Téma: Novinky

STAR - Koupelny s leskem krémové

Poznejte STAR na koupelny s leskem, vysoce výkonný parfémovaný čistící prostředek, který představuje dokonalého partnera pro vaši koupelnu a jiné sanitární prostory.

Tento unikátní čistící prostředek účinně odstraňuje všechny typy běžných nečistot, vodní kámen a rez, přičemž se zaměřuje na širokou škálu povrchů - od koupelen, přes vodovodní baterie, umyvadla, vany, toaletní mísy, obklady a sprchové kouty, až po chromované součásti a vybavení. Nejenže STAR na koupelny s leskem dodá vašim povrchům oslnivý lesk, ale také zabraňuje usazování vody a vodního kamene, což snižuje potřebu častého úklidu. Díky tomuto revolučnímu produktu tak můžete užívat hygienicky čisté prostory a zároveň ušetřit hodně času a energie. Dostupný je v praktickém balení o objemu 1 litru, má středně kyselé pH 2,5, které zajišťuje hluboké a efektivní čištění bez rizika poškození vašich povrchů. Ať už potřebujete dokonale vyčistit umývárenské, sanitární či kuchyňské prostory, STAR na koupelny s leskem je všestranným pomocníkem, který se postará o dokonalou čistotu všude tam, kde to potřebujete.

 

Vyzkoušejte ho a dovolte mu, aby z vašeho úklidu udělal úžasný zážitek plný lesku a svěží vůně!

O značce STAR
Český výrobce s tradicí
Everstar a produkty rodiny Star. Ryze český výrobce, s tradicí od roku 1991, který nabízí a poskytuje řešení především v oblasti odmašťování, čištění, úklidu, speciálního čištění a aplikací.
Prostředky Star jsou biologicky odbouratelné, plně respektující životní prostředí a lidské zdraví. Jsou vytvářeny s maximálním ohledem na přívětivé, jednoduché a přitom výkonné řešení daných potřeb.


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Inspirujte se v naší rozsáhlé galerii.
Inspirujte se v naší rozsáhlé galerii.

Čekají tu na vás tisíce designových fotek, které řadíme dle mnoha kritérií jako je například: barva, dekor, styl, povrch a cena. Hledáte-li inspiraci, tak tady je to správné místo.

Koupelnové studio Sanita.cz
Koupelnové studio Sanita.cz

Nově jsme pro Vás připravili virtuální prohlídku vzorkovny Sanita.cz, pojďte se podívat!

12 let záruka na vodovodní baterie - to je VADO
12 let záruka na vodovodní baterie - to je VADO

Série Altitude, v překladu „nadmořská výška“, představuje novinku roku 2014. Jak samotný název napovídá, série Altitude představuje luxusní škálu výrobků společnosti VADO. Tato brilantní řada vnese do vašeho interiéru styl a vysokou úroveň designu, od minimalistického až po ten nejluxusnější. Altitude se může pochlubit jednoduchým, moderním, ale klasickým designem s organickým průtokem. Tato řada se setkala s nepřekonatelným zájem ze strany interiérových architektů a náročnější klientely.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU