Obklady a dlažba - styl: Beze spár

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 16, strana 1 / 1
Shinestone
Onice
Ritual
Ritual

Přesvědčte se sami, že interiér inspirovaný přírodním kamenem nemusí být studený. Vnímejte jeho blízkost, která vás zahalí teplem jako samet. Nechte svůj prostor stát se svým vlastním moderním útočištěm, ve kterém se budete cítit bezpečně. Kombinace jemného, ??měkkého pozadí a jemných, světlých žilek a zabarvení mu dodá jedinečný charakter. Vyberte si ze dvou barevných variant (Ritual Taupe Soft, Ritual Grey Soft) a odpočívejte, načerpejte sílu na další den a nové výzvy.

Horizon
Horizon

Calacatta je nadčasový, klasický kámen, který po staletí inspiroval sochaře, keramické umělce a interiérové ??designéry. Inspiraci jsme našli i v tomto materiálu a nyní nastal čas, abyste se inspirovali i vy. Proměňte svůj domov ve skutečné umělecké dílo. Oslavte bydlení a užijte si kontakt s okolím. Pociťte klid a umělecký vkus ve svém domově. Kéž zlaté, teplé linie, které zbarvují kámen, zdůrazňují jedinečnost vašeho domova a jeho individualitu.

Invisible
Invisible

Vpusťte trochu světla nejen do svého domova, ale i do sebe. Objevte čistou formu přírodního onyxu s hlubokou teplou barvou a zářivými, jasnými liniemi. Čerpejte z něj sílu a sílu, která podle symboliky kamenů posiluje a regeneruje. Využijte prostor, ve kterém působíte, k vyjádření svého odhodlání, vytrvalosti, odvahy a pevnosti. Oslavte autenticitu, uvidíte přirozenou krásu

Monet
Monet

Riskujte a rozhodněte se pro kolekci založenou na originálním kameni s jedinečnou hloubkou. Malebný charakter tohoto materiálu umocňuje pěkné, rozhodné žilkování. Díky tomu se budete u vás doma cítit jako v umělecké galerii. Proměňte své stěny v obrazy světla a barev. Oceňujte každý den. Zachyťte prchavé okamžiky a zvěčněte je ve svém domově. Vytvořte si vlastní, velmi osobní dojmy.

Visioner
Visioner

Vytvořte prostředí, které se může měnit s vámi. Minimalistický, přírodní a syrový základ, který se vyvíjí společně s vašimi novými nápady. Spolehněte se na univerzální šedou barvu, která se hodí ke každému stylu. Jasně viditelné žíly na mramoru připomínají kameny v řece, kolem kterých obtéká voda a která nasává slunce. Užívejte si své okolí a načerpejte z něj novou energii.

Statuario Nuovo
Marquina nero
White Opal
White Opal

Bílý opál je elegance a harmonie ve velkém formátu. Objevte fascinující vnitřek kamene a krásu australské pláže viděnou z nové perspektivy, v monumentálním a výjimečně malířském prostředí.

Tin
Tin

Extrémně vizuálně atraktivní efekt časem okousaného kovového povrchu vnáší do interiéru jedinečnou auru.

Harmonic
Harmonic

Světlá šedá mramoru přináší klid, relaxaci a má uklidňující účinek. Charakteristická barva protkaná zářivou nití je synonymem elegance a luxusu.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit