Novabell Landstone: Přírodní krása se sofistikovaným designem

Landstone, nová produktová řada od firmy Novabell, která je více než jen keramická dlažba. Je to umělecké dílo, které oživuje vaše prostory. S kombinací výrazné síly vápence, žilkování typického pro mramor a leštěných pruhů kamene Trani, Landstone přináší do vašeho domova kousek přírody. Jeho jedinečný grafický vzor, propletený s drobnými lesklými detaily, zvyšuje dojem hloubky a přidává na sofistikovanosti.


Landstone je výsledkem pečlivého výzkumu a inovací, které se snaží překonat hranice tradiční keramiky. Tento produkt je dokonalým spojením přírodní krásy a technologického pokroku, který přináší nejen estetický zážitek, ale také praktické výhody keramických povrchů.


Jednou z největších výhod Landstone je jeho univerzálnost. Díky svému jedinečnému designu a vysoké kvalitě je ideální pro jakýkoli interiér - od moderních bytů po tradiční domy. Ať už hledáte povrch pro koupelnu, kuchyň, obývací pokoj nebo terasu, Landstone je skvělou volbou.


A teď máme pro vás skvělou zprávu! Některé produkty z řady Landstone jsou nyní vystaveny v naší vzorkové prodejně. Zveme vás, abyste si je přišli prohlédnout a na vlastní kůži pocítili revoluční kvalitu a design, který Landstone nabízí. Jsme přesvědčeni, že až uvidíte Landstone naživo, budete stejně nadšeni jako my.Landstone je nejen produkt, je to zážitek. Přijďte a objevte krásu a kvalitu, kterou přináší tento revoluční keramický povrch. Těšíme se na vaši návštěvu!


O Novabell
Novabell je renomovaný výrobce keramických dlaždic s dlouhou historií v průmyslu. Společnost byla založena v Itálii v roce 1988 a od té doby se stala symbolem inovace a kvality v oblasti výroby keramiky. Novabell nabízí širokou škálu produktů, které splňují vysoké standardy jak v estetickém smyslu, tak v praktickém využití. Firma je známa pro svůj závazek k udržitelnosti a ekologické odpovědnosti, přičemž se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí.


Produkty Novabell jsou vyznačeny pro jejich různorodost a kvalitu, což zahrnuje řadu estetických stylů, od moderního až po tradiční, a různých druhů povrchových úprav, jako jsou matné, lesklé, nebo texturované. Společnost vyrábí řadu keramických a porcelánových dlaždic pro různé aplikace, včetně podlah, stěn, koupelen a kuchyní. Bez ohledu na specifické využití, produkty Novabell jsou navrženy tak, aby byly odolné, trvanlivé a snadno udržovatelné, přičemž zachovávají svůj atraktivní vzhled po dlouhé dobu.


Líbil se Vám tento článek? Pokud ano a chtěli byste dostávat upozornění do mailu na další naše články, tak využijte tento odkaz pro přihlášení do odběru. Máte-li nějaké připomínky ke článku, tak nám zde prosím zanechte komentář pod článkem, diskuse nás baví! A pokud nás chcete sledovat na sociálních sítích, budeme moc rádi, zde jsou odkazy: Youtube, Pinterest, Facebook.

Produkty související s článkem


Vložit komentář

Mohlo by vás také zajímat:

Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu
Khroma od NovaBell: Oslava přirozené krásy hlíny v moderním designu

Khroma je oslavou přirozené krásy a síly hlíny, materiálu, který je v naší historii přítomen již po tisíciletí. Tato řada dlaždic je inspirována tradičními technikami zpracování hlíny, kdy se různé typy hlíny ručně zhutňovaly do dřevěných forem a sušily na slunci. Výsledné dlaždice zachovávají viditelné vrstvy a texturu, které odhalují zrnitost, barevné vrstvení a různorodé odstíny. Khroma se pyšní svým autentickým vzhledem a hmatovou hloubkou, čímž vnáší do interiérů i exteriérů nadčasovou krásu a moderní sofistikovanost.

NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov
NovaBell představuje Le Briccole: Autentický vzhled dřeva pro váš domov

Představujeme kolekci Le Briccole od Novabell, rafinovanou sérii inspirovanou historickými benátskými kůly, známými jako "Briccole". Tato unikátní kolekce zachycuje podstatu recyklovaného dřeva, zralého časem a vodou, a přináší dotek autentického italského řemesla do vašeho prostoru. S bohatými texturami a teplými tóny nabízí Le Briccole sofistikovanou kombinaci tradice a modernity, ideální pro ty, kteří hledají eleganci a odolnost. Proměňte své interiéry s touto vynikající řadou, oslavující krásu benátského námořního dědictví.

Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete
Obklady a dlažby v imitaci dřeva: Trend, který si zamilujete

Technologie 3D tisku přinesla revoluci do světa obkladů a dlažeb. Díky ní můžete mít ve svém domově věrnou imitaci dřeva, která vypadá skvěle a snadno se udržuje.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU