipe
Seznamte se s kolekcí Arrow od Equipe

Když se spojí inovativní design a pestré barvy, vznikne něco výjimečného. Přesně taková je produktová řada Arrow od španělského výrobce Equipe. Vyberte si z široké škály barevných odstínů a nechte se inspirovat netradičním tvarem obkladů.

Kouzlo barev s kolekcí Masovia od Tubadzin
Kouzlo barev s kolekcí Masovia od Tubadzin

Kolekce Masovia od Tubadzin je oslavou barev a kreativity. Každý obklad je pečlivě navržen, aby přinesl do vašeho domova krásu a osobitost. Tato řada se odlišuje od současných trendů a přináší svěží a výrazné barvy, které oživí každý prostor.

Kolekce Star: Luxusní krása kosmu ve Vašem interiéru
Kolekce Star: Luxusní krása kosmu ve Vašem interiéru

Kolekce Star čerpá inspiraci z fascinace vesmírem a jeho přirozeným pozorováním. Tento designový koncept zachycuje kosmické motivy a přináší je do interiérového prostředí s důrazem na eleganci a estetiku. STAR nabízí dvě hlavní grafické interpretace - Onyx a Mramor. Onyx přináší explozi barev s různými odstíny a nuancemi, zatímco Mramor vytváří klidnější atmosféru s barevnými žilkami na bílém mramoru. Tři dostupné barvy - Indigo, Emerald a Purple - evokují nebeská tělesa a přinášejí do prostoru dynamiku a živost.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU