Bouřlivá inspirace: představujeme kolekci Brainstorm

Objevte intenzitu a energii bouře proměněnou v jedinečnou kolekci obkladů a dlažeb - Brainstorm od polského výrobce Tubadzin. Tato kolekce byla navržena s myšlenkou na krásu a dynamiku bouře. Tmavý mramor, elektrizující metalické dekorace a dramatická hra světla a stínu dokonale vystihují fascinaci bouří a její sílou.


Kolekci vytvořil tým TU_kolektyw, který tvoří lidé spojení s klasickým designem, průmyslovým designem a architekturou. Autoři kolekce, Anna Cieślak a Katarzyna Madalińska, hledali řešení, které by co nejlépe vyjádřilo atmosféru jejich inspirací.


Hlavním prvkem kolekce Brainstorm je luxusní, tmavý mramor, který se svou výraznou kresbou podobá barvám a vzhledu zatažené oblohy. Jeho odstíny se pohybují od jemné šedé přes chladný grafit až po hlubokou černou. Lesklý dekor na stěnách a mozaika, která připomíná hrot blesku, přináší do prostoru živost a dynamiku, ale také fascinující hru se světlem.


Kolekce Brainstorm je k dispozici v širokém spektru formátů, což umožňuje její použití v mnoha různých prostorách a konfiguracích. Seznam jednotlivých produktů naleznete níže pod článkem.


Řada Brainstorm je také k vidění v našem koupelnovém studiu Sanita.cz ve Vestci, kde vám ji rádi představíme. Naši odborníci vám pomohou s výběrem, dokážou vypočítat, kolik metrů čtverečních budete potřebovat a dokonce vám mohou vytvořit 3D návrh vaší nové koupelny.


Nyní máte navíc možnost využít naši speciální slevu 10% na všechny položky z této kolekce. A co je lepší, při objednávce nad 10 000 Kč je doprava po celé České republice zdarma.

Kolekce Brainstorm přináší do vašeho domova umění inspirované přírodou. Oživte svůj interiér jedinečnými barvami a texturami této kolekce, která přináší do vašeho domova živost a ponadčasovou eleganci.

Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu
Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu

Khroma je oslavou přirozené krásy a síly hlíny, materiálu, který je v naší historii přítomen již po tisíciletí. Tato řada dlaždic je inspirována tradičními technikami zpracování hlíny, kdy se různé typy hlíny ručně zhutňovaly do dřevěných forem a sušily na slunci. Výsledné dlaždice zachovávají viditelné vrstvy a texturu, které odhalují zrnitost, barevné vrstvení a různorodé odstíny. Khroma se pyšní svým autentickým vzhledem a hmatovou hloubkou, čímž vnáší do interiérů i exteriérů nadčasovou krásu a moderní sofistikovanost.

NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov
NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov

Představujeme kolekci Le Briccole od Novabell, rafinovanou sérii inspirovanou historickými benátskými kůly, známými jako "Briccole". Tato unikátní kolekce zachycuje podstatu recyklovaného dřeva, zralého časem a vodou, a přináší dotek autentického italského řemesla do vašeho prostoru. S bohatými texturami a teplými tóny nabízí Le Briccole sofistikovanou kombinaci tradice a modernity, ideální pro ty, kteří hledají eleganci a odolnost. Proměňte své interiéry s touto vynikající řadou, oslavující krásu benátského námořního dědictví.

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU