Obklady a dlažby

Nejste si výběrem jisti? Pokud jste si vybrali zboží na internetu a nejste si zcela jisti, zda je to skutečně to pravé pro Vaši koupelnu, zavolejte nám nebo napište. Na Vaše přání dovezeme vzorky obkladů a dlažeb, které běžně v obchodech nenajdete. Vysněné keramické obklady si přijedete prohlédnout na vlastní oči a snadno je tak porovnáte s mnoha dalšími vzorky, které pro vás máme ve připraveny. Můžete si také nechat a v případě, že jí u nás budete realizovat, získáte 3d návrh zdarma. Naše 3D návrhy jsou navíc ke shlédnutí ve 360 stupních.

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 16, strana 1 / 1
Cielo e Terra
Cielo e Terra

Kolekce Cielo e Terra je řada hromadně barvených produktů, které se liší formátem a povrchovou úpravou. Návrh, který dává neomezené možnosti uspořádání jak v soukromých a veřejných interiérech, tak i na fasádách.

Concrete
Crafter 2.0
Downtown
Effect
Effect

Vyjádřete své moderní já. Sáhněte po nejnovějších trendech a vytvořte prostor, který potěší vaši rodinu a hosty. Nebojte se experimentovat se strukturou a vzory, které v závislosti na osvětlení mění váš interiér. Kolekce Effect kombinuje surovou strukturu betonu s jemnými akcenty odkazující na módní estetiku terrazza. Aranžmá v odstínech šedé byly obohaceny o prvky s originální strukturou. Kolekce je doplněna patchworkovými dekoracemi, které se díky použití granilií jemně lesknou ve světle a dodávají interiéru půvab a jedinečný charakter.

I Colory
Matier
Metro
Metro

Daniel Piršč posouvá technologické hranice výroby porcelánu až na samou únosnou mez. Díky tomu je ´´porcelánový designér´´ světového renomé. A nejen porcelánových…Daniel Piršč vytvořil pro novou kolekci RAKO NEWS 2022 sérii keramických obkládaček Metro. Možná by se dalo říct, že je to spíš Metropolis než Metro, jak říká samotný autor: ´´Souvisí to s neustálým cyklením, chaosem. Podobně jako ve městě, jako v celém světě. Je to jakýsi chaos… cyklický, který se neustále každý den mění. Vidím to v tomto nejširším slova smyslu´´. Bílé a černé rektifikované obkládačky 30 x 60 cm obsahují dekory se základním liniovým vzorem a 4 typy ´´zatáček´´ vytvářející na stěně nahodilé vzory. Strukturu, intenzitu linky (dekoru) na povrchu vytvořila posypem nová technologie DryFix. Daniel Piršč komentuje: ´´U bílé barvy je fantastické, že jemnosti, reliéfy, co se člověk snaží na povrch dostat, jsou najednou na světle krásně vidět. Funguje to právě u té bílé obkládačky Metro, u reliéfního systému.´´ Doporučujeme kombinační dlaždice ze série Rebel v šedé barvě v formátu 60 x 60 cm.

Optimal 2.0
Optimal 2.0

Představte si horký den, kdy je teplý vzduch ochlazován jemným vánkem, který jemně pohladí vaši pokožku. Uklidňující pocit prostupuje celým vaším tělem a vy si můžete užít chvíle odpočinku na zahradě nebo na letní terase mezi uklidňující zelení a smyslnou vůní květin. Díky jedinečné sérii Optimal vytvoříte kolem svého domova jedinečný prostor - klikaté cesty obklopené jehličnany, útulná zákoutí s barevnou flórou, místa k odpočinku a relaxaci v teplých dnech. Dosáhněte trvalé harmonie s přírodou řadou mrazuvzdorných terasových dlaždic ve formátu 59,5 x 59,5 cm. Vyberte si z jemné palety barev (bež, grys, antracyt, grafit) a vytvořte ve své zahradě enklávu krásy. Inovace terasových dlaždic Optimal je založena na speciální montážní technice - stabilní podpěry umožňují konstrukci odvětrávané terasy, estetické zakončení okrajů a pokládku na trávu pro vytvoření relaxační zóny nebo cesty.

Ray
Ray

Přeneste se přímo z vašeho interiéru do světa tvarů a vzorů inspirovaných působením přírody - větrem malující obrazy do písku nebo vlnami zachycenými v pohybu. Takový pocit vám zajistí harmonii a umožní vám dokonalý relax. Jednoduchá, lineární a minimalistická struktura dlaždice v bílé a grafitové barvě, v závislosti na množství a směru světla, dodá architektonickému designu hloubku a otevře vám dveře do fascinujícího světa stínů. To vše díky metalickým surovinám, které v reakci se světlem vytvářejí jedinečné efekty.

Smoothstone
Smoothstone

Někdy chcete zářit na slavnostním plese a jindy se skrýt v soukromí svého domu? Kolekce Smoothstone harmonickým způsobem odpoví na vaše potřeby. Vyberte si ušlechtilý vzor kamene s pískovým vzorem a jemným saténovým provedením, který vás okouzlí a inspiruje k plnění vašich snů. Kolekce Smoothstone může být i ideálním pozadím živých barev, zpestření nádechem kreativní elegance mozaik se senzuální a šperkovými tvary.

Starlight

Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.