Koupelna

Abisso
Abisso

S kolekcí Abisso vytvoříte ve své koupelně jedinečnou pařížskou atmosféru.

1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Alabaster Shine
Alabaster Shine

926 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

All in White
All in White

Jasné, tlumené barvy, vzory převzaté z přírody a krásné organické struktury to je kolekce All In White od Tubądzinu. Při jeho použití ve vaší koupelně se budete cítit jako v krásné Andersenově pohádce.

788 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Astri
Astri

620 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Bastille
Bastille

590 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Blinds
Blinds

737 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Bloom Rose
Bloom Rose

Na černobílé fotografii je snazší vidět, jak fascinující růže jsou. Změna perspektivy zviditelní detaily - jemnost okvětních lístků, jejich nepravidelné použití, zubatost listů nebo různé fáze rozkvětu. Efekt je fascinující. Růže v černé a bílé jsou jemné, úžasně promyšlené, elegantní. Přestože monochromatická kresba květiny zůstává realistická, samotný obraz není zřejmý. Je korunován jemnou zlatou nití zdůrazňující elegantní povahu designu. Nechte se ohromit nepřeberným bohatstvím forem a tvarů. Objevte kolekci Bloom Rose ve formátu 30x75 cm.

od 1814 10 dní

Blue Stone
Blue Stone

Španělské náměstí v Seville zaujme svou architekturou a krásou andaluské přírody. Cihly fasády pavilonu a listy tropické vegetace se ráno koupou v jemné rose. Vycházející slunce se odráží v jeho kapkách vytvářejících zlaté ozdoby. Kolekce Blue Stone je inspirována nevšední atmosférou. Základem je středomořský mramor, ale v modrém žilkování. Doplňují ji vínové a modré cihly, odkazující na řemeslnou zručnost andaluské keramiky. Ozdoby mají zlaté oděrky. Překvapivým vzorem jsou modré listy odrážející se ve vodní hladině. Blue Stone kombinuje jižanskou modř a zlaté paprsky slunce, ohnivě vínovou červeň a jemnost kapek rosy. Žasněte nad modrou z kolekce Blue Stone ve velikosti 30x75 cm.

1004 Kč / m2 10 dní

Bonella
Bonella

590 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Brainstorm
Brainstorm

Brainstorm ukazuje fascinaci intenzitou bouře. Objevte úžasnou hru světla a stínu na tmavém mramorovém pozadí s výrazným vzorem v kombinaci s elektrizujícími metalickými dekoracemi.

1130 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Brass
Brass

Třpytivé dekorace a oděrky krásně odrážejí světlo a zdůrazňují dynamiku větru. Vzor vložený do skla je zachycením jeho proměnlivé povahy, zastaveného momentu. Jemná paleta barev přináší pocit blízkosti a útulnosti. Umožňuje přemýšlet o elegantních a klasických interiérech v přírodních zemitých barvách. Objevte kolekci ve formátu 30x75 cm.

1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Burano
Burano

Když hledáte originální a stylové řešení pro vaši koupelnu, obklady a dlažby z kolekce Burano od renomovaného výrobce Tubadzin jsou tou správnou volbou. Tato kolekce kombinuje moderní design s přírodními motivy, které vaši koupelnu promění v oázu klidu a elegance.

269 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Coma
Coma

Coma zachycuje atmosféru baltské krajiny a zasazuje ji do hluboké barevné rovnováhy bílé a tmavě modré. Vsaďte na noblesu onyxu, nadčasovou krásu perel a unikátní, trojrozměrné zdobení.

953 Kč / m2 10 dní

Curio
Curio

Curio si zakládá na kombinaci industriálního stylu s tradičním řemeslem. Nechte se okouzlit přírodní nepravidelností v klimatických odstínech modré a minerální zelené.

962 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Egzotica
Egzotica

590 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Elle
Elle

1169 Kč / m2 10 dní

Fadma
Fadma

Casablanca – marocké město, spojené s filmovým příběhem o velké lásce a bělosti fasád budov, rozpálené v poledním slunci, odrážející se v oceánu. Šedomodré barvy vytvořily základ pro jedinečnou kolekci, okouzlující svým orientálním charakterem a rozmanitostí. Maroko uchvacuje množstvím smyslných zážitků. Každé město má svou vlastní atmosféru a dokonce i jedinečné barvy. Fadma hledá inspiraci ve slunci, etnicitě a architektuře, oslňující jemnými dekoracemi a složitým dokončením každého detailu.

1004 Kč / m2 10 dní

Fondo
Fondo

1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Gold Moon
Gold Moon

Jak daleko sahají lidské sny? Vidět to, co je tajemné, neznámé a kdysi nemožné, se dnes stalo skutečností. Od geocentrických teorií, přes objev Mikuláše Koperníka, jsme se ocitli v místě, kde se bariéry a hranice začínají stírat. Člověk se vydal na komerční lety do vesmíru. Za chvíli budete mít dráhu Země nebo dráhu Měsíce na dosah ruky. Zlatý Měsíc vznikl z fascinace vesmírem – hvězdami, planetami, časoprostorem a vzdálenými galaxiemi. Hry o Měsíc a Slunce. Světla a stíny. Tato kolekce je představou povrchu planet nebo Měsíce s jejich strukturou, krátery a sopkami. Obklad pokrytý odstíny mědi určuje charakter interiéru. Odhodlaný a tajemný. Nechte se okouzlit tajemnou aurou vesmíru. Vsaďte na kolekci Gold Moon ve formátu 33 x 90 cm.

1214 Kč / m2 10 dní

Goldgreen
Goldgreen

Barevná, výrazná rostlinná výzdoba se zde prolíná se složitými dekoracemi šperků. Je to vzpomínka na vzdálené, exotické cesty a nový pohled na jedinečný design. Nechte se inspirovat novou kolekcí ve formátu 30x75 cm.

1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Grunge
Grunge

Grafika řezaného cementu s jemným zábleskovým efektem odkazuje ke stylu starých činžovních domů, ve kterých současné graffiti doprovázejí art-deco vzory.

899 Kč / m2 10 dní

Heron
Heron

Mlhavé ráno vytváří tajemnou, pohádkovou auru. Volavky vznášející se nad vodou majestátně roztahovaly svá křídla v letu. V tomto obraze je neuvěřitelná harmonie a nerušený klid. Jemná volavka ztělesňuje takt a jemnost. Jako jeden z mála druhů vzlétá lehce bez zanášení vody. Pamatuji si, že během jedné ze svých cest po Mazurách jsem viděl tyto úžasné ptáky brodit se za úsvitu podél pobřeží. Byli ztělesněním důstojnosti a elegance. Jejich plynulé, majestátní pohyby mě hypnotizovaly. Hejno bylo zahaleno v mlze vznášející se nad rákosím, kterým se prodíraly paprsky vycházejícího slunce. Chtěl jsem zachytit tento mimořádný okamžik, jeho náladu a kvalitu malby. Ostražitost a jemnost, která je pro volavku tak charakteristická, jsem zachytil v pastelové kresbě. Ombré barvy připomínají ranní rosu na břehu jezera. Vytvořte si interiér plný klidu a harmonie. Vyberte si novou kolekci Heron ve formátu 30x75 cm.

od 12173 10 dní

Horizon
Horizon

Kolekce byla inspirována přírodním travertinem. Proto obklady v decentním, béžovém odstínu. Horizon také nabízí nástěnné mozaiky ve dvou barvách – béžové a černé. Šestihranné tvary a rovné střihy jsou skutečnou modernou. Takové pokoje jsou vytvořeny s využitím této kolekce.

1079 Kč / m2 10 dní

House of Tones
House of Tones

Jde o kolekci, která nabízí mnoho – od geometrie na mozaikách a nástěnných dekorech, přes dlaždice se strukturou připomínající vazby látek – len a bavlna, až po monochromatismus – prvky v pěti barvách – bílá, béžová, šedá, kouřově modrá a námořnická modrý. House of Tones je recept na ultramoderní interiér.

1079 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Industria
Industria

620 Kč / m2 10 dní

Inpoint
Inpoint

737 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Integrally
Integrally

Kolekce Integrally je inspirována cementem, ale se zajímavými inkluzemi v podobě nástěnných dekorů. Jsou dostupné ve dvou odstínech světle šedé a šedé a představují věčný patchwork, který je stále velmi oblíbený a umožňuje dodat interiéru lehkost.

1169 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Interval
Interval

Wabi-sabi je jedním z nejdůležitějších designových trendů. Termín pocházející z Japonska neznamená nic jiného než vědomí, že ne vše musí být dokonalé. Obklady z kolekce Interval vypadají, jako by se jich dotkl zub času. Jejich krásu podtrhují bílé neopracované stěny, které dobře ladí s loftovými interiéry.

1079 Kč / m2 10 dní

Kashmir
Kashmir

620 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Liberte
Liberte

1004 Kč / m2 10 dní

Lumiere
Lumiere

Ve svítivé kolekci Lumiere bílý interiér jemně uklidňuje smysly. Jemný, geometrický vzor, ??vystavěný z reliéfních linií, přitahuje pozornost zlatými, matnými body. V kombinaci s mramorem se směle objeví v elegantních, klasických koupelnách a dodá jim jemnost a eleganci. Pociťte atmosféru světové metropole módy. Rozsviťte interiéry s kolekcí Lumiere ve formátu 30 x 75 cm.

od 845 10 dní

Macchia
Macchia

Macchia je esencí italské chuti a stylu. Objevte znovu klasické palácové teraco a inspirujte se smyslnou kombinací vanilkové a spalciatellové zmrzliny.

899 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Malena
Malena

590 Kč / m2 10 dní

Margot
Margot

655 Kč / m2 10 dní

Marmaris
Marmaris

1059 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Mild Garden
Mild Garden

Mild Garden ukazuje krásu květin malovaných z přírody. Nechte se pozvat na sentimentální cestu časem a vzpomínkami související s tvorbou herbářů, do světa pastelových akvarelů.

1061 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Modern Basalt
Modern Basalt

Je to poklona jedné z nejstarších horninových surovin - čediči, jakož i zobrazení procesu tvorby a ničení, pokud jde o umění skládání papíru origami a tradiční techniku opalování dřeva yakisugi. Vyberte si kolekci ve formátu 30x75 cm.

1004 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Modern Pearl
Modern Pearl

Harmonické spojení neutrálních barev a promyšlených detailů najdete v kolekci Modern Pearl od polského výrobce Tubadzin. Obklady v tomto minimalistickém a přesto elegantním provedení se vyrábějí ve formátu 30x60 cm, zatímco dlažba vytváří dokonalou symbiózu s formátem 60x60 cm.

827 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Moor
Moor

Vitální zeleň se obtiskuje do všech možných míst a variant. Je to svět, kde příroda odvážně anektuje prostor. Velké plochy jsou vyplněny jemným vzorem. Jeho složitá struktura krásně zdobí interiér. Vytvořte si vlastní městskou oázu. Objevte kolekce Moor ve formátu 30x75 cm.

1004 Kč / m2 10 dní

Muse
Muse

827 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

My Tones
My Tones

Výjimečnost kolekce My Tones spočívá v její různorodosti. Je to kombinace výrazných barev, elegantní formy a zářivých prostorových dekorací, které připomínají odrazy zapadajícího slunce na vodní ploše. Objevte novou kolekci z řady 30 x 75 cm.

959 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Nictate
Nictate

od 269 10 dní Vzorkovna Vestec

Obsydian
Obsydian

773 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Opium
Opium

590 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Organic Matt
Organic Matt

Organic Matt je kombinací kamene se surovým, cementovým podkladem, který ve výsledku představuje organický charakter. Obklady z této kolekce jsou založeny na principu kontrastu – kombinace bílé a sytě šedé. Prvky kolekce spolu mohou dokonale ladit ve dvou odstínech. Tento návrh zajišťuje vytvoření místností s moderní, asketickou formou.

1079 Kč / m2 10 dní

Oriano
Oriano

1179 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Pastele
Pastele

Tam, kde jsou těžké podmínky a prochází hodně lidí. Jsou kolekce, které můžete milovat nejen pro jejich vzhled, ale také pro jejich funkční vlastnosti.

377 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Perla
Perla

od 2599 10 dní

Plain Stone
Plain Stone

773 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Ramina
Ramina

875 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Reflection
Reflection

827 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Rochelle
Rochelle

Vlčí máky jsou jedinečné. Neprodukují nektar, ale pouze pyl, který se při sebemenším poryvu větru vznáší ve vzduchu. Jsou to jedny z mých nejoblíbenějších květin. Decentní a vzdušné, jsou mi velmi blízké. Rostly před mým domem a jako malá holka jsem ráda pozorovala, jak kvetou. Rozhodl jsem se zachytit jejich jemné kouzlo. Na jemný, saténový povrch s mramorovým vzorem jsme nanesli lineární kresbu květů vlčího máku v různém stavu rozkvětu, taženou platinovou nití. Kolekce kombinuje teplé béžové a studené šedé do jednoho uceleného obrazu. Rámem pro tento obraz jsou lamely, které doplňují aranžmá a přinášejí do interiéru útulné kouzlo dřeva. Vytvořte si interiér inspirovaný přírodou. Užijte si krásu kolekce Rochelle ve formátu 30x75 cm.

1004 Kč / m2 10 dní

Royal Place
Royal Place

S kolekcí Royal Place se přestěhujete do elegantního nájemního domu v New Yorku.

959 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Scarlet
Scarlet

1065 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Sedona
Sedona

Malý ostrov Lanzarote má přes 100 sopek a 300 kráterů. Pláže pokryté černým pískem se na slunci třpytí. Štíhlé palmy se houpou ve větru a odrážejí se v tyrkysové vodě. Sopečná krajina se táhne až k obzoru. Stačí lehce přimhouřit oči a svět kolem vás se stane hrou tří barev - slunečné bílé, tmavých kontur a zlatých třpytivých akcentů. Kolekce Sedona je cestou za vzpomínkami na tropy uloženými v paměti. Odráží mimořádné kouzlo ostrova. Navozuje atmosféru exotických krajin a vytváří interiéry plné domácího tepla. Objevte neobyčejné kouzlo exotické krajiny. Inspirujte se novou kolekcí Sedona ve formátu 33x90 cm.

1079 Kč / m2 10 dní

Serenity
Serenity

Dlaždice z kolekce Serenity představují extrémně módní mramor - Carrara. Jejich velkým zlomem je nástěnný pás v barvě mědi. Lesklý, nevtíravý, který je ´´tečkou nad a´´ celého aranžmá. Vzhledem ke své barvě je perfektním řešením doplnit interiér doplňky v odstínech mědi. Takový světlý a subtilní interiér s kolekcí Serenity osloví každou moderní ženu, která ocení dobrý styl a vkus.

1238 Kč / m2 10 dní

Sfumato
Sfumato

788 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Shine Concrete
Shine Concrete

773 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Sophi Oro
Sophi Oro

Propojujeme svět módy a designu. Klasická elegance byla obohacena o doplňky, které mu dodávají jedinečný charakter. Toto je glamour styl v celé své kráse. Ve fenomenální kolekci Sophi Oro vám hluboká tmavá barva umožňuje krásně vystavit zlato v různých odstínech a tvarech. Geometrické kruhy jsou moderní. Štukované úpravy odkazují na klasické formy. Doplňte svůj styl šperkařskou keramikou. Vyberte si kolekci Sophi Oro ve formátu 30x60 cm.

827 Kč / m2 10 dní

Stardust
Stardust

Stardust vytváří fantastické vzory ve vesmíru. Nejnovější teleskopy umožňují zachytit jejich překvapivé snímky. Úlomky hmoty odrážejí světlo hvězd. Byli svědky počátku vesmíru a formování planet a dnes se neustále vznášejí v prázdnotě jako oblaka vzpomínek. Tajemné a nadčasové – jako klasická elegance. Kolekce Stardust je vizí hvězdného prachu. Zlatý vzor je jako záblesk supernovy, který vysílá extrémně intenzivní světlo do vesmíru. Vytvořte neuvěřitelně elegantní interiéry. Vyberte si kolekci Stardust ve formátu 33x90 cm.

1238 Kč / m2 10 dní

Terraform
Terraform

788 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Tinta
Tinta

Bohatě zdobené obklady v bílé, hnědé, černé a zelené barvě, které působí velmi luxusně a majestátně. Detaily na obkladech připomínají dobu renesance a ruční práce, evokují pocit historického bohatství a elegance. Vzorování je inspirováno tradičními prvky, které připomínají starověké mozaiky, středověké tapiserie nebo dokonce islámskou tilework. Tato syntéza historických odkazů a moderní výrobní techniky vytváří obklady, které mohou být právem považovány za umělecká díla. Obklady jsou ideální pro vytvoření statement wall – dominantní stěny, která okamžitě přitahuje pozornost a stává se vizuálním středobodem místnosti.

773 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Tissue
Tissue

Miluji styl 60. let, lehkost a odvahu, s jakou byly v té době navrhovány. Domy zněly rock n rollem a v módě a umění vládl trend Optical Art. Chtěla jsem styl plný geometrických tvarů a fraktálů přenést do současných interiérů. Spojení klasiky a moderny si vyžádalo použití vhodných barev, které by se vzájemně vyvažovaly a doplňovaly. Vybrala jsem krásný travertin v teplých odstínech béžové, který uklidňuje a uklidňuje smysly. Rozhodla jsem se to rozbít elegantní lahvově zelenou, která v kombinaci se zlatými, blikajícími doplňky dodává aranžmá na přehlednosti a charakteru. Tak se zrodila kolekce Tissue. Objevte bezstarostný design v celé jeho kráse. Vyberte si kolekci Tissue ve formátu 30x75 cm. Autory kolekce Tissue jsou: Anna Majchrzyk - designérka, Katarzyna Madalinska - architektka.

1004 Kč / m2 10 dní

Tori Take
Tori Take

Máme rádi neviditelné věci. Jako stínohra. Jeho proměnlivé formy si hrají s vnímáním, budují drama tvarů. Obrys větve zobrazený na bílém papíře působí úžasným dojmem. Mihotá se ve světle a naplňuje příjemce čistým potěšením z pohledu. Kolekce Tori Take v jedné verzi odkazuje na fascinující divadlo stínů z Dálného východu. Ve druhé představuje svět zapamatovaný z pohádkových knih. Skutečný svět se prolíná se světem příběhů. Efektem je malířské plátno podmanivé detailem nebo pergamenové plátno, na kterém se představení odehrává. Inspirujte se tajemným kouzlem květinových motivů. Objevte nevšední kouzlo kolekce Tori Take ve formátu 30 x 75 cm.

1004 Kč / m2 10 dní

Touch
Touch

827 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Unit Plus
Unit Plus

Středomořské klima se plně odráží v kolekci Unit Plus Ceramiky Tubądzin. To vše díky 20 různým patchworkům, které připomínají španělský svátek. Síla barev a vzorů dokonale rozbije bílé obklady stěn s různými texturami.

1034 Kč / m2 10 dní Vzorkovna Vestec

Unit Plus Reef
Unit Plus Reef

Největší korálový útes světa se nachází u pobřeží Austrálie. Toto mimořádné místo je jedním ze 7 divů přírody. Při pohledu shora má voda plná korálů a mořských tvorů zde smaragdový odstín a harmonický pohyb mořských vln načrtává jemný vzor. Rozhodli jsme se to přenést na keramiku. Jemnost dekoru podtrhuje saténový povrch, příjemný na dotek. A konečně barva - nasycená smaragdová dlaždice, třpytící se odstíny zelené, tyrkysové a zlaté. Objevte kouzlo mořských krajin. Seznamte se s kolekcí Unit Plus Reef ve formátu 33x90 cm.

od 1040 10 dní Vzorkovna Vestec

Vinaros
Vinaros

1065 Kč / m2 10 dní


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU