Chat: jsme ONLINE
Upozornění

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v období od 4.7.2022 do 6.7.2022 bude vzorková prodejna v Zelenči uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Obklady a dlažba - styl: Naturální styl

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 26, strana 1 / 2
Ideal
Ideal

Oslavte každý okamžik strávený se svými blízkými a pamatujte, že každý z nich je jedinečný. Kolekce Ideal je klasika rozbitá hypnotizujícím dekorativním prvkem v podobě univerzálního skleněného inzerta, kde se mezi svěžími listy třpytí odstíny zlata. Obklad s grafikou dřeva doplňuje nádherná tónovaná mozaika ve tvaru šestiúhelníku, vyrobená technologií porcelánové kameniny, díky čemuž bude váš interiér ještě originálnější. Celek doplňuje unikátní struktura, která kombinuje klasiku s modernou. Takový neobvyklý dům snů bude krásným zázemím pro chvíle strávené s blízkými.

Onyx
Onyx

Abychom vnesli do koupelny, kuchyně a dalších interiérů přírodní kámen v nejlepším slova smyslu, přenesli jsme velkoformátové rektifikované obkládačky 40 x 120 a 30 x 60 cm krásu leštěného mramoru typu onyx. Tak vznikla díky péči designérů a technologů série Onyx, kteří tradiční povrch zhodnotili esteticky i moderní technologií HD print. Ta povyšuje mramorovaný vzhled luxusních lesklých obkládaček Onyx k dokonalosti. Výsledkem je přírodní barevnost, prokreslené intenzivní žilkování jak na obkládačkách, mozaice, tak i na leštěných dlaždicích (full lappato) 60 x 60 cm.

Almagro
Antiche Abbazie
Braga
Brentwood
Burano
Craftland
Craftland

Prozkoumejte surovou krásu přírody v podobě dřeva tkaného nezkrotnými silami času a životního prostředí. Kolekce Craftland naplní váš prostor kouzlem pravěké přírody a vyvolá vzpomínky na bezstarostné putování doprovázené vůní mechu a šustění lesní podestýlky. Přirozeným prostředím pro syrovou krásu dlaždic Craftland jsou nejen průmyslové a rustikální prostory zvýrazněné řadou prasklin a uzlů, ale také interiéry vytvořené v moderním a minimalistickém stylu. Právě tam se jejich jedinečná krása, autentičnost a nepopiratelná elegance mohou představit v celé své kráse a současně odhalit jejich řemeslné zpracování. Díky modulárním formátům 14,8 x 119,8 cm a 14,8 x 89,8 cm a čtyřem jedinečným odstínům (světlý, přírodní, hnědý, tmavý) můžete zařídit interiér, který bude kolem vás vyzařovat syrovou krásu celou svou hloubkou.

Golden Forest
Hazard
Iceland
Iceland

Žijte ve svém domácím království obklopeni bezpečím a štěstím. Dosáhněte vnitřní rovnováhu inspirovanou skandinávskou filozofií hygge. A poté to vyjádřete a přiveďte do svých prostor, vašeho domova. Použijte velmi světlé, neutrální odstíny, jako je ivory, beige, naturale, silver dostupné v modulárních velikostech 14,8 x 89,8 cm a 14,8 x 119,8 cm. Zvýrazní se tak svěžest a křehkost designu, pomocí kresby surového dřeva s výraznými letokruhy a efektem jemného lesku. Pociťte surový, prvotní charakter severské přírody, tak velmi charakteristický pro zimní krajiny a ledovce. Uvolněte se, pohodlně si sedněte a dýchejte. Navodí se tak pocit štěstí a klidu.

Lightstone
Lightstone

Bydlete v domácím prostředí založeném na solidních základech. Vsaďte na kolekci Lightstone a vytvořte krásné nadčasové designy, které vás budou těšit mnoho let. Univerzální béžové a šedé odstíny evokující středomořské pláže vytvářejí příjemné prostředí pro trávení útulných klidných chvil. Dlaždice z kolekce Lightstone se subtilní ušlechtilou grafikou kamene vám umožní vytvořit vysněný interiér, ve kterém se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vytvořte si místo na příjemný odpočinek a relax.


Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.