Obklady a dlažby

Nejste si výběrem jisti? Pokud jste si vybrali zboží na internetu a nejste si zcela jisti, zda je to skutečně to pravé pro Vaši koupelnu, zavolejte nám nebo napište. Na Vaše přání dovezeme vzorky obkladů a dlažeb, které běžně v obchodech nenajdete. Vysněné keramické obklady si přijedete prohlédnout na vlastní oči a snadno je tak porovnáte s mnoha dalšími vzorky, které pro vás máme ve připraveny. Můžete si také nechat a v případě, že jí u nás budete realizovat, získáte 3d návrh zdarma. Naše 3D návrhy jsou navíc ke shlédnutí ve 360 stupních.

Místo určení
Výrobce
Barva
Styl
Dekor
Cenový rozsah
Počet výsledků: 16, strana 1 / 1
Onyx
Onyx

Abychom vnesli do koupelny, kuchyně a dalších interiérů přírodní kámen v nejlepším slova smyslu, přenesli jsme velkoformátové rektifikované obkládačky 40 x 120 a 30 x 60 cm krásu leštěného mramoru typu onyx. Tak vznikla díky péči designérů a technologů série Onyx, kteří tradiční povrch zhodnotili esteticky i moderní technologií HD print. Ta povyšuje mramorovaný vzhled luxusních lesklých obkládaček Onyx k dokonalosti. Výsledkem je přírodní barevnost, prokreslené intenzivní žilkování jak na obkládačkách, mozaice, tak i na leštěných dlaždicích (full lappato) 60 x 60 cm.

Burano
Craftland
Craftland

Prozkoumejte surovou krásu přírody v podobě dřeva tkaného nezkrotnými silami času a životního prostředí. Kolekce Craftland naplní váš prostor kouzlem pravěké přírody a vyvolá vzpomínky na bezstarostné putování doprovázené vůní mechu a šustění lesní podestýlky. Přirozeným prostředím pro syrovou krásu dlaždic Craftland jsou nejen průmyslové a rustikální prostory zvýrazněné řadou prasklin a uzlů, ale také interiéry vytvořené v moderním a minimalistickém stylu. Právě tam se jejich jedinečná krása, autentičnost a nepopiratelná elegance mohou představit v celé své kráse a současně odhalit jejich řemeslné zpracování. Díky modulárním formátům 14,8 x 119,8 cm a 14,8 x 89,8 cm a čtyřem jedinečným odstínům (světlý, přírodní, hnědý, tmavý) můžete zařídit interiér, který bude kolem vás vyzařovat syrovou krásu celou svou hloubkou.

Hilton
Hilton

Myslíte si, že by příroda měla být nedílnou součástí vašeho prostoru? Ceníte si teplých interiérů, kde se pocit relaxace spojuje s blaženým klidem? Pak byla pro vás vytvořena jedinečná kolekce dlaždic Hilton, které dokonale imitují texturu dřeva. Subtilní design založený na odstínech okrové a tmavě hnědé vytváří jedinečnou atmosféru a vytváří prostor pro originální aranžmá s využitím různých doplňků. Řada dřevěných dlaždic Hilton je k dispozici v soklech 7,2 x 49,1 cm a glazovaných dlaždicích s matnou strukturou ve formátu 16 x 98,5 cm. Pusťte si přírodu domu a užijte si bezstarostnost!

Iceland
Iceland

Žijte ve svém domácím království obklopeni bezpečím a štěstím. Dosáhněte vnitřní rovnováhu inspirovanou skandinávskou filozofií hygge. A poté to vyjádřete a přiveďte do svých prostor, vašeho domova. Použijte velmi světlé, neutrální odstíny, jako je ivory, beige, naturale, silver dostupné v modulárních velikostech 14,8 x 89,8 cm a 14,8 x 119,8 cm. Zvýrazní se tak svěžest a křehkost designu, pomocí kresby surového dřeva s výraznými letokruhy a efektem jemného lesku. Pociťte surový, prvotní charakter severské přírody, tak velmi charakteristický pro zimní krajiny a ledovce. Uvolněte se, pohodlně si sedněte a dýchejte. Navodí se tak pocit štěstí a klidu.

Lightstone
Lightstone

Bydlete v domácím prostředí založeném na solidních základech. Vsaďte na kolekci Lightstone a vytvořte krásné nadčasové designy, které vás budou těšit mnoho let. Univerzální béžové a šedé odstíny evokující středomořské pláže vytvářejí příjemné prostředí pro trávení útulných klidných chvil. Dlaždice z kolekce Lightstone se subtilní ušlechtilou grafikou kamene vám umožní vytvořit vysněný interiér, ve kterém se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vytvořte si místo na příjemný odpočinek a relax.

Linka
Linka

Sérii Linka tvoří slinuté keramické glazované dlaždice s plně probarveným střepem, vhodné jak do komerčních, tak do soukromých prostor. K možnosti využití ve veřejných projektech přispívá hladký, matný povrch s protiskluzností R10/B, který je příjemný na dotek a výborně se čistí (typ povrchu ABS).

Miracle
Miracle

Subtilní povaha kolekce Miracle od Ceramiky Paradyz zapadá do vize pohodlného a útulného interiéru, ve kterém můžeme po dlouhém a únavném dni uklidnit mysl. Kolekce obsahuje dlaždice o rozměrech 25x75 cm - hladké i strukturální. Obě jsou k dispozici ve dvou barevných variantách: světle béžová a se strukturou dřeva. V souladu s nejnovějšími trendy je lze libovolně kombinovat a vytvořit tak zajímavé uspořádání malé, úzké koupelny i prostorné koupelny. Kolekce je doplněna listelami - jedna odkazuje na strukturu dřeva (7,9x75 cm) a druhá je skleněná v grafitové barvě, která elegantně doplňuje uspořádané prostory (2,3x75 cm). Subtilní povaha kolekce umožňuje svobodu při výběru doplňků, které zapadají do preferovaného stylu: průmyslového, moderního nebo přírodního.

Natura Naturo
Natura Naturo

Máte rádi divokost přírody a atmosféru tajných zahrad? Hledáte motivy, které vás zavedou do nejvzdálenějších koutů světa přírody? Kolekce Natura je určena pro ty, kteří chtějí zvěčnit a uchovat vzpomínky z výjimečných cest v soukromí svých domovských interiérů. Naše kolekce je ponořena do organické bílé, dřeva a přírodní šedé, které jsou barevnou škálou inspirovanou přírodou. Vnesli jsme do ní odvážně rostlinné motivy. Díky těmto kombinacím váš interiér zaujme nejen moderním designem, ale také se stane oázou relaxace v rušném a měnícím se světě.

Nortland
Nortland

Chladné podnebí severní Evropy zakotvené v kresbě dřeva, plné prasklin a suků se mění na příjemný lehký a přirozený obraz zdejší přírody. Zvýrazňují ho dva neobyčejně jemné odstíny světlého dřeva (Arctic a Naturale) a jeho téměř jedinečná kresba. Navíc doplňující se formáty dlaždic v rozměrech 14,8x89,8 cm a 14,8x119,8 cm a jejich jemná struktura, ideálně ztělesňují originalitu interiéru, inspirovaného nordickou přírodou, vyvolávající tak pocit svěžesti a nevinnosti. Ponořte se do průhlednosti této přírody, buďte její součástí a pociťte osvěžující závan čerstvého větru. Kolekce Nordland Vás přenese do malého lesního domku, vonícího pryskyřicí, do horské chaty, vyplněné uklidňujícím šepotem praskajícího krbu, na místo klidu a odpočinku.

Ragaya 2.0
Soul
Soul

Vdechněte svému domu nového ducha tím, že jej naplníte čerstvou energií. Díky svému jemnému designu je kolekce Soul mimořádně univerzální - funguje dobře jak v tradičních interiérech, tak v pokojích uspořádaných podle moderních trendů. Dřevěné dlaždice Soul byly vytvořeny tak, aby uklidnily smysly a zavedly harmonii vyváženými odstíny béžové a hnědé. Jejich jedinečná jemnost nabízí obrovský prostor k vytvoření vašeho vysněného interiéru s doplňky, které mu dávají osobní charakter. Řadu Soul tvoří sokly (velikost - 7,2 x 44,8 cm, matná struktura) a podlahové dlaždice z rektifikované glazované kameniny (velikost - 14,8 x 89,8 cm, matný povrch).


Sanita.cz Holejšovský Garčev
U Rybníka 13/72
250 91 Zeleneč

IČ: 41828321
DIČ: CZ6710230208

tel.: 607 989 833, 774 989 849, 774 989 850
mail: info@sanita.cz
profil na Facebooku
Otevírací doba prodejny
po: 09:00 - 19:00
út: 09:00 - 17:00
st: 09:00 - 17:00
čt: 09:00 - 19:00
pá: 09:00 - 15:00
polední pauza: 12:00 - 13:00

SO - NE a svátky: ZAVŘENO
Důležité odkazy
Obchodní podmínky
GDPR
Prodejna
Partneři
Krásná tapeta v pozadí tu je díky službě SVGBackgrounds.com. Děkujeme.