Poradna: jsme OFFLINE
Téma: Obklady a dlažby (07.08.2023)

Zkuste něco nového: Neomezená kreativita s D_ESIGN EVO od Elios Ceramica

Elios Ceramica, světově proslulý výrobce keramiky, představuje svou novou řadu, D_ESIGN EVO. Jde o vysokoodolnou glazovanou porcelánovou dlažbu, která představuje mix všech prvků, jež potřebujete pro vytvoření jedinečného a přitažlivého interiéru.


D_ESIGN EVO nabízí devět odstínů, které můžete kombinovat dle libosti: tři studené tóny, tři teplé tóny a tři barevné akcenty. Tato kolekce nabízí nespočet možností pro vyjádření vlastní kreativity, ať už preferujete mix různých motivů pro vintage dojem, nebo jednotný motiv pro vytvoření elegantních nepřerušovaných vzorů.


Elios Ceramica je renomovaným výrobcem keramických obkladů a dlažeb, který se proslavil svou kvalitou a inovativností. Tato společnost je známa pro své přední postavení v designu a výrobě keramických výrobků, které jsou odolné, stylové a jedinečné.


Doprava a servis od Sanita.cz
Naše společnost Sanita.cz se zavazuje doručovat výrobky Elios Ceramica po celé České republice. Pokud objednávka přesáhne hodnotu 10 000 Kč vč. DPH, dopravu po celé ČR zajistíme zcela zdarma. U nás je kvalita výrobků zaručena, a k tomu navíc nabízíme nejlepší servis a rychlou dopravu. Snažíme se, aby bydlení našich zákazníků bylo nejen pohodlné, ale i esteticky přitažlivé.


Odběr novinek prostřednictvím e-mailu
Mail s novinkami zasíláme maximálně 1x týdně a svůj odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.
07.08.2023

Produkty související s článkem

Mohlo by vás také zajímat:

Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica
Objevte krásu a sílu kolekce The Rock od Imola Ceramica

Když se řekne kvalita, design a inovace v oblasti dlažeb a obkladů, nemůže chybět zmíňka o italském výrobci Imola. Jeden z jejich nejnovějších přírůstků, kolekce The Rock, představuje průlomovou syntézu přírodní inspirace a průmyslové technologie. Jak název napovídá, tato kolekce nám přináší kámen v jeho nejčistší a nejmodernější formě. A pokud jste někdy snili o spojení interiéru a exteriéru v jednotném designu, The Rock je kolekcí, kterou byste neměli přehlédnout.

Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci
Ceramika Konskie: Inovace a design nyní i u nás ve Vestci

Interiérový design není jen o estetice, ale také o kvalitě materiálů. Značky, které dokážou spojit obě tyto složky, vždy vzbudí pozornost. Jednou z takových je Ceramika Konskie, polský výrobce keramických obkladů a dlažeb. A dobrou zprávou je, že tyto vysoce ceněné produkty nyní najdete i v naší nabídce na Sanita.cz.

Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií
Thermae od NovaBell: Když se příroda setká s technologií

Pokud toužíte po koupelně, která je jedinečná a zároveň odráží pravou krásu a texturu přírody, zamilujete si kolekci Thermae od italské značky NovaBell. Tato kolekce je inspirována travertinem, vápencovým kamenem s dlouhou a bohatou historií.


Vložit komentář

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.