Téma: Sanita.cz představuje (03.01.2007)

Renova Nr.1 Plan. Vynikající kombinace designu a funkce

Řada umyvadel, umývátek a klozetů s moderním pravoúhlým tvarem Renova Nr. 1 Plan, uvedená na trh firmou KERAMAG v loňském roce, se nově rozšiřuje o atraktivní koncept koupelnového nábytku. Nadčasový, moderní design ve střední cenové kategorii, splňuje nejvyšší nároky na užitkovost, využití prostoru, nenáročnost údržby a vysokou odolnost proti opotřebení.

Renova Nr.1 Plan

Renova Nr.1 Plan

Koupelnový nábytek “Renova Nr.1 Plan“ zahrnuje spodní skříňky pod umyvadla 60, 65, 85 a 100 cm,  různě vybavené otočnými nebo výsuvnými dvířky s vnitřními zásuvkami. Inteligentně řešený interiér skříňky obsahuje přihrádky pro snadné udržování pořádku. Velký úložný prostor nabízí postranní nízké a vysoké skříňky. Elegantní zrcadlové skříňky jsou vybavené vypínačem, zásuvkou na holicí strojek a fén na vlasy, klasickým i nočním osvětlením, zapínající se automaticky když se setmí. Všechny skříňky jsou dodávány s lesklým,  snadno udržovatelným a na opotřebení odolným povrchem v těchto odstínech: bílá, rubínová, cappuccino, wenge a zebrano. Korpusy skříněk jsou k dispozici v matném bílém provedení nebo jasanu.

Kvalitu a atraktivitu nabídky série “Renova Nr.1 Plan“ podtrhují nové, výhodnější ceny umyvadel, umývátek, klozetů a bidetů a stejně jako nové akrylátové vany a sprchující vaničky, tvarově koresponující s keramikou a nábytkem.

Renova Nr.1 Plan

Renova Nr.1 Plan

Ucelená řada “Renova Nr.1 Plan“ nabízí architektům, projektantům, investorům a uživatelům záruku dlouhodobé kvality s tím, že na keramiku je poskytována nadstandardní desetiletá záruka. Umyvadla, klozety a bidety jsou navíc k dispozici s exkluzivní, snadno udržovatelnou glazurou KeraTect®, na kterou je záruka plných 30 let!


Renova Nr.1 PlanPopis obrázku

Řada Renova Nr. 1 Plan, uvedená německým výrobcem KERAMAG na trh v loňském roce, se nově rozšiřuje o atraktivní koncept koupelnového nábytku. Spodní skříňky pod umyvadla 60, 65, 85 a 100 cm jsou různě vybaveny otočnými nebo výsuvnými dvířky s vnitřními zásuvkami, obsahující přihrádky pro snadné udržování pořádku. Velký úložný prostor nabízí rovněž postranní nízké a vysoké skříňky.  Elegantní zrcadlové skříňky jsou vybavené zásuvkou, vypínačem, klasickým i nočním osvětlením, zapínající se automaticky když se setmí. Všechny skříňky jsou dodávány s lesklým,  snadno udržovatelným a na opotřebení odolným povrchem v těchto odstínech: bílá, rubínová, cappuccino, wenge a zebrano. Korpusy skříněk jsou k dispozici v matném bílém provedení nebo jasanu.

Ceník KERAMAG  Novinky 11/2006 (.pdf 370 kb)

Naše aktuální nabídka zde

03.01.2007
Mohlo by Vás také zajímat:

Drtič potravinového odpadu - skutečný pomocník v kuchyni!

Nechte se přesvědčit že drtič potravinového odpadu je opravdu mocný pomocník v kuchyni!


Základní intimní hygiena

Možná se bude zdát zbytečné zdůrazňovat ve 21. století význam osobní hygieny potažmo hygieny intimní, do které  neodmyslitelně patří hygiena kone


Jak na malou koupelnu?

Život uhání stále rychlejším tempem, a to nenízrovna fakt, který by svědčil ve prospěch kvalitynašeho žití. Stále se zkracující chvíle relaxaceje v


Katalog obkladů a dlažeb 2016/17

Napište si o náš katalog (120 stran inspirace) obkladů a dlažeb. Rádi Vám ho zdarma zašleme! Tato nabídka platí pro prvních 100 zájemců. Pište nám prosím do zpráv na Facebooku, nebo na mail info@sanita.cz. Katalog by se k Vám měl dostat zhruba do týdne po odeslání žádosti.


Laufen - Living Square

Living Square jde na hranici možného. Extrémně ploché umyvadlo se svými rovnými hranami se doslova vznáší před stěnou. I takto elegantní může být keramika. Living Square nadchne svou štíhlou siluetou: dvojumvadlo s užitečnou šířkou 180 cm poskytuje skutečně funkční mycí plochu. Ladně působí rovněž s nábytkem řady Case.


Koupelnové pomůcky pro handicapované, starší či pohybově omezené osoby

Prostředí, které je z hlediska dobrého pohybu a orientace vstřícné pro každého bez rozdílu, prostředí které nazveme bezbariérovým prostředím, by mělo být v každé kulturní a vyspělé společnosti samozřejmostí.


Sanita.cz Holejšovský Garčev

U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku

Otevírací doba prodejny

po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO

Návštěvnost

TOPlist

Informační oznámení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.