Poradna: jsme ONLINE
Téma: Obklady a dlažby (19.06.2023)

Novinky do koupelny 2023 - obklady a dlažby Tubadzin

Nové kolekce od Tubadzinu vás provedou různými světy a styly, od klasické elegance přes exotické krajiny až po vesmírné vzory. Vyberte si tu, která nejlépe vyjadřuje váš styl a povznese váš interiér na novou úroveň.


(Tubadzin - Tissue)

Zamilovali jste se někdy do stylu 60. let, obdivovali geometrické tvary a fraktály, rock n roll nebo trend Optical Art? Pak je tady pro vás nová kolekce od Tubadzinu s názvem Tissue. Je plná elegancie a lehkosti 60. let s odvahou moderního designu. Představte si kombinaci klasického travertinu v teplých odstínech béžové, který uklidňuje smysly, a elegantní lahvově zelené doplněné zlatými doplňky. Tato kombinace dodává aranžmá přehlednosti a charakteru. Kolekci Tissue vytvořily designérka Anna Majchrzyk a architektka Katarzyna Madalinska ve formátu 30x75 cm.


(Tubadzin - Tissue)


(Tubadzin - Tissue)

Malý ostrov Lanzarote má přes 100 sopek a 300 kráterů. Pláže pokryté černým pískem se na slunci třpytí. Štíhlé palmy se houpou ve větru a odrážejí se v tyrkysové vodě. Sopečná krajina se táhne až k obzoru. Stačí lehce přimhouřit oči a svět kolem vás se stane hrou tří barev - slunečné bílé, tmavých kontur a zlatých třpytivých akcentů. Kolekce Sedona je cestou za vzpomínkami na tropy uloženými v paměti. Odráží mimořádné kouzlo ostrova. Navozuje atmosféru exotických krajin a vytváří interiéry plné domácího tepla. Objevte neobyčejné kouzlo exotické krajiny. Inspirujte se novou kolekcí Sedona ve formátu 33x90 cm.


(Tubadzin - Sedona)


(Tubadzin - Sedona)


(Tubadzin - Sedona)

Největší korálový útes světa se nachází u pobřeží Austrálie. Toto mimořádné místo je jedním ze 7 divů přírody. Při pohledu shora má voda plná korálů a mořských tvorů zde smaragdový odstín a harmonický pohyb mořských vln načrtává jemný vzor. Rozhodli jsme se to přenést na keramiku. Jemnost dekoru podtrhuje saténový povrch, příjemný na dotek. A konečně barva - nasycená smaragdová dlaždice, třpytící se odstíny zelené, tyrkysové a zlaté. Objevte kouzlo mořských krajin. Seznamte se s kolekcí Unit Plus Reef ve formátu 33x90 cm.


(Tubadzin - Unit Plus Reef)


(Tubadzin - Unit Plus Reef)

Stardust je kolekce vytvářející fantastické vzory vesmíru, připomínající záblesk supernovy, který vysílá extrémně intenzivní světlo do vesmíru. Představte si, jak se úlomky hmoty odrážejí ve světle hvězd, vytvářejíce elegantní a nadčasový design pro vaše interiéry. Stardust je dostupný ve formátu 33x90 cm.


(Tubadzin - Stardust)


(Tubadzin - Stardust)

A konečně Sophi Oro, kolekce propojující svět módy a designu. Tmavá barva se spojuje se zlatem v různých odstínech a tvarech, zatímco geometrické kruhy odkazují na moderní styl a štukované úpravy na klasické formy. Tato kolekce vytváří jedinečný charakter a styl glamour. Sophi Oro je k dispozici ve formátu 30x60 cm.


(Tubadzin - Sophi Oro)


(Tubadzin - Sophi Oro)

Máme rádi neviditelné věci. Jako stínohra. Jeho proměnlivé formy si hrají s vnímáním, budují drama tvarů. Obrys větve zobrazený na bílém papíře působí úžasným dojmem. Mihotá se ve světle a naplňuje příjemce čistým potěšením z pohledu. Kolekce Tori Take v jedné verzi odkazuje na fascinující divadlo stínů z Dálného východu. Ve druhé představuje svět zapamatovaný z pohádkových knih. Skutečný svět se prolíná se světem příběhů. Efektem je malířské plátno podmanivé detailem nebo pergamenové plátno, na kterém se představení odehrává. Inspirujte se tajemným kouzlem květinových motivů. Objevte nevšední kouzlo kolekce Tori Take ve formátu 30 x 75 cm.


(Tubadzin - Tori Take)


(Tubadzin - Tori Take)

Pokud Vás polský výrobce obkladů a dlažby zaujal, tak zde naleznete jeho kompletní nabídku.

Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
19.06.2023

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.