Poradna: jsme OFFLINE
Téma: Obklady a dlažby (04.08.2023)

Od lesů ke květinám: Fascinující svět obkladů Murals od Fap Ceramiche

Jestliže se domníváte, že vzhled a estetický dojem hraje roli při výběru obkladů pro vaše bydlení, pak by vás měla zaujmout nová řada obkladů Murals od výrobce Fap Ceramiche. Kolekce, která představuje vrchol elegance a sofistikovanosti, nabízí nadčasový design a nekonečné možnosti vytvoření nádherného prostoru, kde krása kvete a stává se jednodušší díky velkoformátovým obkladům.


Murals představují skutečně překvapivé obklady, které si zamilujete při prvním pohledu. Lesy, džungle, koberce z květů, exkluzivní textury a geometrické designy, zdobené stopy světla, jsou skvostnými detaily, které na sebe upoutají pozornost. Žádná zeď už nebude vypadat jako obyčejná. Díky těmto obkladům se zvětšují životní prostory, přidávají extra hloubku překrýváním textur, zářivých barev a matných a lesklých dekorativních prvků, jež jsou zvýrazněny velikostí 80x160 cm.


Výrobce Fap Ceramiche
Fap Ceramiche je renomovaný výrobce keramických obkladů a dlažeb, který se pyšní tím, že je jedním z předních jmen v oboru. Tato italská společnost je známa svou inovativní produkcí a vysokou kvalitou svých výrobků. S důrazem na design, technologii a udržitelnost, Fap Ceramiche přináší na trh produkty, které jsou nejen krásné, ale také funkční a trvale udržitelné.


Doprava po celé ČR
Sanita.cz se pyšní nejen širokou nabídkou kvalitních produktů, ale také rychlým a spolehlivým doručením. Umíme přivézt zboží po celé České republice a pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 10.000,- Kč včetně DPH, doprava je zcela zdarma. Tímto způsobem se snažíme o co nejlepší zákaznický servis a pohodlí při nákupech v našem kamenném obchodě i e-shopu.


Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
04.08.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.