Kouzlo dřeva bez kompromisu: Artwood od NovaBell

Při vstupu do moderně zařízeného interiéru se často setkáváme s překvapivými materiály, které dokážou proměnit každodenní prostor v útočiště pohody a stylu.


Mezi tyto materiály bezesporu patří keramická dlažba Artwood, jež díky pokročilé digitální 3D tiskové technologii do vašich interiérů vnáší neuvěřitelný realismus a hloubku přírodního dřeva. Jedinečnost této technologie spočívá ve schopnosti zachytit různé odstíny, suky a textury, typické pro nejcennější druhy dřeva, čímž dlažba Artwood ztělesňuje sílu a charakter trvalého materiálu.


Kolekce Artwood nabízí širokou paletu barevných variant, které jsou inspirovány krásou a teplem přírodního dřeva, přinášející do každého prostoru vizuální pohodu a pocit domácího tepla. Každý odstín této kolekce má schopnost dotvořit jedinečnou atmosféru – od teplých a tmavých tónů, které navodí útulnost, až po světlé varianty, jež prozáří a opticky zvětší váš prostor.


Vedle oblíbených odstínů jako Artwood Malt a Artwood Honey, Artwood nabízí i další barvy, jako je Maple, Clay nebo Cherry, každý s vlastním charakterem a schopností unikátně obohatit interiér. Maple s jeho světlou paletou dokonale harmonizuje se světlými interiéry, zatímco Clay s jeho zemědělskými tóny přidá vaší domácnosti na autentičnosti. Cherry pak může prostor oživit díky svému bohatému a teplému odstínu.


Všechny varianty Artwood jsou navrženy s důrazem na ekologii a bezpečnost. Bez obsahu formaldehydu, azbestu a dalších škodlivých látek jsou tyto dlaždice bezpečnou a zdraví neškodnou volbou pro váš domov. Díky odolnosti proti ohni, UV záření, snadné údržbě a dlouhotrvající kvalitě barev jsou ideální pro každodenní použití i v náročnějších prostorách.


Artwood překonává hranice použití jen v interiérech díky svým vlastnostem, jako je mrazuvzdornost a protiskluzovost, což umožňuje jejich aplikaci i v exteriérech a vytváří tak plynulé přechody mezi vnějším a vnitřním prostředím.


Navštivte naše koupelnové studio Sanita.cz, kde vám rádi představíme celou kolekci Artwood a pomůžeme vybrat perfektní odstín dlažby, který vašemu domovu dodá nový rozměr elegance a pohodlí.

Buďte v obraze a sledujte nás na sociálních sítích: Youtube, PinterestOdběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
25.03.2024

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Příroda, relax, My Tones – trik na koupelnu, která vás nabije energií!
Příroda, relax, My Tones – trik na koupelnu, která vás nabije energií!

Přineste si kousek dovolené domů. S obklady My Tones se vaše koupelna promění v nekonečnou pláž relaxace!

Pastelový sen: Kolekce Cielo e Terra přináší jemnost a rozmanitost do každého prostoru
Pastelový sen: Kolekce Cielo e Terra přináší jemnost a rozmanitost do každého prostoru

Hledáte způsob, jak oživit svůj domov jemností a elegancí? Kolekce Cielo e Terra od Tubadzin přináší harmonii pastelových odstínů a formátovou rozmanitost, která vám umožní vytvořit prostředí přesně podle vašich představ.

Kolekce Rufus: Klasický design, který nikdy nevyjde z módy
Kolekce Rufus: Klasický design, který nikdy nevyjde z módy

Rufus přináší do interiérů harmonickou paletu teplých odstínů, které dodávají domovu pohodlí a eleganci. Tato kolekce je určena pro milovníky klasického stylu a nabízí ideální řešení pro obýváky, salony, haly, kuchyně, jídelny a terasy.

Burlington: 2 cm dlažba ideální pro suchou pokládku
Burlington: 2 cm dlažba ideální pro suchou pokládku

V moderním světě designu a architektury, kde estetika společně s funkcionalitou hraje klíčovou roli, se dvoucentimetrové dlažby staly symbolem inovace a všestrannosti. Tato specifická kategorie dlaždic, která je známá svou odolností, estetickou flexibilitou a snadnou instalací, se rychle stává oblíbenou volbou pro řadu aplikací, od elegantně vybavených venkovních teras až po ruch komerčních prostor.

Rako Plywood: Keramická dlažba s duší pravého dřeva
Rako Plywood: Keramická dlažba s duší pravého dřeva

Představte si, že vstoupíte do prostoru, kde hřejivá atmosféra dřeva je cítit v každém detailu, avšak s vědomím, že vaše kroky nezatěžují přírodu a ani nevyžadují náročnou péči.

Kolekce Stones od RAKO: Elegance do každého prostoru
Kolekce Stones od RAKO: Elegance do každého prostoru

Ahoj všem, kdo milují pohled na krásu přírodního kamene a zároveň chtějí pro svůj domov něco odolného, praktického a snadno udržovatelného! Máme pro vás něco speciálního – keramické obklady a dlažby ze série Stones od RAKO.

Odolná elegance dlažby Tioga: Univerzální řešení pro každý interiér
Odolná elegance dlažby Tioga: Univerzální řešení pro každý interiér

Hledáte dlažbu, která odolá každodennímu shonu a přitom zůstane věrná eleganci přírodního vzhledu? Řada Tioga od Nowa Gala vám nabízí přesně to - ideální spojení funkčnosti a designu.

Patina Plate - obklady a dlažby v duchu Wabi-sabi
Patina Plate - obklady a dlažby v duchu Wabi-sabi

Ve světě, kde moderní design často směřuje k dokonalosti a symetrii, je japonská filozofie Wabi-sabi osvěžujícím vánkem. Tato tradice učí oceňovat krásu ve stáří a nepravidelnosti, což se odráží i v designu interiérů. Keramické obklady v duchu Wabi-sabi, jako je série Patina Plate, jsou toho příkladem.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit