Chat: jsme OFFLINE

Obklady a dlažba - styl: Metro

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 12, strana 1 / 1
Bubble
Curio
Curio

Curio si zakládá na kombinaci industriálního stylu s tradičním řemeslem. Nechte se okouzlit přírodní nepravidelností v klimatických odstínech modré a minerální zelené.

Fiori
Fiori

Chcete, aby váš život získal pastelové barvy? S keramickými dlaždicemi Fiori je to možné! Unikátní kolekce promění váš prostor v nádhernou rajskou zahradu plnou uklidňujících odstínů (bílá, korálová, modrá) a dodá vašim místnostem avantgardní, uměleckou tvář. Fiori je mimořádně originální kolekce dlaždic inspirována přírodou a trendem džungle, která byla navržena s ohledem na moderní koupelnu a kuchyň. Skládá se z: lesklých obkladů o velikosti 30x60 cm (čtyři varianty - bílá, modrá, korálová, bílá struktura), matných inzert s květinovým motivem (velikost - 30x60 cm) a maloformátových dekorativních prvků (velikost - 9,8x29,8 cm v odstínech - korálové, modré).

Fusion
Fusion

Fusion je porcelánová kameninová dlaždice ve formátu cihel, která připomíná řemeslnou zručnost ručně vyráběné keramiky a prostřednictvím devíti supertrendových odstínů vytváří stěny z nichž vyzařuje pulzující energie hmoty.

Metro
Metro

Daniel Piršč posouvá technologické hranice výroby porcelánu až na samou únosnou mez. Díky tomu je ´´porcelánový designér´´ světového renomé. A nejen porcelánových…Daniel Piršč vytvořil pro novou kolekci RAKO NEWS 2022 sérii keramických obkládaček Metro. Možná by se dalo říct, že je to spíš Metropolis než Metro, jak říká samotný autor: ´´Souvisí to s neustálým cyklením, chaosem. Podobně jako ve městě, jako v celém světě. Je to jakýsi chaos… cyklický, který se neustále každý den mění. Vidím to v tomto nejširším slova smyslu´´. Bílé a černé rektifikované obkládačky 30 x 60 cm obsahují dekory se základním liniovým vzorem a 4 typy ´´zatáček´´ vytvářející na stěně nahodilé vzory. Strukturu, intenzitu linky (dekoru) na povrchu vytvořila posypem nová technologie DryFix. Daniel Piršč komentuje: ´´U bílé barvy je fantastické, že jemnosti, reliéfy, co se člověk snaží na povrch dostat, jsou najednou na světle krásně vidět. Funguje to právě u té bílé obkládačky Metro, u reliéfního systému.´´ Doporučujeme kombinační dlaždice ze série Rebel v šedé barvě v formátu 60 x 60 cm.

Metro
Metro
Metrochic
Metropolitan
Mondrian
Porcelano
Porcelano

Porcelano je realizace vize, ve které se minulost prolíná s přítomností a vytváří symbiotický vztah. Přestože je kolekce Porcelano pevně zakořeněna v tradici, používá kromě bílé také módní barvy lahvově zelenou a intenzivní tmavě modrou. Unikátní nabídka obkladů je ódou na hodnoty minulého světa, která se odráží v krásných, lesklých dekorativních prvcích inspirovaných ručně malovanými ornamenty na porcelánu (dekorace ve formátu 30x60) a základními modely (rozměr - 30x60 cm) k dispozici v různých barvách (modrá, zelená, bianco) a povrch (mat a struktura).

Symetry Symetro
Symetry Symetro

Možná to vidíte tímto způsobem: prostor, který si chcete pro sebe vytvořit má uklidňovat a tlumit. Delikátní krajinná scenérie luk a polí, tlumené barvy, jasné světlo, lad a pořádek. Symetrie. Vytvořili jsme tuto kolekci zejména pro ty, kteří čerpají sílu z přírody a hledají odpočinek. Najdete ho v jemných motivech tkanin, vln a květin. Symetrie je jako výlet mimo město a cesta v čase do bezstarostných dětských časů. Příjemná. Moderní šedé, bílé a krémové odstíny nesou harmonii, klid a skutečný relax. Prostor, kde se prostě vyplatí být.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.