Poradna

Obklady a dlažba - styl: Minimalistický styl

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 24, strana 1 / 2
Neve Creative
Cielo e Terra
Cielo e Terra

Kolekce Cielo e Terra je řada hromadně barvených produktů, které se liší formátem a povrchovou úpravou. Návrh, který dává neomezené možnosti uspořádání jak v soukromých a veřejných interiérech, tak i na fasádách.

Cambia
Entina
Arctic Storm
Arctic Storm

Uspořádání bílé koupelny je dokonalým receptem na nadčasový a univerzální interiér. Bílá vnáší do prostoru smysl pro pořádek, díky čemuž naše koupelna vypadá svěže, prostorně a ... čistě. Různé tváře tradiční bílé objevíme díky kolekci obkladů Arctic Storm. Hladké, saténové dlaždice v kombinaci se strukturálními dlaždicemi budou skvělým způsobem, jak zpestřit klasický interiér a narušit stereotypní přístup k celkovému bílému vzhledu. Hluboké, geometrické textury nejen že z nich nebudeme moci spustit oči, ale také rádi ucítíme jejich sametový povrch pod prsty. Kolekci skvěle doplňuje úzká lesklá soklová lišta, která krásně odráží světlo, a bílá dlažba.

Una White Pearl
Una White Pearl

Pearl glazura se dvěma strukturami připomíná jemný, lesklý samet, který zajímavě rozptyluje světlo. Dodává místnosti charakteristickou energii a dynamiku a opticky ji zvětšuje. Kolekce Una White Pearl se strukturálním obkladem Coreset Structure - je kombinací nadčasových, klasických bílých barev s harmonickým motivem sbíhajících se linií podobných slavné francouzské rybí kosti ve tvaru šipky. Perleťový, na dotek jemný smaltovaný povrch, připomínající lesklý samet, jedinečným způsobem odráží paprsky světla a výrazná struktura navíc efekt umocňuje a vytváří v okolí jedinečnou atmosféru lehkosti a elegance ve vysokém lesku.

Astri
Pastelli Colour
Elysian
Lemmy
Clay
Memories
Memories

Zamyslete se nad tím, co je pro vás nejdůležitější a které vzpomínky vás nejvíce formovaly. Používejte osvědčená řešení, ale s moderním nádechem. Kolekce Memories je smyslem pro stabilitu a přirozenost v tlumených odstínech cementu a dřeva. Geometrické, jemné struktury si jemně hrají se světlem a vyvažují váš interiér a krásná kameninová mozaika ve tvaru šestiúhelníku inspirovaná dřevem se stává módním doplňkem aranžmá. Šedé v kombinaci s bílou jsou skvělým pozadím pro vytváření nových vzpomínek ve vašem domě snů.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
Na Spojce 472
252 42 Vestec

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
sociální sítě: Facebook, Twitter, Instagram
Otevírací doba prodejny
po: 10:00 - 19:00
út: 10:00 - 17:00
st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 19:00
pá: 10:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.