Chat: jsme ONLINE
Upozornění

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v období od 4.7.2022 do 6.7.2022 bude vzorková prodejna v Zelenči uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Obklady a dlažba - styl: Beze spár

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 16, strana 1 / 1
Ambra Bianca
Ambra Bianca

Kolekce pro ty, kteří oceňují klasickou krásu s nádechem extravagance. Díky bílému povrchu roztrhanému jantarovou žilou získává elegantní, světlá dlaždice osobitý charakter.

Harmonic
Harmonic

Světlá šedá mramoru přináší klid, relaxaci a má uklidňující účinek. Charakteristická barva protkaná zářivou nití je synonymem elegance a luxusu.

Horizon
Horizon

Calacatta je nadčasový, klasický kámen, který po staletí inspiroval sochaře, keramické umělce a interiérové ??designéry. Inspiraci jsme našli i v tomto materiálu a nyní nastal čas, abyste se inspirovali i vy. Proměňte svůj domov ve skutečné umělecké dílo. Oslavte bydlení a užijte si kontakt s okolím. Pociťte klid a umělecký vkus ve svém domově. Kéž zlaté, teplé linie, které zbarvují kámen, zdůrazňují jedinečnost vašeho domova a jeho individualitu.

Invisible
Invisible

Vpusťte trochu světla nejen do svého domova, ale i do sebe. Objevte čistou formu přírodního onyxu s hlubokou teplou barvou a zářivými, jasnými liniemi. Čerpejte z něj sílu a sílu, která podle symboliky kamenů posiluje a regeneruje. Využijte prostor, ve kterém působíte, k vyjádření svého odhodlání, vytrvalosti, odvahy a pevnosti. Oslavte autenticitu, uvidíte přirozenou krásu

Marmo d´Oro
Marmo d´Oro

Šedé a zlaté žíly řezané přes bílé pozadí mramoru připomínají kintsugi, japonské umění opravovat porcelán.

Marquina nero
Massa
Massa

Kámen - nápad pro městský minimalismus. Dekorativní lišty - prvek, který dodává klasickou formu. S touto kolekcí si vytvoříte interiér tak, jak chcete.

Monet
Monet

Riskujte a rozhodněte se pro kolekci založenou na originálním kameni s jedinečnou hloubkou. Malebný charakter tohoto materiálu umocňuje pěkné, rozhodné žilkování. Díky tomu se budete u vás doma cítit jako v umělecké galerii. Proměňte své stěny v obrazy světla a barev. Oceňujte každý den. Zachyťte prchavé okamžiky a zvěčněte je ve svém domově. Vytvořte si vlastní, velmi osobní dojmy.

Patina Plate
Patina Plate

Interiéry plné časem opotřebovaných předmětů a přijetí přirozeného cyklu stárnutí jsou v souladu s trendem wabi-sabi.

Ritual
Ritual

Přesvědčte se sami, že interiér inspirovaný přírodním kamenem nemusí být studený. Vnímejte jeho blízkost, která vás zahalí teplem jako samet. Nechte svůj prostor stát se svým vlastním moderním útočištěm, ve kterém se budete cítit bezpečně. Kombinace jemného, ??měkkého pozadí a jemných, světlých žilek a zabarvení mu dodá jedinečný charakter. Vyberte si ze dvou barevných variant (Ritual Taupe Soft, Ritual Grey Soft) a odpočívejte, načerpejte sílu na další den a nové výzvy.

Shinestone
Statuario Nuovo

Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.