Poradna: jsme OFFLINE
Téma: Obklady a dlažby (19.07.2023)

Bouřlivá inspirace: představujeme kolekci Brainstorm

Objevte intenzitu a energii bouře proměněnou v jedinečnou kolekci obkladů a dlažeb - Brainstorm od polského výrobce Tubadzin. Tato kolekce byla navržena s myšlenkou na krásu a dynamiku bouře. Tmavý mramor, elektrizující metalické dekorace a dramatická hra světla a stínu dokonale vystihují fascinaci bouří a její sílou.


Kolekci vytvořil tým TU_kolektyw, který tvoří lidé spojení s klasickým designem, průmyslovým designem a architekturou. Autoři kolekce, Anna Cieślak a Katarzyna Madalińska, hledali řešení, které by co nejlépe vyjádřilo atmosféru jejich inspirací.


Hlavním prvkem kolekce Brainstorm je luxusní, tmavý mramor, který se svou výraznou kresbou podobá barvám a vzhledu zatažené oblohy. Jeho odstíny se pohybují od jemné šedé přes chladný grafit až po hlubokou černou. Lesklý dekor na stěnách a mozaika, která připomíná hrot blesku, přináší do prostoru živost a dynamiku, ale také fascinující hru se světlem.


Kolekce Brainstorm je k dispozici v širokém spektru formátů, což umožňuje její použití v mnoha různých prostorách a konfiguracích. Seznam jednotlivých produktů naleznete níže pod článkem.


Řada Brainstorm je také k vidění v našem koupelnovém studiu Sanita.cz ve Vestci, kde vám ji rádi představíme. Naši odborníci vám pomohou s výběrem, dokážou vypočítat, kolik metrů čtverečních budete potřebovat a dokonce vám mohou vytvořit 3D návrh vaší nové koupelny.


Nyní máte navíc možnost využít naši speciální slevu 10% na všechny položky z této kolekce. A co je lepší, při objednávce nad 10 000 Kč je doprava po celé České republice zdarma.

Kolekce Brainstorm přináší do vašeho domova umění inspirované přírodou. Oživte svůj interiér jedinečnými barvami a texturami této kolekce, která přináší do vašeho domova živost a ponadčasovou eleganci.

Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
19.07.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.