Poradna: jsme ONLINE
Téma: Obklady a dlažby (16.06.2023)

STAR - Koupelny s leskem krémové

Poznejte STAR na koupelny s leskem, vysoce výkonný parfémovaný čistící prostředek, který představuje dokonalého partnera pro vaši koupelnu a jiné sanitární prostory.

Tento unikátní čistící prostředek účinně odstraňuje všechny typy běžných nečistot, vodní kámen a rez, přičemž se zaměřuje na širokou škálu povrchů - od koupelen, přes vodovodní baterie, umyvadla, vany, toaletní mísy, obklady a sprchové kouty, až po chromované součásti a vybavení. Nejenže STAR na koupelny s leskem dodá vašim povrchům oslnivý lesk, ale také zabraňuje usazování vody a vodního kamene, což snižuje potřebu častého úklidu. Díky tomuto revolučnímu produktu tak můžete užívat hygienicky čisté prostory a zároveň ušetřit hodně času a energie. Dostupný je v praktickém balení o objemu 1 litru, má středně kyselé pH 2,5, které zajišťuje hluboké a efektivní čištění bez rizika poškození vašich povrchů. Ať už potřebujete dokonale vyčistit umývárenské, sanitární či kuchyňské prostory, STAR na koupelny s leskem je všestranným pomocníkem, který se postará o dokonalou čistotu všude tam, kde to potřebujete.

 

Vyzkoušejte ho a dovolte mu, aby z vašeho úklidu udělal úžasný zážitek plný lesku a svěží vůně!

O značce STAR
Český výrobce s tradicí
Everstar a produkty rodiny Star. Ryze český výrobce, s tradicí od roku 1991, který nabízí a poskytuje řešení především v oblasti odmašťování, čištění, úklidu, speciálního čištění a aplikací.
Prostředky Star jsou biologicky odbouratelné, plně respektující životní prostředí a lidské zdraví. Jsou vytvářeny s maximálním ohledem na přívětivé, jednoduché a přitom výkonné řešení daných potřeb.


Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
16.06.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.