Koupelna

Adelle
Adelle

529 Kč / m2 4 dny

Arce
Arce

Klasická kombinace bílé a černé, která nikdy nevyjde z módy. Kolekce Arce je ideální pro stavbu odvážných a originálních aranžmá. Dlažba se strukturou inspirovanou bílým kamenem, označená černými žilkami, dodá každému interiéru jedinečný výraz a lesklá povrchová úprava naplní prostor nádechem elegance a prestiže. Kolekce skvěle doplňuje specializované leštěné podlahy v jednolitých barvách černé a bílé nebo v kombinaci s dlaždicemi připomínajícími dřevo.

650 Kč / m2 4 dny

Arcos
Arcos

687 Kč / m2 4 dny

Arctic Storm
Arctic Storm

Uspořádání bílé koupelny je dokonalým receptem na nadčasový a univerzální interiér. Bílá vnáší do prostoru smysl pro pořádek, díky čemuž naše koupelna vypadá svěže, prostorně a ... čistě. Různé tváře tradiční bílé objevíme díky kolekci obkladů Arctic Storm. Hladké, saténové dlaždice v kombinaci se strukturálními dlaždicemi budou skvělým způsobem, jak zpestřit klasický interiér a narušit stereotypní přístup k celkovému bílému vzhledu. Hluboké, geometrické textury nejen že z nich nebudeme moci spustit oči, ale také rádi ucítíme jejich sametový povrch pod prsty. Kolekci skvěle doplňuje úzká lesklá soklová lišta, která krásně odráží světlo, a bílá dlažba.

650 Kč / m2 4 dny

Artiga 2019
Artiga 2019

V interiéru vyzdobeném kolekcí Artiga jaro nikdy nekončí. Obklady a dlažby osloví ty, kteří milují interiéry, ve kterých hrají hlavní roli pastelové barvy a floristické dekory. Barvy podkladových dlaždic byly zvoleny tak, aby místnost rozjasnily. Na výběr mají široký výběr. Dlaždice v limetkové, zelené, světle zelené, fialové a levandulové barvě dokonale ladí s květinovým insertem. Jediný dekorativní obklad lze libovolně kombinovat do dispozic. Lesklé povrchy prosvětlí místnost a připomenou první silné sluneční paprsky.

581 Kč / m2 4 dny

Avantgarde
Avantgarde

687 Kč / m2 4 dny

Bantu
Bantu

650 Kč / m2 4 dny

Black and White 2021
Black and White 2021

618 Kč / m2 4 dny Vzorkovna Vestec

Calm Organic
Calm Organic

Jednobarevné, minimalistické interiéry nemusí působit sterilně nebo nudně. Kolekce Calm Organic inspirovaná odstínem teplého, krémového štuku dokazuje, že díky správným barvám a použití různých struktur dokážeme vytvořit útulnou, harmonickou koupelnu, kde můžeme s potěšením odpočívat po náročném dni. Lesk nanesený na saténové podkladové dlaždice činí dlaždice dostupné v kolekci oživením interiéru, který mu dodává jedinečný charakter díky vhodnému osvětlení. K dispozici ve dvou variantách - hladká a pokrytá čirou organickou strukturou - dlaždice budou dokonale ladit s bezchybnou bělostí keramiky a moderními formami tvarovek.

637 Kč / m2 4 dny

Concrete Style
Concrete Style

618 Kč / m2 4 dny

Dekorina
Dekorina

Kolekce Dekorina je originalita získaná díky síle barev. Výrazný barevný akcent v ušlechtilém odstínu sytě tyrkysové upoutá a okouzlí překvapivou, výraznou atmosférou. Jedinečný charakter obkladů je navíc zdůrazněn výraznými motivy řezaného betonu a nepravidelným geometrickým patchworkovým motivem v dekorativní variantě dostupné v kolekci. Je to návrh šitý na míru potřebám každého milovníka interiérových trendů a nenápadných návrhů.

687 Kč / m2 4 dny

Elfi
Elfi

553 Kč / m2 4 dny Vzorkovna Vestec

Ferrata
Ferrata

Kolekce Ferrata inspirovaná motivem kamene je tou správnou volbou pro ty, kteří oceňují přírodní textury a osvědčená řešení v interiéru. Lesklé obklady ve formátu 25x40 cm jsou úvodem do dalších možností aranžování a oblíbené odstíny béžové a šedé kolekce skvěle zapadnou do moderních i tradičních interiérů. Výrobek se vyznačuje bohatostí dekorativních prvků. Strukturální dlaždice napodobující skutečnou vlnitou texturu kamene, jemný, ale výrazný květinový motiv inserta dotvářející celek vám dávají možnost vytvořit si interiér na míru vašim potřebám a vkusu.

581 Kč / m2 4 dny

Fresh Moss
Fresh Moss

Kolekce Fresh Moss je dokonalou kombinací surového betonu a svěžího zeleného sobího mechu. Zdánlivě dva kontrastní prvky nám pomohou vytvořit moderní interiér s nevšedním přírodním akcentem. Kdysi podceňovaný motiv betonu je nyní stále populárnější. Povinná výbava každého industriálního interiéru je vidět na podlahách, stěnách, předmětech každodenní potřeby a dekoracích. Kolekce obsahuje dokonalou imitaci vzhledu základových dlaždic ze surového betonu v rozměru 30x60 ve dvou variantách - hladké a pokryté stínovanými prvky, které dodávají konstrukci hloubku. Abyste interiéru dodali jedinečný charakter, použijte skleněné dekorace s potiskem mechu.

836 Kč / m2 4 dny Vzorkovna Vestec

Gold Wish
Gold Wish

Kolekce Gold Wish je luxus a půvab okouzlující ve dvou jedinečných dlaždicích. Zlato je po staletí spojováno se stylem nejvyšší třídy, a proto tak dobře funguje ve světlých a prostorných aranžmá. Toto je možnost pro ty, kteří nedělají kompromisy a hledají originální řešení. Zlaté detaily rozeseté na dlaždici byly zapuštěny do nejmódnějších odstínů bílé, šedé a béžové, aby z každé stěny udělaly umělecké dílo plné charakteru. Kolekce byla navíc obohacena o obklady ve formě mozaiky. Skládají se ze dvou prvků základní desky a také prvku pokrytého zrcadlem, které krásně odráží světlo procházející okny. Pohodové chvíle doprovázené elegancí máte na dosah ruky.

888 Kč / m2 4 dny

Good Look
Good Look

Elegantní a luxusní koupelnu vytvoříme díky unikátní kolekci obkladů Good Look. Klasická bílá dodá našemu interiéru sofistikovaný šik a promění ho ve stylovou koupelnu jako z barevného časopisu. Kolekce obsahuje rektifikované podkladové dlaždice v rozměru 30x60, zdobené jemnými liniemi z reaktivní a zrcadlové pasty. Díky tomu je povrch dlaždic klamně podobný koženému čalounění a vnáší do našeho interiéru nádech rafinovanosti.

888 Kč / m2 4 dny

Kavir
Kavir

Nadčasový charakter surového kamene objevíme díky minimalistické kolekci keramických obkladů Kavir. Díky svému univerzálnímu vzhledu se hodí jak do klasických aranžmá, tak do interiérů zařízených v moderním nebo loftovém stylu. Kolekce obsahuje matné základní dlaždice (velikost 20x60 cm) dostupné ve dvou variantách - hladké a strukturální. První vnese do naší koupelny řád a harmonii, druhý s texturou odkazující na pravidelné africké vzory dodá interiéru jedinečný charakter. Přírodní celkový vzhled doplní dlažba, která dokonale odráží kresbu a strukturu dřeva

650 Kč / m2 4 dny

Marinel
Marinel

Nádherná kolekce Marinel, inspirovaná krásou jemně žilkovaného mramoru calacatta, je návrhem pro ty, kteří hledají ve svých interiérech dotek luxusu. Bílé obklady imitující mramor dodají každé koupelně elegantní ráz a my se budeme cítit jako ve středomořském koupacím salonu. Kolekce Marinel zahrnuje nástěnné a podlahové dlaždice (rozměry 20x60 cm, 18,5x59,8 cm) a dekorativní mozaikové dlaždice ve tvaru diamantu . V nabídce jsou jak tradiční hladké verze obkladů, tak i modernější, obohacené o jemnou vlnovitou strukturu. Studený odstín bílé přítomný na obkladech bude dokonale ladit s obklady připomínajícími dřevo v teplých, přírodních tónech.

650 Kč / m2 4 dny

Marisol
Marisol

Kolekce Marisol spojuje dva aktuální trendy - módu světlé koupelny a dřevěné podlahy v interiérech. Zastánci přírodních inspirací využijí kameninový obklad inspirovaný dřevem, který vnese do místnosti hřejivé akcenty. Kolekci doplňují barevně sladěné dekory v podobě moderního obkladu se zvýrazněnou strukturou přírodního kamene a elegantní inserto s květinovým motivem.

581 Kč / m2 4 dny

Mystery Land
Mystery Land

Kombinace šedé a grafitu ještě nikdy nebyla tak lákavá. Postindustriální kolekce Mystery Land je návrhem pro všechny milovníky odvážných interiérů. Kolekce se skládá ze dvou základních dlaždic ve formátu 20x60 cm. Matná povrchová úprava zdůrazňuje průmyslový charakter série. Za pozornost stojí především grafitová základní deska s heterogenními barvami, která díky originálnímu zbarvení mění barvu v závislosti na osvětlení. Vrcholem celku jsou bohaté dekory. Strukturální dlaždice ve formě mozaiky oživí interiér koupelny a patchworkové inserto vnese zajímavý efekt rozmanitosti.

650 Kč / m2 4 dny

Nanga
Nanga

V kolekci Nanga jsme se zaměřili na nadčasová řešení. Její potenciál spočívá ve spolehlivé inspiraci texturou kamene a současném designu, který dokonale koresponduje s koupelnovou keramikou a bílým povrchem nábytku. V kolekci Nanga mají všechny prvky své pečlivě promyšlené místo. Asketický design je zdůrazněn dekorativními prvky. Základní dlaždice jsou doplněny patchworkovou vložkou a klasickou mozaikou, která vytváří most mezi klasikou a modernou. Diverzifikované prvky tvoří estetický celek, který umožňuje navrhnout bohatý, ale ucelený interiér odolný vůči měnící se módě a trendům.

650 Kč / m2 4 dny

Naris
Naris

Kolekce Naris je odpovědí na nejnovější trendy interiérového designu, ve které jsou světlé tóny doprovázeny výraznou strukturou dekorací. Kolekce se skládá z bílého podkladového obkladu, doplněného o strukturální prvek ve stejné barvě a patchworkovou vložkou, která narušuje jednotnost aranžmá jemnou šedou. Celek doplňuje dlažba odkazující na texturu přírodního dřeva, která do interiéru vnese rustikální vánek.

650 Kč / m2 4 dny

Olalla
Olalla

Věčný trend modré barvy stále zůstává jedním z pilířů současného designu. Kolekce Olalla inspirovaná barvou mořských hlubin vám umožní vytvořit originální interiér, který vyzařuje čistou harmonii. Živé zbarvení v kombinaci s nezřejmou strukturou nám připomene půdu vytesanou vodou a vezme nás na plavbu zalitou sluncem s každým okamžikem relaxace. Je to kolekce pro všechny, kteří si chtějí ve svém domově vytvořit jakousi oázu klidu. Další výhodou dlaždic je jejich saténový povrch, což je poutavý detail, který dokonale podtrhuje její charakter. Olalla je originální a neokoukaný design, ale především nepopiratelně krásný.

836 Kč / m2 4 dny

Runway
Runway

V kolekci Runway se klasická krása snoubí s modernou. Jemný vzor založený na nadčasovém kouzlu calcatty nás zavede do ulic slunné Itálie naplněných stylem a šarmem. Víceúrovňové šedé žilkování obohacuje sněhově bílé pozadí dlaždice, dokonale komponuje a vnáší do interiéru neobvyklý vznešený efekt. Tato kolekce bude fungovat jak ve společnosti barevných doplňků, tak v aranžmá s tlumenými odstíny - záleží jen na nás, jak rozvineme její univerzální, mramorovou tvář. Vrcholem tohoto promyšleného designu je saténový povrch příjemný na dotek, který navíc zdůrazňuje eleganci a zajímavým způsobem interaguje se světlem dopadajícím na něj. Vyplatí se vsadit na estetiku, která nikdy neomrzí.

888 Kč / m2 4 dny

Safari
Safari

650 Kč / m2 4 dny Vzorkovna Vestec

Safina
Safina

Kolekce Safina jedinečným způsobem spojuje univerzálnost aranžmá s jemnou elegancí ve stylu Art Deco. Nadčasová klasická bílá matných obkladů zapadne do každého interiéru a dekorativní motiv inserto odkazující na dekorativní ornamenty v duchu Art Deco je zárukou překvapivého, vznešeného efektu. Kolekce bude dokonalá jak ve stylizacích se dřevem, tak i v moderních betonových aranžmá.

od 572 4 dny

Shiny Textile
Shiny Textile

Stylovou koupelnu stvořenou pro relaxaci zařídíte díky kolekci Shiny Textile. Teplé krémové a béžové barvy a jemná textura obkladů způsobí, že se náš interiér bude cítit jako na okouzlující pláži. Kolekce se skládá z dlaždic v jasných, univerzálních barvách, které se při správném nasvícení třpytí jemným broskvově zlatým leskem. Interiér díky němu získává jedinečný, lehce romantický ráz. Měděná zrcadlová lišta dostupná v kolekci a kameninové dlaždice ladící s estetikou základních dlaždic vytvoří útulný, okouzlující interiér, kde můžete s potěšením relaxovat po náročném dni.

650 Kč / m2 4 dny

Simple Art
Simple Art

650 Kč / m2 4 dny

Snowdrops
Snowdrops

Kolekce Snowdrops, inspirovaná klasickými motivy, je návrhem, který se vyznačuje vyvážeností barev a širokou přizpůsobivostí. Použití šedé, charakteristické pro moderní prostory, vytváří univerzální zázemí pro další tvorbu aranžmá. Matná dlažba o rozměru 20x60 cm a sladěné dekory dávají možnost vytvořit personalizovaný prostor, který osloví každého, kdo hledá v interiéru harmonii a eleganci. Vážnost tlumené šedi nabouraly dekorativní obklady využívající patchworkové a mozaikové motivy. Kolekci doplňuje stylově identická dlažba v rozměru 42x42 cm.

618 Kč / m2 4 dny

Soft Romantic
Soft Romantic

Decentní a sofistikovaná - kolekce Soft Romantic nám umožní vytvořit podmanivý interiér plný elegance bez námahy. Díky klasické bílé a saténové úpravě obkladů bude každá koupelna působit jako stylový SPA salon. Tato unikátní kolekce se skládá ze dvou základních dlaždic. První - pokrytý jemnými pruhy a lesky - bude ideální pro koupelnu ve stylu glamour. Druhá – se strukturou nepravidelných jemných vln – osvěží náš interiér a dodá mu dojem hloubky. Nejlepšího efektu však dosáhnete spojením obou návrhů, čímž vznikne prostor plný ladnosti a nesrozumitelných řešení. Celé aranžmá bude zdůrazněno kovovými proužky v barvě mědi, které rozbijí bělost keramiky. Na podlahu zvolte bílý nebo dřevěnou dlažbu ve světlé teplé barvě.

650 Kč / m2 4 dny

Special Marble
Special Marble

Opravdová krása nikdy nevyjde z módy, toho nejlepším příkladem je unikátní kolekce Special Marble . Panenská bílá klasické calacatty zde byla probuzena jemnými šedými žilkami - vytváří jedinečný mramorový efekt. Téma, dostupné až v 6 verzích, okouzlí svým nadčasovým minimalismem a umožní nám vytvořit přirozenou kompozici bez efektu razítka. Celek doplňuje lesklý lesklý povrch, který odráží světlo vstupující do interiéru a dodává aranžmá teplo a dynamiku. Special Marble bude hitem pro ty, kteří hledají skutečně jedinečná řešení.

650 Kč / m2 4 dny

Stay Classy
Stay Classy

Stay Classy je kolekce představující moderní tvář vzácného mramoru. Složitá reprodukce přírodního kamene na obkladu dokonale zapadá do nejnovějších trendů interiérového designu, ve kterém hrají prim odkazy na prvky ze světa přírody. Kolekce obsahuje nádherně žilkované, dokonale odrážející vzor luxusních mramorových základních dlaždic, které dodají našemu interiéru styl a nadčasovou eleganci. Dostupné ve dvou variantách - hladké a strukturální - budou dokonale ladit se soklovou lištou v hluboké, měděné barvě, rovněž dostupné v kolekci. Celkový vzhled mramoru lze získat použitím podlahové dlaždice 42x42 v uspořádání s grafikou identickou s tou, která je viditelná na základní dlaždici. Syrovou tvář kamene prohřeje kameninový obklad inspirovaný přírodním dřevem, který do interiéru vnese trochu útulnosti.

650 Kč / m2 4 dny

Stone Paradise
Stone Paradise

Keramické obklady inspirované kresbou kamene jsou ozdobou každé koupelny. Univerzálnost a nadčasovost tohoto materiálu ho předurčují k téměř všem aranžím: od minimalistických až po ty plné luxusu. Kombinaci klasického kamene s nádechem moderny najdete v kolekci obkladů Stone Paradise dostupné ve dvou barevných variantách - světlá a tmavší, grafit. Světlou verzi lze nalézt také ve strukturální verzi dlaždic a kameniny. Celou kompozici doplní kovová lišta a vybrané doplňky, které pomohou vytvořit v naší koupelně skutečný ráj na zemi.

1003 Kč / m2 4 dny

Tanaka 2019
Tanaka 2019

Dřevo nás stále inspiruje. Tentokrát se jeho jedinečná textura promítla do neobvyklé kolekce dlaždic Tanaka . Série obsahuje obkladové dlaždice ve formátu 25x40. Základní prvky lze sladit atraktivními vložkami. Ta s rostlinným motivem se bude dobře vyjímat v interiérech odkazujících k přírodě. Geometrické provedení uspokojí milovníky moderních dekorací. Spolu s doplňkovou dlažbou vás kolekce zavede do světa krásy přírody. Obklady jsou dostupné ve dvou barevných variantách – krémové a hnědé.

553 Kč / m2 4 dny Vzorkovna Vestec

Touch Me
Touch Me

Jedinečná kolekce obkladů Touch Me je nabídkou, kterou si příznivci moderní elegance naprosto zamilují. Decentní vzory zdůrazněné na jemném saténu obkladů vám umožní vytvořit minimalistický interiér plný harmonie a klidu, který vás zahalí do sametového prostěradla a umožní vám strávit chvíle odpočinku. Hladké, saténové základní dlaždice a měkké, 3D dlaždice imitující jemné vlny jsou součástí kolekce, dostupné ve dvou univerzálních barvách - módní bílé a syrově šedé. Společně vytvářejí efektní kombinaci, která vám umožní vytvořit stylovou elegantní koupelnu, která snadno odolá zkoušce času. Lesklé kovové lamely připomínající zrcadlový povrch dodají interiéru moderní nádech.

687 Kč / m2 4 dny

Trako
Trako

V kolekci Trako jde umělecká svoboda projevu ruku v ruce s nejnovějšími trendy. Volbou této možnosti si můžeme být jisti, že dvě dlažby inspirované moderním stylem Boho naplní náš interiér exotickými tóny a poskytnou nám pocit blízkosti přírody. Šedá cementová základní dlaždice se stane srdcem našeho aranžmá a výběrem vhodných doplňků vám umožní postavit kolem ní něco opravdu netradičního. Dekorativní dlaždice se svým ornamentálním vzorem zase dokonale balancuje mezi spontánností a jemným výrazem – získává tak efekt poutavé tapety. S touto kolekcí vnesete do interiéru lehkost, která se stane základem pro různé vložky - od zrcadlových prvků až po přírodní dřevo. Sázkou na Trako spoléháte na svou kreativitu.

888 Kč / m2 4 dny

Tuti
Tuti

Tlumená, ale teplá koupelna bez doplňků? Bohatá stěna s mozaikovými vložkami? Kamenná plocha s motivem květin? To je jen několik možností interiéru, které můžete vytvořit s kolekcí dlaždic Tuti. Základem řady jsou dlaždice, jejichž povrch byl vytvořen v podobě kamene. Grafika přesně reprodukuje její strukturu, která si efektně pohraje s keramikou a chromovanou úpravou interiéru. Bohatost kolekce určují doplňky. Květinové inserto přináší osvěžující akcenty a dvoubarevná mozaika zvýrazňuje jedinečné vlastnosti dlaždic.

581 Kč / m2 4 dny

Una White Pearl
Una White Pearl

Pearl glazura se dvěma strukturami připomíná jemný, lesklý samet, který zajímavě rozptyluje světlo. Dodává místnosti charakteristickou energii a dynamiku a opticky ji zvětšuje. Kolekce Una White Pearl se strukturálním obkladem Coreset Structure - je kombinací nadčasových, klasických bílých barev s harmonickým motivem sbíhajících se linií podobných slavné francouzské rybí kosti ve tvaru šipky. Perleťový, na dotek jemný smaltovaný povrch, připomínající lesklý samet, jedinečným způsobem odráží paprsky světla a výrazná struktura navíc efekt umocňuje a vytváří v okolí jedinečnou atmosféru lehkosti a elegance ve vysokém lesku.

650 Kč / m2 4 dny

Vidal
Vidal

Nic nezaujme více než detaily. V kolekci Vidal byl každý nejmenší prvek navržen tak, aby vytvořil nezapomenutelný interiér. Teplé zemité barvy kombinují klasiku s modernismem ve dvou jedinečných dlaždicích. Béžová základní dlaždice v saténové edici okouzlí svým jemným kouzlem a stane se skvělým základem pro stavbu nevšedního interiéru. Břidlicová strukturální dlaždice se zase stane ústředním bodem každého moderního uspořádání. Kombinací dvou dostupných možností můžeme vyjádřit naši individualitu prostřednictvím designu kreativním a snadným způsobem. Univerzálnost této kolekce znamená, že každý v ní najde část své osobnosti.

836 Kč / m2 4 dny

Wika
Wika

Kolekce dlaždic Wika je kombinací nejnovějších trendů interiérového designu s tlumenými barvami tradičních architektonických řešení. Série je založena na hladkých, matných dlaždicích, které v kombinaci s prvky různých textur a dekorací vytvářejí originální a zajímavý interiér. Kolekce byla obohacena o dlaždice s cihlovým vzorem v minimalistické bílé.

581 Kč / m2 4 dny Vzorkovna Vestec

Zambezi
Zambezi

650 Kč / m2 4 dny Vzorkovna Vestec


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit
MENU