Poradna: jsme ONLINE
Téma: Obklady a dlažby (18.08.2023)

Kolekce COLORS - Oslava barvy a tradice

Představte si cestu skrz zážitky a tradice, která vyústí v eklektickou a nádhernou kolekci COLORS. Estetická velkolepost se současným středomořským nádechem!


Colors vyjadřuje svou plnou hodnotu skrze paletu jedenácti barev. Přechází od tlumených zemitých tónů až k výrazným teplým odstínům. Texturovaný lesklý povrch zachycuje a odráží světlo, což přidává hloubku a zvýrazňuje brilantní barvy a konečný vizuální efekt. Lesklé varianty jsou dostupné ve třech různých rozměrech, přičemž čtyři z těchto zemitých barev jsou dostupné v matném provedení.


Kolekce je doprovázena různými dekorativními prvky majestátní krásy. Nevyčerpatelné kombinace možností v barvě a ozdobě činí tento vysoce technický porcelánový materiál vhodným pro jakýkoliv povrch či styl.


O výrobci: Savoia Italia s.p.a.
Savoia Italia s.p.a. je renomovaný výrobce, který se pyšní tradicí a inovacemi v oboru keramiky. Díky svému dlouholetému závazku vůči kvalitě a designu představuje to nejlepší z italského řemeslného umění v moderním balení.


Doprava
Máme pro vás skvělou zprávu: naše zboží umíme doručit po celé ČR. Pokud vaše objednávka přesáhne hodnotu 10 000 Kč včetně DPH, doprava je pro vás zcela zdarma. Nakupujte bez starostí a vychutnejte si nový vzhled vašeho bydlení s kolekcí COLORS od Savoia Italia.
Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
18.08.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.