Tubadzin

Tento polský gigant v oboru obkladů a dlažeb si od svého založení v roce 1983 vybudoval renomé spolehlivosti a inovace. Vyrábí širokou škálu produktů, od keramických dlaždic přes porcelánové obklady až po luxusní designové kolekce, a je znám svým pečlivým výběrem materiálů a důrazem na kvalitu výroby. Tubadzin nejen splňuje evropské normy, ale často nastavuje laťku ještě výše, což z něj činí jednoho z lídrů v oblasti koupelnového designu.
Co dodává Tubadzinu další výjimečnost, je jejich schopnost adaptace a inovace. Společnost neustále investuje do výzkumu a vývoje, což jí umožňuje být vždy o krok napřed před konkurencí. Spolupracuje také s renomovanými designéry a architekty, což se odráží v moderních a trendových kolekcích, které nejen splňují, ale často předstihují současné designové směry. Díky tomu je Tubadzin společností, která dokáže nabídnout něco pro každého – od tradiční elegance po avantgardní modernu.

Nejprodávanější produkty

Aquamarine
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Aquamarine

Hold pro monumentální krásu elementu. Tichý oceán je největší a nejhlubší. Vodní hladina se rozprostírá až k horizontu. Sluneční paprsky osvětlují průzračné vody, ale v hlubinách se skrývají fascinující světy.

Balance Stone
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Balance Stone

Kolekce Balance Stone je moderní a elegantní řada keramických dlaždic, které imitují mramor. Tyto dlaždice se vyrábějí ve velkém formátu, což umožňuje vytvářet luxusní a prostorné interiéry. Kromě toho nabízí tato kolekce vysokou odolnost a trvanlivost, což zajišťuje, že dlaždice budou vypadat skvěle i po mnoha letech používání. Balance Stone je ideální volbou pro ty, kteří hledají prvotřídní řešení pro své bytové interiéry.

Brainstorm
1130 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Brainstorm

Brainstorm ukazuje fascinaci intenzitou bouře. Objevte úžasnou hru světla a stínu na tmavém mramorovém pozadí s výrazným vzorem v kombinaci s elektrizujícími metalickými dekoracemi.

Grand Cave
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Grand Cave

Přirozené a extrémně výrazné. V této kolekci se tlumené barvy stávají agresivními díky strukturálnímu povrchu dlaždic.

Onice
1112 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Onice

Představujeme vám produktovou řadu Onice od polského výrobce Tubadzin. Tato řada je inspirována kamenem onyx, který dokonale zvládl sofistikovanou hru se světlem. Díky jemnému růžovému odstínu a zlomené bělosti přináší Onice příjemné asociace s probouzejícím se ranním nebem.

Goldgreen
1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Goldgreen

Barevná, výrazná rostlinná výzdoba se zde prolíná se složitými dekoracemi šperků. Je to vzpomínka na vzdálené, exotické cesty a nový pohled na jedinečný design. Nechte se inspirovat novou kolekcí ve formátu 30x75 cm.

Modern Pearl
827 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Modern Pearl

Harmonické spojení neutrálních barev a promyšlených detailů najdete v kolekci Modern Pearl od polského výrobce Tubadzin. Obklady v tomto minimalistickém a přesto elegantním provedení se vyrábějí ve formátu 30x60 cm, zatímco dlažba vytváří dokonalou symbiózu s formátem 60x60 cm.

Unit Plus Reef
od 1040 10 dní Vzorkovna Vestec
Unit Plus Reef

Největší korálový útes světa se nachází u pobřeží Austrálie. Toto mimořádné místo je jedním ze 7 divů přírody. Při pohledu shora má voda plná korálů a mořských tvorů zde smaragdový odstín a harmonický pohyb mořských vln načrtává jemný vzor. Rozhodli jsme se to přenést na keramiku. Jemnost dekoru podtrhuje saténový povrch, příjemný na dotek. A konečně barva - nasycená smaragdová dlaždice, třpytící se odstíny zelené, tyrkysové a zlaté. Objevte kouzlo mořských krajin. Seznamte se s kolekcí Unit Plus Reef ve formátu 33x90 cm.

Burano
269 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Burano

Když hledáte originální a stylové řešení pro vaši koupelnu, obklady a dlažby z kolekce Burano od renomovaného výrobce Tubadzin jsou tou správnou volbou. Tato kolekce kombinuje moderní design s přírodními motivy, které vaši koupelnu promění v oázu klidu a elegance.

Mild Garden
1061 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Mild Garden

Mild Garden ukazuje krásu květin malovaných z přírody. Nechte se pozvat na sentimentální cestu časem a vzpomínkami související s tvorbou herbářů, do světa pastelových akvarelů.

Cielo e Terra
845 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Cielo e Terra

Pastelový sen: Kolekce Cielo e Terra přináší jemnost a rozmanitost do každého prostoru! Hledáte způsob, jak oživit svůj domov jemností a elegancí? Kolekce Cielo e Terra od Tubadzin přináší harmonii pastelových odstínů a formátovou rozmanitost, která vám umožní vytvořit prostředí přesně podle vašich představ.

Pietra Blue
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Pietra Blue

Brač je největší z dalmatských ostrovů. Na jeho území se nachází jeden z nejvyšších chorvatských vrcholů. Pohoří ukrývá doly fenomenálního bílého mramoru, který zdobí sídla po celém světě. Byly z něj vyrobeny například sloupy v Bílém domě ve Washingtonu. Ostrov je omýván teplými vodami Jaderského moře. Mořské vlny odrážejí sluneční paprsky a vytvářejí na zdech pobřežních budov nádhernou podívanou. Kolekce Pietra Blue je variací na tento jedinečný mramor a místo, odkud pochází. Uchvátí svou bezchybnou bělostí, kterou rozbíjí jadranská modř a zlaté žilkování. Vyberte si jadranskou odrůdu mramoru a vytvořte si interiér s jedinečnou atmosférou. Vsaďte na kolekci Pietra Blue ve formátu 120 x 275 cm.

Touch
827 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Scarlet
1065 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Abisso
1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Abisso

S kolekcí Abisso vytvoříte ve své koupelně jedinečnou pařížskou atmosféru.

Alabaster Shine
926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
All in White
788 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
All in White

Jasné, tlumené barvy, vzory převzaté z přírody a krásné organické struktury to je kolekce All In White od Tubądzinu. Při jeho použití ve vaší koupelně se budete cítit jako v krásné Andersenově pohádce.

Alveo
1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Amparo
1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Arona
474 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Astri
620 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Aulla
926 Kč / m2 10 dní
Aulla

Chcete světlé a prostorné uspořádání? Vyberte si grafitové a šedé dlaždice. Je to třída a styl ve velkém formátu!

Bastille
590 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Blinds
737 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Bloom Rose
od 1814 10 dní
Bloom Rose

Na černobílé fotografii je snazší vidět, jak fascinující růže jsou. Změna perspektivy zviditelní detaily - jemnost okvětních lístků, jejich nepravidelné použití, zubatost listů nebo různé fáze rozkvětu. Efekt je fascinující. Růže v černé a bílé jsou jemné, úžasně promyšlené, elegantní. Přestože monochromatická kresba květiny zůstává realistická, samotný obraz není zřejmý. Je korunován jemnou zlatou nití zdůrazňující elegantní povahu designu. Nechte se ohromit nepřeberným bohatstvím forem a tvarů. Objevte kolekci Bloom Rose ve formátu 30x75 cm.

Blue Stone
1004 Kč / m2 10 dní
Blue Stone

Španělské náměstí v Seville zaujme svou architekturou a krásou andaluské přírody. Cihly fasády pavilonu a listy tropické vegetace se ráno koupou v jemné rose. Vycházející slunce se odráží v jeho kapkách vytvářejících zlaté ozdoby. Kolekce Blue Stone je inspirována nevšední atmosférou. Základem je středomořský mramor, ale v modrém žilkování. Doplňují ji vínové a modré cihly, odkazující na řemeslnou zručnost andaluské keramiky. Ozdoby mají zlaté oděrky. Překvapivým vzorem jsou modré listy odrážející se ve vodní hladině. Blue Stone kombinuje jižanskou modř a zlaté paprsky slunce, ohnivě vínovou červeň a jemnost kapek rosy. Žasněte nad modrou z kolekce Blue Stone ve velikosti 30x75 cm.

Bonella
590 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Brass
1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Brass

Třpytivé dekorace a oděrky krásně odrážejí světlo a zdůrazňují dynamiku větru. Vzor vložený do skla je zachycením jeho proměnlivé povahy, zastaveného momentu. Jemná paleta barev přináší pocit blízkosti a útulnosti. Umožňuje přemýšlet o elegantních a klasických interiérech v přírodních zemitých barvách. Objevte kolekci ve formátu 30x75 cm.

Calcare
1112 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Chic Stone
1093 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Colore
od 978 10 dní Vzorkovna Vestec
Coma
953 Kč / m2 10 dní
Coma

Coma zachycuje atmosféru baltské krajiny a zasazuje ji do hluboké barevné rovnováhy bílé a tmavě modré. Vsaďte na noblesu onyxu, nadčasovou krásu perel a unikátní, trojrozměrné zdobení.

Curio
962 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Curio

Curio si zakládá na kombinaci industriálního stylu s tradičním řemeslem. Nechte se okouzlit přírodní nepravidelností v klimatických odstínech modré a minerální zelené.

Egzotica
590 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Elle
1169 Kč / m2 10 dní
Entina
823 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Epoxy
926 Kč / m2 10 dní
Epoxy

Odrážení barvy betonu je způsob, jak vytvořit interiér se skutečně syrovým, industriálním charakterem. Inspirujte se velkoměstským stylem.

Escala 2.0
1295 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec
Fadma
1004 Kč / m2 10 dní
Fadma

Casablanca – marocké město, spojené s filmovým příběhem o velké lásce a bělosti fasád budov, rozpálené v poledním slunci, odrážející se v oceánu. Šedomodré barvy vytvořily základ pro jedinečnou kolekci, okouzlující svým orientálním charakterem a rozmanitostí. Maroko uchvacuje množstvím smyslných zážitků. Každé město má svou vlastní atmosféru a dokonce i jedinečné barvy. Fadma hledá inspiraci ve slunci, etnicitě a architektuře, oslňující jemnými dekoracemi a složitým dokončením každého detailu.

Fair
926 Kč / m2 10 dní

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU