Obklady a dlažba - styl: Metro

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 9, strana 1 / 1
Salsa & Metro Style
Salsa & Metro Style

Kolekce Metro ve formátu 10×30 cm - malá kostka s mimořádnou tvůrčí silou. Jednoduchá forma obkladů skrývá mnoho možností tvarování interiéru. Stylový nebo moderní, industriální, glamour nebo boho – skvěle se bude hodit do každého aranžmá. Ve 3 základních barvách - bílé, šedé a černé - vytvoří interiér sám o sobě nebo jej skvěle doplní. Jeho plasticita je stejně mimořádná jako mnoho způsobů pokládky: vertikálně, horizontálně, rybí kost, překrývající se, paralelní. To jsou jen některé z mnoha možností. Sníte o odvážné městské kuchyni v newyorském stylu? Takové uspořádání vyžaduje nejen správný interiér, ale také jedinečné dokončovací prvky. Jednoduché a syrové keramické obklady dodají kuchyni expresivitu a charakter. V tomto případě se vyplatí sáhnout po sérii Salsa Metro Style z Opoczna. Ekonomika výrazu je zde klíčem k úspěchu – díky ní lze spojit eleganci s avantgardním přístupem. Je to řešení, díky kterému zrealizujete vlastní vizi své vysněné kuchyně. Klasický styl starého činžáku, industriální styl, závan originální moderny - tak lze několika slovy popsat obklady do koupelny a kuchyně z kolekce Opoczno Salsa & Metro Style. Je to perfektní aranžérská volba pro všechny příznivce jednoduchých, čistých a elegantních kombinací. Koupelna nebo kuchyně dokončená těmito keramickými dlaždicemi připomíná to nejlepší z newyorských interiérů. Kolekce je nejlepší odpovědí na otázku, jak zařídit malou koupelnu v paneláku nebo jaké obklady zvolit na stěnu kuchyně. Univerzální a klasické, udělají okouzlující každou místnost. Je to skvělý způsob, jak dodat interiéru styl přímo z návrhů 60. let. Spojení retro stylu a elegantní moderny bude fungovat všude – jak v malých bytech, tak v prostorných domech

Metro
Metro

Daniel Piršč posouvá technologické hranice výroby porcelánu až na samou únosnou mez. Díky tomu je ´´porcelánový designér´´ světového renomé. A nejen porcelánových…Daniel Piršč vytvořil pro novou kolekci RAKO NEWS 2022 sérii keramických obkládaček Metro. Možná by se dalo říct, že je to spíš Metropolis než Metro, jak říká samotný autor: ´´Souvisí to s neustálým cyklením, chaosem. Podobně jako ve městě, jako v celém světě. Je to jakýsi chaos… cyklický, který se neustále každý den mění. Vidím to v tomto nejširším slova smyslu´´. Bílé a černé rektifikované obkládačky 30 x 60 cm obsahují dekory se základním liniovým vzorem a 4 typy ´´zatáček´´ vytvářející na stěně nahodilé vzory. Strukturu, intenzitu linky (dekoru) na povrchu vytvořila posypem nová technologie DryFix. Daniel Piršč komentuje: ´´U bílé barvy je fantastické, že jemnosti, reliéfy, co se člověk snaží na povrch dostat, jsou najednou na světle krásně vidět. Funguje to právě u té bílé obkládačky Metro, u reliéfního systému.´´ Doporučujeme kombinační dlaždice ze série Rebel v šedé barvě v formátu 60 x 60 cm.

Fusion
Fusion

Fusion je porcelánová kameninová dlaždice ve formátu cihel, která připomíná řemeslnou zručnost ručně vyráběné keramiky a prostřednictvím devíti supertrendových odstínů vytváří stěny z nichž vyzařuje pulzující energie hmoty.

Curio
Curio

Curio si zakládá na kombinaci industriálního stylu s tradičním řemeslem. Nechte se okouzlit přírodní nepravidelností v klimatických odstínech modré a minerální zelené.

Porcelano
Porcelano

Porcelano je realizace vize, ve které se minulost prolíná s přítomností a vytváří symbiotický vztah. Přestože je kolekce Porcelano pevně zakořeněna v tradici, používá kromě bílé také módní barvy lahvově zelenou a intenzivní tmavě modrou. Unikátní nabídka obkladů je ódou na hodnoty minulého světa, která se odráží v krásných, lesklých dekorativních prvcích inspirovaných ručně malovanými ornamenty na porcelánu (dekorace ve formátu 30x60) a základními modely (rozměr - 30x60 cm) k dispozici v různých barvách (modrá, zelená, bianco) a povrch (mat a struktura).

Fiori
Fiori

Chcete, aby váš život získal pastelové barvy? S keramickými dlaždicemi Fiori je to možné! Unikátní kolekce promění váš prostor v nádhernou rajskou zahradu plnou uklidňujících odstínů (bílá, korálová, modrá) a dodá vašim místnostem avantgardní, uměleckou tvář. Fiori je mimořádně originální kolekce dlaždic inspirována přírodou a trendem džungle, která byla navržena s ohledem na moderní koupelnu a kuchyň. Skládá se z: lesklých obkladů o velikosti 30x60 cm (čtyři varianty - bílá, modrá, korálová, bílá struktura), matných inzert s květinovým motivem (velikost - 30x60 cm) a maloformátových dekorativních prvků (velikost - 9,8x29,8 cm v odstínech - korálové, modré).

Symetry Symetro
Symetry Symetro

Možná to vidíte tímto způsobem: prostor, který si chcete pro sebe vytvořit má uklidňovat a tlumit. Delikátní krajinná scenérie luk a polí, tlumené barvy, jasné světlo, lad a pořádek. Symetrie. Vytvořili jsme tuto kolekci zejména pro ty, kteří čerpají sílu z přírody a hledají odpočinek. Najdete ho v jemných motivech tkanin, vln a květin. Symetrie je jako výlet mimo město a cesta v čase do bezstarostných dětských časů. Příjemná. Moderní šedé, bílé a krémové odstíny nesou harmonii, klid a skutečný relax. Prostor, kde se prostě vyplatí být.

Metro
Metro

Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Youtube, Pinterest
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.
Potřebuji poradit